• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب الکترونیکی PHP 5 Power Programming بصورت کاملاً رایگان
درود بر شما خواننده گرامی،

در تاپیکی از دوستان ارجمند ایران php خواستم تا کتاب(هایی) را معرفی کنند که نویسندگان(ش) آن را به بهترین نحو ممکن نوشته باشند و چند کتاب به بنده معرفی شد که ترجیح دادم کتاب PHP 5 Power Programming {در ادامه دلایل انتخاب این کتاب را ذکر خواهم کرد} را از طریق اینترنت از وبسایت های خرید آنلاین کتاب الکترونیکی خریداری یا از کتابخانه های موجود در ایران تهیه کنم. اما پیش از آن مایل بودم پایگاه داده اینترنت را جستجویی کنم که جستجوی PDF گوگل به فریاد بنده رسید و باعث شد آن کتاب را به زبان انگلیسی، رایگان، حجم نسبتاً کم و کامل دریافت کنم.

این کتاب الکترونیکی را از اینجا دریافت کنید.

دلایل انتخاب کتاب
1. تاریخ انتشار آن نسبت به بقیه تازه تر است
2. بقیه در مورد PHP 4 است اما این یکی در مورد PHP 5
3. نویسندگانی پر کار و با فکر دارد
4. از عنوان زیبا تری نسبت به بقیه برخوردار است (این یکی کمی سلیقه ای بود! Big Grin)

لذت ببرید اما نکته: به یاد داشته باشید که همیشه نباید هرچیزی را به رایگان خواست مگر در مواقع اظطراری مانند در دسترس نبودن هزینه خرید (پس از آن باید جبران کرد!) - توانایی برای مراجعه به کتابخانه یا مراکز فروش کتاب نداشتن و ...

سبزینه باشید تا همیشه مفید واقع شوید
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کجای کاری یه نگاهی به اسم کتاب زی بنداز .

کد پی‌اچ‌پی:
Peachpit Press PHP 6 and MySQL 5 for Dynamic Web Sites 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۹ فروردین ۱۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ)php نوشته: کجای کاری یه نگاهی به اسم کتاب زی بنداز .

کد پی‌اچ‌پی:
Peachpit Press PHP 6 and MySQL 5 for Dynamic Web Sites 

اون لیستی که در اولین پست اون تاپیک معرفی شد لیست زیر است برادر Smile

نقل قول:سطح: مقدماتی تا متوسط
زبان: فارسی، انگلیسی،...
عنوان لاتین: PHP: The Complete Reference
عناوین فارسی: مرجع جامع PHP، راهنمای جامع PHP
نویسنده: Steven Holnzner
موجود

سطح: متوسط
عنوان لاتین: PHP 5 Power Programming
عنوان فارسی: پی اچ پی 5 برنامه نویسی قدرتمند، پی اچ پی 5 برنامه سازی قدرتمند
نویسندگان: Andi Gutmans, Stig Bakken, Derick Rethans
موجود

سطح: پیشرفته/حرفه ای
زبان: انگلیسی
عنوان لاتین: PHP Black Book
نویسنده: Peter Moulding
قدیمی/کمیاب

سطح: متوسط
عنوان لاتین: Professional PHP4/Professional PHP4 Programming
عنوان فارسی: برنامه نویسی حرفه ای PHP4
نویسنده: Luis Argerich
کمیاب

بابت معرفی این کتاب هم خیلی خیلی ممنونم. این هم لینک دانلود اون کتابی که شما معرفی کردید. اینجا کلیک کنید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکر می کنم گذاشتن لینک دانلود کتابهای پولی خلاف قانون سایت باشه
فکر کنم!
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۹ فروردین ۱۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ)molana نوشته: فکر می کنم گذاشتن لینک دانلود کتابهای پولی خلاف قانون سایت باشه
فکر کنم!

محمد جان درسته خلاف قوانین اینترنتی هست (+ انجمن رو نمیدونم!) اما من هم با کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که این کتاب با اجازه نویسندگان به رایگان قرار داده شده است. البته اگر به حرفم شک دارید می تونید کتابچه رو دانلود کنید و در چند صفحه اولش در همین مورد صحبت شده و در آخر هم گفته شده که هیچ مسئولیتی نه نویسندگان و نه وبسایت informit.com برای نشر این کتابچه دارند. چون به رایگان در اختیار عموم قرار داده شده است. در مورد سایت informit.com هم باید بگم که یک بخشی به نام کتاب های آنلاین داره که بسیار پر محتوا و هر کتابی که بخواهی می تونی اونجا پیدا کنی البته هم رایگان و هم پولی. یعنی کتاب هایی که اجازه دانلود به رایگان را ندارند پولی هستند ولی بقیه آزاد هستند. باقیش رو خودتون تجربه کنید Cool
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
کتاب php power programming کاملا رایگان هست. نویسندگانش هم از توسعه دهندگان اصلی php هستن
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
(۱۳۸۹ فروردین ۱۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ)admin نوشته: کتاب php power programming کاملا رایگان هست. نویسندگانش هم از توسعه دهندگان اصلی php هستن

نمی دونستم از توسعه دهندگان PHP هم هستند اما فهمیده بودم خوب این زبان رو می فهمند. راستش نمی دونم چی بگم. کتاب توی بخش کتاب های آنلاین گوگل پولی هست و اونم حدود 40 هزار تومان ولی جای دیگه رایگانه! ما که رایگان تهیه کردیم Big Grin
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام کجا می توانم کتا آموزش php5 را تهیه کنم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان