• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب آموزش فارسی کیک 2.3
با سلام. این کتاب توسط بنده در حال تالیف و تکمبل شدن هست. قبلا در انجمن کیک هم گذاشتم. فصل به فصل می گذارم. زمانی که انشاالله تکمیل شد، به صورت pdf رایگان منتشر می کنم.
یا علی.

فایل‌های پیوست
.pdf   ch1.pdf (اندازه 377.15 KB / تعداد دانلود: 236)
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
فصل دو سه تو انجمن کیک هست. از اونجایی که امکان داره شما در انجمن کیک عضو نباشید اینجا هم آپلود می کنم

فصل دو کتاب:
آموزش نصب و راه اندازی فریم ورک cakephp
------------

فصل سه کتاب
قواعد نامگذاری و طراحی پایگاه داده در فریم ورک کیک

-------------------

فایل‌های پیوست
.pdf   ch2.pdf (اندازه 580.66 KB / تعداد دانلود: 166)
.pdf   ch3.pdf (اندازه 345.55 KB / تعداد دانلود: 164)
فصل 4 و 5 هم خیلی وقته که آماده هست. اما من اصلا فرصت ندارم. ویرایشش کنم. اقای سلطانی زحمتش را می کشید یه ویرایشش کنید؛ اینجا بگذارید؟
تشکر شده توسط :
برام بفرستش فرهادجان...انشالله که بتونم کاری انجام بدمBlush
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
تشکر شده توسط :
قبلا به شما نداده بودم؟ فصل 1 تا 3 هم ویرایش شده اونها را هم انشاالله تا اخر این هفته برای شما می فرستم.
تشکر شده توسط :
درود بر شما فرهاد جان که زحمت می کشی و وقت می ذاری .
نمی خوام دلسردت کنم و فقط می خوام دیدگاه خودم رو بیان کرده باشم .
قبلا هم گفتم ، کسی که می خواد فریم ورک یاد بگیره در واقع داره وارد جنبه های حرفه ای تر و تخصصی تری از برنامه نویسی می شه که باید مبانی زیادی رو مسلط باشه که کوچیکترینش OOP هست !
حالا همچین کسی اگه توانایی مطالعه منابع انگلیسی رو نداره همون بهتر که اصلا سراغ این موضوعات نره ! چون وسط راه به بن بست می خوره !
اما بازم در عین حال ممنون از زحماتی که برای گسترش کیک پی اچ پی در وب فارسی می کشی Heart
[عکس: logo-small.jpg]
تشکر شده توسط :
سلام اقا مرتضی. نظر من هم همینه که شما می فرمایید. به همین علت هم فقط 5 تا فصل زدم که فقط 1-یرای استارت کار هست، 2-با مفاهیم اولیه آشنا بشنوند، 3-در خواندن داکیومنت کمک انها باشه.
اما اگر با این برداشت که این 5 فصل جای داکیومنت و کتاب را می گیره، این برداشت اشتباهیه.
تشکر شده توسط : parsig
چرا حاجی پیداشون کردم...روش کار میکنم انشالله
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
تشکر شده توسط : farhadfery
سلام دیگه ادامه نمیدین؟
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان