• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کانفیگ سرور
.با سلام
در مورد کانفیگ سرور اختصاصی و مجازی اگه دوستان لطفا کنن توضیح بدن. خصوصا موارد امنیتی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین دوست عزیز بنده دقیق متوجه منظورتون نشدم.
اما به طور کلی و ساده بگم که وقتی می گیم سرور اختصاصی یعنی که سروری که منابعش به طور مشخص متعلق به شما بوده و شما مالک ظرفیت کامل منابع آن هستید. به زبان مثلا ساده تر همین لپ تاپ یا کامپیوتری که متعلق به خودتان بوده و از آن به هر نحوی که بخواهید استفاده می کنید.
اما یک سرور مجازی همان طور که از اسمش پیدا است، یک سیستم عامل در اختیار شما است که به عنوان یک ماشین مجازی با میزان مشخص و محدودی برای استفاده از منابع سیستم از قبیل cpu, ram و ... آن می باشد و بخش های دیگر آن منابع در اختیار افراد دیگری میباشد. یک سرور مجازی خودش روی یک سرور اختصاصی قابل نصب می باشد.
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مفهوم این دو رو متوجه می شم اما منظورم نحوه پیکربندی اون هاست. تا حالا برای سایت های خودم از هاست اشتراکی استفاده می کردم اما برای یکی از سایت هام احتیاج به استفاده از سرور مجازی و یا اختصاصی دارم. در مورد نحوه نصب php ، apache ... و پیکربندی های فایروال و ... می خواستم توضیح بدین و این که چه قسمت هایی از php رو باید غیرفعال کرد(از لحاظ امنیتی) و سایر موارد لازم خصوصا از لحاظ امنیتی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان