• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با فایلهای صوتی و تصویری (ویدیویی) در php ؟!
Star 
با سلام به همه دوستان و اساتید
دوستان برای راه انداری یک سایت نیاز دارم که با فایلهای ویدیویی کار کنم
تو PHP تازه کارم ... بابت یک کاری نیاز به راه اندازی یک تلوزیون اینترنتی افتادم ولی عملا نرم افزارهای موجود کلی قیمت های خداتومنی دارن برای همین دوست دارم برنامه نویسی تحت وب رو از همین جا شروع کنم البته CMS های ساده و کامپوننت و ماژول جوملا نوشتم (البته نه چندان پیشرفته) .
سوالم اینه که آیا امکانی تو پی اچ پی هست که بتونیم.

1: چندین فایل ویدیویی رو آپلود کنیم و زمانبندی بدهیم و PHP هم اونها رو طبق زمانبندی تبدیل کنه به یک فایل و لینکی بده برای نمایش ؟ (این کار به نوعی مانع دانلود میشه چون هیچ وقت فایل کامل نمیشه و همیشه در حال تولیده)
2: بتونه خودش فایلها رو با پسوندهای مختلف تبدیل کنه به یک فرمت مشخص ؟
3: یک سری المان گرافیکی مثل لوگو و یا فایل فلش و یا مثلا زیر نویس متحرک رو اضافه کنه و باز هم خروجی یکی شه نه جدا جدا (فیلم خروجی از سوال یک بیاد در این مرحله و از اینجا بره برای پخش)
4: بشه به عنوان میکسر آنلاین هم استفاده کرد ؟ مثلا برای پخش زنده که چند تا سورس ویدیویی داره (چند دوربینه) روی هر ویدیو کلیک کنیم همون بره برای فینال
5: اگر 24 ساعت رو نتونستیم کامل گنیم و ویدیو کمتری داشتیم مثلا 10 ساعت برگرده از اول همون روز پخش کنه.
6: کنداکتور (برنامه پخش فیلم) رو بشه روزانه و تا مثلا 30 روز تنظیم کرد
البته می دونم لازمه همه اینها خاصیت استرمینگ (STREAMING) هست که همزمان باید هم فایل تولید بشه و هم آپلود و اجرا
می دونم که خیلی از دوستان این کار رو خیلی بزرگ می دونن ولی همه کارهای بزرگ از جاهای کوچکی شروع شد تو قدم اول شاید نتونم همه این کارها رو انجام بدم ولی مطمئنم که با کمک شما دوستان و اساتید می تونم پیشرفت کنم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خود php که این رو نداره
باید از کتابخونه های مربوط به ffmpeg استفاده کنید
همه ی کارایی رو که میخای می شه باهاش انجام داد.

ما این کارو با python انجام دادیم
با پی اچ پی هم قطعن می شه
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : narenji AlirezaHS
http://www.phpsugar.com/phpmelody.html
این به کارتون میاد به نظرم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۳ شهریور ۰۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ)narenji نوشته: http://www.phpsugar.com/phpmelody.html
این به کارتون میاد به نظرم
ممنون از راهنمایتون
این یک اسکریپت اشتراک گزاری فیلم است که از این بهتر اسکریپت زیر است که هم رایگان هست و هم عالی ...
http://www.clip-bucket.com/
ولی مد نظر من اسکریپت نیست بکه درخواست راهنمایی در مورد شیوه و ابزار نوشتن یک اسکریپت ویدیویی با امکانات ذکر شده است

(۱۳۹۳ شهریور ۰۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ)molana نوشته: خود php که این رو نداره
باید از کتابخونه های مربوط به ffmpeg استفاده کنید
همه ی کارایی رو که میخای می شه باهاش انجام داد.

ما این کارو با python انجام دادیم
با پی اچ پی هم قطعن می شه

ممنون بابت این راهنمایی
می تونید بی زحمت کمی بیشتر راهنمایی کنید ؟
یا منبعی رو معرفی کنید ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان عزیز کسی نیست که حتی به عنوان مشاور در کنار کار باشه و راهنماییم کنه و بابتش با توافق هزینه هم بگیره ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان و اساتید عزیز کسی در این زمینه نظری نداره ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان