• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارشناسی ارشد ؟؟؟
سلام
بچه ها بین دو راهی گیر کردم Big Grin و نظر میخوام ازتون .

چندین ماه پیش فکر کردم کارشناسی خیلی چیپ شده Big Grin و بهتره برای ارشد و بعدش دکترا اقدام کنم !!!‌Confused
کنکور ازاد شرکت کردم و ۷-۸ تا زبان و ۴-۵ تا سوالای برنامه نویسی رو زدم . همه رو هم مطمئن بودم که درسته ولی فکر نمیکردم انقدر خر تو خر باشه که قبول شم Big Grin

خلاصه چند روز پیش که نتایج اومد مهندسی نرم افزار واحد اسلامشهر قبول شدم.
حالا بین دو راهی گیر کردم !!

اگه برم :
باید حدود 15 تومن هزینه کنم و در کنارش وقت بزارم و از کارم بزنم و ....
در قبالش به یه مدرکی میرسم که واسه مهاجرت
- استرالیا نمیتونی ارائه بدی چون سابقه کار از بعد از گرفتن مدرک حساب میشه پس مجبورم کارشناسی ارائه بدم. ولی احتمالا اونجا به درد بخوره
- کانادا هنوز نمیدونم !!‌
- بقیه کشور ها هم برام زیاد مهم نیستن !!!
- داخل ایران هم به جز اینکه در باطن یه درجه پیشرفت میکنی (کارشناسی به چه درد خورد ؟؟) در ظاهر هیچ فرقی نداره . از حقوق گرفته تا .....

اگه نرم :
نمیدونم ممکنه چیزی رو از دست بدم یا نه ؟؟؟

خلاصه گیر کردم بین چند راهی .
۱۵ تومن در عرض دو سال مبلغ زیادی نیست که بگم معیار مهمی هست ولی اگر کار بیهوده ای باشه ، با همین ۱۵ تومن میشه چند تا ایده دیگه رو انجام داد (مثلا کوهنورد هستم و با این ۱۵ تومن میتونم یه قله 7000 یا حتی 8000 متری برم)

منتظر نظرات همتون هستم به جز احسان Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined Alaa
من خودم تهران جنوب قبول شدم میخوام برم Blush
تو و زندگی تو و آینده ات هم اصلا برام مهم نیست Big Grin
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa Y.P.Y Hamid
نقل قول:خلاصه چند روز پیش که نتایج اومد مهندسی نرم افزار واحد اسلامشهر قبول شدم.
دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر کنار فرمانداری/پارکینگ موتورا؟
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
جدا انقدر راحت بود قبول شدن آزاد؟ من آزاد شرکت نکردم. پریسال MBA شرکت کردم البته کاملا سیاه لشگری شرکت کردم. رتبه خوبی آوردم اما در نهایت قبول نشدم چون پذیرشش واقعا کم بود.
پارسال رو یادم رفت شرکت کنم. امسال هم نرم افزار شرکت کردم اما هیچی نخوندم و سیاه لشکری مجددا شرکت کردم و قبول نشدم دولتی. آزاد شرکت نکردم . میلی به ادامه ی رشته نرم افزار ندارم دیگه . چون واقعا چیزی که به درد بازار کارم بخوره برام نداره. ترجیح میدم یک رشته ای مثل MBA یا سایر گرایش های مدیریتی بخونم.Cool
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
برو آیلتس یا تافل بگیر
ارشد میخوای چکار Big Grin

بعدشم دانشگاه آزاد صرفا ارشدش هم بگیری به نظرم چندان مدرک تو دهن پر کنی نیست
هزینه ات هم خیلی بیشتر از 15ت میشه خیالت تخت Big Grin

پیشنهاد میکنم به رفتن اون ور آب هم فکر نکن
به جاش بشین زندگی کن Angel
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys kasbookar Hamid Muhammad-Ali
یعنی چقدر نظراتون در حیطه موضوع تاپیک و سوال من بود Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۳۹۵ شهریور ۲۷, ۰۲:۵۲ ب.ظ)undefined نوشته: من خودم تهران جنوب قبول شدم میخوام برم Blush
تو و زندگی تو و آینده ات هم اصلا برام مهم نیست Big Grin
احسان یه نفرو میزارم عوارضی . پات از مرز رد شه نابودت میکنم Big Grin

(۱۳۹۵ شهریور ۲۷, ۰۳:۰۴ ب.ظ)Y.P.Y نوشته: دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر کنار فرمانداری/پارکینگ موتورا؟
یوشا چه انتظارایی از من داریا . وایسا برم ببینم : D
نقل قول:نشانی : اسلامشهر - میدان نماز - خیابان شهید صیاد شیرازی - دانشگاه آزاد اسلامی
کد پستی : 67653- 33147
تلفن های واحد : 7- 56358105
: D

(۱۳۹۵ شهریور ۲۸, ۰۱:۰۴ ق.ظ)webnevesht نوشته: جدا انقدر راحت بود قبول شدن آزاد؟ من آزاد شرکت نکردم. پریسال MBA شرکت کردم البته کاملا سیاه لشگری شرکت کردم. رتبه خوبی آوردم اما در نهایت قبول نشدم چون پذیرشش واقعا کم بود.
پارسال رو یادم رفت شرکت کنم. امسال هم نرم افزار شرکت کردم اما هیچی نخوندم و سیاه لشکری مجددا شرکت کردم و قبول نشدم دولتی. آزاد شرکت نکردم . میلی به ادامه ی رشته نرم افزار ندارم دیگه . چون واقعا چیزی که به درد بازار کارم بخوره برام نداره. ترجیح میدم یک رشته ای مثل MBA یا سایر گرایش های مدیریتی بخونم.Cool
محمدرضا چه فکری راجع به من کردی ؟ یعنی نشستم خوندم ؟
شاید شاید شاید ۱٪ فقط ۷ ثانیه درس خونده باشم برای کنکور .
آزاد شرکت میکردی قبول بودی
راجع به بدرد بخور بودنش هم با حرفت موافقم . ولی یک درصد ممکنه یه استاد باحال به پستت بخوره و کلا مسیر زندگیت عوض شه ، تو هنرستان و کاردانی دو تا از این استادای گل داشتم که اون موقع نفهمیدم چه نعمتی بودن

(۱۳۹۵ شهریور ۲۸, ۰۱:۲۳ ق.ظ)Reza نوشته: برو آیلتس یا تافل بگیر
ارشد میخوای چکار : D
بعدشم دانشگاه آزاد صرفا ارشدش هم بگیری به نظرم چندان مدرک تو دهن پر کنی نیست
هزینه ات هم خیلی بیشتر از 15ت میشه خیالت تخت Big Grin
پیشنهاد میکنم به رفتن اون ور آب هم فکر نکن
به جاش بشین زندگی کن Angel
سال 93 رفتنم انقدر جدی بود که از شرکت استعفا دادم تا بشینم زبان بخونم و آیلتس بگیرم . تو اون ۴-۵ ماه که سرکار نرفتم همه کار کردم به جز زبان خوندن و اینجوری شد که الان ایرانمو وضعیت مهاجرت هم ۱۰۰۰۰ ۰برابر اون سال سخت تر شده : D
دارم زندگی میکنم ولی هر از گاهی که زندگی سخت میشه به رفتن فکر میکنم ، بعد میبینم رفتن سخت تره ،‌ دوباره زندگی میکنم

کد پی‌اچ‌پی:
while(1
Tongue

آخه وحید این چه محدودیتیه گذاشتی . من دوست دارم با شکلک احساساتمو تخلیه کنم . ۱۰ تا خیلی کمه : ) ) ) )
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
برو زن بگیر
هم فکر ارشد گرفتن از کله ات میپره
هم فکر خارج رفتن
کلا زندگیت از این رو به اون رو میشه
Big Grin

احسانم تایید میکنه
Tongue
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys undefined Hamid Muhammad-Ali
نقل قول:نشانی : اسلامشهر - میدان نماز - خیابان شهید صیاد شیرازی - دانشگاه آزاد اسلامی
کد پستی : 67653- 33147
تلفن های واحد : 7- 56358105
Smile)))
من اونجا میرفتم. اشغالترین دانشگاه ایرانه
نه استاد درست و حسابی داره، نه کارگاه، نه نظم و ترتیب

پشت گوشتو دیدی، مدرکتم دیدی Big Grin
البته اگر از جاده احمد آباد زنده بیرون بیایی! خدا بیامرزت آدم خوبی بودی Big Grin

پاسخ
نقل قول: پشت گوشتو دیدی، مدرکتم دیدی
احتمالا چند تا باگ تپل ازشون گرفتی هر چقدر گفتی بهشون رفع نکردن زدی هکشون کردی Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:احتمالا چند تا باگ تپل ازشون گرفتی هر چقدر گفتی بهشون رفع نکردن زدی هکشون کردی
lol نه
اتفاقاً یه سایت کامپیوتری دارن(طبقه دوم/سوم ساختمون قدیم) که اون زمان(سال 82/83) یه مرد جوون عقده ای با یه خانومه مدیریتش میکرد... مرده از منو داداشم بدش میومد Huh ولی خانومه مهربون بود یه چششم چپ بود بنده خدا
یبار که بی منظور یه برنامه بی ضرر واسه تست روی یکی از کلاینتها اجرا کردم(که ببینم درست در سیستم های دیگه هم سرایت میکنه) به سرور هم که فایروال McAfee داشت سرایت کرد...
بعدش یارو فهمید آبرومونو برد و پرونده درست کردو ازمون هم تعهد هم گرفت Angel
دیگه هیچوقت نرفتیم سایت Big Grin

پاسخ
تشکر شده توسط : Reza ayoubsys Hamid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان