• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارآموزی
سلام دوستان 

نقل قول:بنده دانشجوی ترم شش نرم افزار  هستم و این تابستان برای کارآموزی اقدام میکنم و دنبال کار آموزی هستم با زبان سمت سرور php کار کردم ودر دوره اندروید  شرکت کردم و در حال  یادگیری بیشتر در این حوزه هستم وبا زبان های cpp , java ,java script وهم چنین سیستم های کنترل نسخه  وبعضی از مقدمات سمت فرانت آشنا هستم  اگر شما برای تابستان دنبال جذب کار آموز باشید و توانایی من به مجموعه شما کمکی میکند و مجموعه شما می تواند به من در یادگیری بیشتر کمک کند  خوشحال می شوم در تابستان  با شما شروع به کار و  همکاری  کنم . 
  سوال برایتان پیش آمده که چرا همان تابستان ایمیل نزدم والان اقدام به ایمیل  زدن کردم ؟
 باید بگویم چون  در مجموعه ای که می خواهم در تابستان شروع به  کار کنم الان  خود نیز بدانم بین وب و موبایل رو کدوم حوزه متمرکز بشوم  که بتونم با توانایی بیشتر به مجموعه کمک کنم و همچنین هر چه آگاهیم بیشتر باشد یادگیری بنده هم فکر کنم در حین کار با بقیه همکاران نیز بیشتر می شود و اینکه اگر در این دوره کارآموزی تیم شما از نحوه کار بنده راضی بودو دو طرف رضایت داشتیم می تونیم در آینده نیز همکاری مون رو ادامه بدهیم 
 البته حقوق هم برایم مهم  ،همهست ، هم نیست، یعنی طبیعتا چون به عنوان کار آموز می خواهم به مجموعه شما وارد بشوم انتظار حقوق انچنانی ندارم ولی از طرفی هم چون از شهر دیگری  هستم و دارم به جایی منتقل می شوم طبیعی هست که حقوقی هم دریافت کنم تا بتوانم پانسیونی و... برای خود داشته باشم 

یه  متن اینجوری  بنویسم و یه رزومه جمع وجور  بسازم بنظرتون خوبه واسه شرکت های بزرگ و کوچیک بفرستم ( در صورت نیاز به انگلیسی)؟

واینکه اینجا کسی از دوستان کارآموز نمی خواد برای تابستان؟
 اگه در حوزه اندروید با جاوا وکاتلین هم باشه بهتر البته چون کارآموزیه، دلفی یا هر چیز دیگه ای هم باشه مشکلی نیست نهایت مجبورم بخونم وبا کد زدنش آشنا بشم 

ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
https://jobinja.ir/jobs?filters%5Bkeywor...vance_desc
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : باز باران با ترانه ayoubsys
(۱۳۹۸ بهمن ۱۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)Reza نوشته: https://jobinja.ir/jobs?filters%5Bkeywor...vance_desc

سلام،  خیلی  نوشتم  بعد همه رو پاک کردم ولی ممنون بابت زحمتی که برای جستجو و ارسال  این ادرس کشیدید، لطف کردید
 انشالله  قبل از کارآموزی یا بعد،  یه پست در مورد چالش ها و راه های رسیدن به یک دوره  کار آموزی خوب  و سختی های کارآموزهایی امثال بنده با اون رو به رو هستند مثلا باید جابه جا بشن از یه شهر به شهر دیگه ، چطوری بعضی ها شرکت ها می تونن بهمون  ظلم کنند  و ...  می نویسم   چون میدونم  سوال و  دغدغه خیلی از بچه های مثل منه و خیلی خیلی خوب فهمیدم که اگر از بعضی  به اصطلاح همکار یا در فضای مجازی  ذنبالش بگردم پیدا نمی کنم  و قطعا هیچ کدوممونو صحیح راهنمایی نخواهد کرد دلیلش رو هم مهم نیست  و خدا کنه اگه در اینده توان راهنمایی داشتم  خلاف اینها عمل کنم و در حد توانم وچیزهای که بلدم  راهنمایی کنم   آمین
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نیازی نداری اصلا کارآموز بشی
به جاش خودآموزی یاد بگیر

Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
(۱۳۹۸ بهمن ۱۸, ۰۲:۳۲ ق.ظ)Reza نوشته: نیازی نداری اصلا کارآموز بشی
به جاش خودآموزی یاد بگیر

Smile
داخل دانشگاه بالای 80 واحد پاس کرده باشیم  تابستون باید کارآموزی برداریم فکر کنم همه رشته ها دارند
 بالای 100 واحد هم باید پروژه برداریم ولی کلا حرفتون درسته،  قطعا باید خود آموزی رو بیشتر  یادبگیرم :-)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فرم کاراموزی رو ببر یه شرکت آشنا مهر کنه ببری .
اگه سنندجی من انجام میدم برات
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
(۱۳۹۸ بهمن ۲۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ)Reza نوشته: فرم کاراموزی رو ببر یه شرکت آشنا مهر کنه ببری .
اگه سنندجی من انجام میدم برات

سلام مجدد، نه جنوبم اگه بشناسین گچساران  ممنون از لطفتون خدا خیرتون بده 
ولی اینجور که شما گفتید یعنی کلا با کارآموزی , استخدام مخالفید :-) 
 ولی بنظرم کارآموزی خوبه حتی واسه یه مدت اگه یه شرکت خوب هم کار کنی می تونیم از بقیه تیم چیز یاد بگیریم وقطعا از تجربه های بقیه بچه ها یه درصدیش به ما هم منتقل میشه ولازم نیست خیلی چیز ها رو خودمون از اول تجربه کنیم  و این خیلی خوبه از طرفی منه نوعی رو کسی نمیشناسه چطوری خودمو معرفی کنم که باعث بشم سازمان ها و شرکت های بزرگ رو مجاب کنم که کارشون به من بدند  و بهم اعتماد کنند؟  اینجوری سریعتر میشه با کسب تجربه و سابقه، اعتماد جلب کرد
دوستم مرتضی سی شارپ و جاوا بلد بود  رفت یه شرکتی با دلفی برنامه نویسی میکنند هم وب هم اپ هم سیستم همه روبا دلفی می نویسند ازش پرسیدم چطور بود گفت
نقل قول:خیلی خوبه یکی از همکاران راهنماییم میکنه (خدا خیرشون بده اینجور آدما رو) نحوه کد زدنم خیلی تغییر کرده  تحیلیل کردن  یاد میده کلاتجربه خوبیه 

دیدم نسبت به کارآموزی کسب تجربه  برای اینکه اگر در شرکتی استخدام بشم کمتر سردرگم بشم و یه جورایی یه نیمچه آشنایی داشته باشم برای روزی که بخوام استخدام شم و صفر نباشم و... 
استخدام شدن بنظرم واسه منه صفر کیلومتر واجبه حالا  بعده یه مددت تو اون شرکت بمونیم یا نه بستگی به شرایط داره 
این لینک صحبت های یه فردی هست که با استخدام شروع کردندوتجربه شو به ما گفته 
https://b2n.ir/687067
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان