• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی ارتباط بین دو جدول دیتابیس؟؟؟؟؟
Question 
درود بر عزیزان امیدوارم جواب این سوالم را بدهید البته من در خصوص یادگیری php تازه کار هستم و چیز زیادی بلد نیستم اما در حال تهیه یک نرم افزار تحت وب برای محل کارم هستم واقعا در این خصوص به کمک احتیاج دارم من دوتا صفحه درست کردم یکی با عنوان مطالبات ایجادی و یکی هم مطالبات وصولی مثلا من در بهمن ماه اجناسی رامیفروشم و مبلغ آنها را دریافت نمیکنم که در جدول مطالبات ایجادی ذخیره میشود حال در ماه بعد من مبلغ این مطالباتی را که در بهمن وصول کرده ام را دریافت میکنم و این را در صفحه مطالبات وصولی ذخیره میکنم و حال چطور باید کد نویسی کنم وقتی من در صفحه مطالبات وصولی مبالغ هر کالائی را که نقد کردم را وارد میکنم بیاید و از جدول مطالبات ایجادیم کم کند و همینطور در گزارشگیری هم من مشکل پیدا کرده ام به این صورت که برای هر فروشندم یک کد اختصاص داده ام حالا وقتی میخواهم به عنوان مدیر مثلا عملکرد یک فروشنده را ببینم متاسفانه گزارش کلی را به من می دهد خواهشمندم کمکم کنید واقعا در بد وضعی هستمHuh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فقط از unsoap استفاده کن.
  پاسخ
تشکر شده توسط : morypory
(۱۳۹۶ بهمن ۱۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ)majid_goudarzi نوشته: فقط از unsoap استفاده کن.

ممنونم از شما ولی گفتم متاسفانه من در php خیلی مبتدی هستم و به جز چند دستور ساده زیاد از دستورات php سر در نمیارم اگر امکان دارد در این خصوص بیشتر توضیح دهید ممنون میشوم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
https://forum.iranphp.org/Thread-%D9%85%...6#pid60096
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان