• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه هوشمندانه سوال کنیم
یکی از مشکلاتی تا به حال گریبان اکثر ما رو گرفته نحوه سوال و جواب تو فروم ها هستش! به هر حال یکی از بندگان خوب خدا این مقاله آموزشی رو نوشته و دوستان خوب ابونتو ایران هم ترجمه کردن و تو بخش ویکی سایتشون قرار دادن. از اونجایی که یه جورایی مربوط به کار اینجا هم میشه گفتم بد نیست شما هم بخونین.

http://wiki.ubuntu-ir.org/SmartQuestions
  پاسخ
تشکر شده توسط : ahmadi81 Y.P.Y Alimokhlesi admin oia amir.s cyletech
نقل قول:وقتی شما سوال خود را می‌پرسید، این حقیقت را نشان دهید که اول ین کارها را انجام داده‌اید؛ این به تصدیق این امر کمک می‌کند که شما یک فرد تنبل و کشندهٔ وقت مردم نیستید. حتی بهتر، نشان دهید که شما این چیزها رایاد گرفته‌اید. ما دوست داریم به افرادی جواب دهیم که می‌توانند از جوابها یاد بگیرند.
باید این رو با آب خالی ( نیست الان خیلی تشمنه ) بنویسیم بزنیم اون بالا
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi
قرار شده وحید اینو با آب (به رنگ طلا - چون فعلا وسعمون به آب طلا نمی رسه Big Grin) بنویسه
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
خب حالا اگه خواستین من این کاروبراتون می کنم Smile(نیست که بعضیا خیلی تشنن دلم سوخت )
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:قرار شده وحید اینو با آب (به رنگ طلا - چون فعلا وسعمون به آب طلا نمی رسه Big Grin) بنویسه
Big GrinBig Grin
نقل قول:(نیست که بعضیا خیلی تشنن دلم سوخت )
شما لطف دارید! Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اما اینکه بنظر میرسه برای دنیای هکر ها باشه. Huh
کسی هم که این مقاله رو نوشته زیاد شاهکار نکرده. دقیقا اومده حرف هایی که ما همیشه میشنویم و یا شنیدیم رو نوشته. اما به ما جور دیگه با زبون دیگه گفتند. به ما گفتند قبل اینکه مسئله ریاضی رو حل کنی باید خودت روش فکر کنی. به ما گفتند قبل از اینکه حرف بزنی خوب حرف رو بفهم. به ما گفتند حرفی که میخوای بزنی رو اول برای دلیل پیدا کن بعد بزن (فکر نکنم این یکی رو به خیلی ها بگن!) و ...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خیلی خوب میشد اگه یکی این رو به زبون خودمون البته کوتاه تر بنویسه. با ضرب المثل‌های خودمون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان