• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه عناصری در قیمت طراحی سایت موثرند ؟
#1
به دلیل نیاز کلیه ی کسب و کار ها به راه اندازی و طراحی سایت ، شرکت های مشغول به فعالیت در این زمینه نیز رو به افزایش رفته اند و هر یک از آن ها بازه ی قیمتی متفاوتی به مشتریان خود ارائه می دهند . در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز وب سایت " وب خونه " در نظر گرفته ایم قصد داریم به بررسی عواملی بپردازیم که در قیمت یک پروژهی طراحی وب سایت تاثیر گذار می باشند . از این رو اگر قصد راه اندازی یک وب سایت را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .
سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت :
در دنیای طراحی سایت ، وب سایت هایی که از cms ها یا سیستم های مدیریت محتوای آماده در آن ها استفاده شده است در مقایسه با وب سایت های اختصاصی نیاز به هزینه کمتری دارند . از آن جایی که وب سایت های اختصاصی باید از صفر تا صد برنامه نویسی شوند ، به زمان ، تلاش و هزینه بیشتری نیازمند هستند .
امکانات و گرافیک طراحی سایت :
اگر نگاهی به پنل های " وب خونه " بیاندازید مشاهده خواهید کرد که با افزایش امکانات ، هزینه ی وب سایت نیز رو به افزایش می رود . علاوه بر امکانات وب سایت ، هر چه عناصر گرافیکی وب سایت نیز بیشتر باشد قیمت طراحی وب سایت افزایش می یابد .
میزان اعتبار شرکت طراحی سایت :
به طور معمول شرکت هایی که از سوابق بیشتری برخوردارند قیمت های بالاتری نسبت به شرکت های طراحی تازه تاسیس برای انجام پروژه های طراحی سایت ارائه می دهند .
طراحی وب سایت static و dynamic:
به وب سایت هایی استاتیک گفته می شود که به سختی امکان ویرایش آن ها وجود دارد و نسبت به وب سایت های داینامیک که امکان مدیریت آسان وب سایت در آن ها وجد دارد ، از هزینه کمتری برخوردار هستند .
تشکر شده توسط :
#2
ماژول ها و یا خدمات خاصی که کاربر میخواد در سایت داشته باشه برای مثال فروشگاهی باشه ، سیستم چند فروشندگی داشه باشه ، یا پرداخت آنلاین و پنل کاربری داشتن یا تفکیک کاربران و دسترسی های متفاوت میتونه به شدت روی قیمت تاثیر گذار باشه
تشکر شده توسط :


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان