• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری میشه از چندبار اجرای یک فرم بعلت چندبار کلیک کردن جلوگیری کرد؟
سلام...ببخشید واقعا نتونستم عنوان مناسبتری پیدا کنم.
چطوری میشه از چندبار اجرای عملیات یک فرم بعلت چندبار کلیک پشت سرهم روی دکمه submit جلوگیری کرد؟ طرف اومده میگه روی این فرم دوبار یا سه بار که پشت سر هم کلیک میکنم اون عملیات رو دوسه بار تکرار میکنه....
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سابمیت میشه میره یه صفحه دیگه!
منظورت ایجکسه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه ایجکس نیست...یه فرمه...میره توی یه صفحه ی دیگه پردازش میشه و بعد برمیگرده توی یه صفحه ی اصلی
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پس یا من نگرفتم یا بد توضیح دادی!
این سابمیته کجاست ، یعنی چه جوری جلو دستشه که هی دو سه بار میزنه .
طبیعتاً میزنی میره یه صفحه دیگه .Undecided

یه ذره جزئیاتشو بیشتر کنSleepy
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین فرض کن شما یه فرم ساده داری....فیلدهاشو پر میکنی...سابمیت میزنی...اینترنته دیگه کندی و تندی داره ...توی این فاصله که میخواد صفحه رو اجرا کنه یه بار دیگه طرف سابمیت میزنه....میدونی منظورم کجاست؟
دفعه ی اول که سابمیت میزنی تا یه نواری بالای پنجره ی بروزرت هست که دور خودش میچرخه تا صفحه ی جدید لود بشه...بعلت کندی اینترنت اونجا طرف تنبلی کرده و بجای اینکه صبر کنه صفحه اجرا بشه پشت سر هم چندبار سابمیت رو زده...و هر دفعه هم سیستم اون عملیات رو اجرا کرده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب دکمه سابمیت رو بعد از اولین کلیک غیر فعال کن.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : ali786 Reza
چطوری؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
با jQuery :
کد پی‌اچ‌پی:
$('input:submit').click(function(){
    $(
'p').text("Form submiting.....");
    $(
'input:submit').attr("disabled"true);    
}); 

موفق باشی
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
فکر کنم csrf که تو این فریم ورک ها هست برای همین کار هم جواب میده . البته تست نکردم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:چطوری؟
کد:
<input type=submit value="ok" onclick="this.disable=true" />

نقل قول:فکر کنم csrf که تو این فریم ورک ها هست برای همین کار هم جواب میده . البته تست نکردم
خیر جواب نمیده .
csrf یک مقدار یکتاست ، تمام درخواستها هم توسط شخص ارسال میشه و صحت دسترسی قابل قبول هست .
  پاسخ
تشکر شده توسط : ali786

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان