• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چششیدن معنای واقعی برنامه نویسی
سلام
یه مدتی هست دارم معنای واقعی برنامه نویسی رو مزمزه می کنم ، اخ چغدر بده که یشینی برای یکی که از هیچی سر در نمیاره پروژه بنویسی اونم هی نظرات خودش رو بده Angry

منم که یه ادم عصبی !!!!
خداییش دیگه حوصله طراحی پروژه برای شرکت های دیگه رو ندارم .
اما داستان چیه .
یه مدتی هست که رفتیم سراغ یه تعداد از پروژه ها یا در واقع ایده های بچه های شرکت که داشتن تو دفاتر خاک می خوردن ، شرکت تو استارتاپ این جرئت رو بهمون داد که اونا رو استارت بزنیم .
حالا یه مدتی هست که دارم با کدنیسیم حال می کنم .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: اخ چغدر بده که یشینی برای یکی که از هیچی سر در نمیاره پروژه بنویسی اونم هی نظرات خودش رو بده

هر چی که میگه و دوست داره پولشو بگیر و براش انجام بده، وقتتُ صرف بحث با اینجور آدما نکن که بی فایده است.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : shgninc
(۱۳۹۳ شهریور ۲۸, ۰۷:۱۰ ق.ظ)php نوشته: سلام
یه مدتی هست دارم معنای واقعی برنامه نویسی رو مزمزه می کنم ، اخ چغدر بده که یشینی برای یکی که از هیچی سر در نمیاره پروژه بنویسی اونم هی نظرات خودش رو بده Angry

منم که یه ادم عصبی !!!!
خداییش دیگه حوصله طراحی پروژه برای شرکت های دیگه رو ندارم .
اما داستان چیه .
یه مدتی هست که رفتیم سراغ یه تعداد از پروژه ها یا در واقع ایده های بچه های شرکت که داشتن تو دفاتر خاک می خوردن ، شرکت تو استارتاپ این جرئت رو بهمون داد که اونا رو استارت بزنیم .
حالا یه مدتی هست که دارم با کدنیسیم حال می کنم .
ما که کلا کارمون را از برنامه نویسی اینطوری تغییر دادیم. اما درکتون می کنم که چی می کشید. بنده هم با آقا احسان موافقم. هرچی که میگه را مکتوب کنید، امضا بگیرید و به ازای هر کدام هزینه مناسبش را تعیین و طلب کنید. اصلا اغماض نکنید و به هیچ عنوان فکر نکنید که مشتری از دست میره چون روزی رسون خداست. سعی کنید که اعتبار کاری خود را ارزون نفروشید.
موفق و پیروز باشید
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان