• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد موضوع برای پروژه طراحی سایت
سلام دوستای عزیز.سال نو مبارک.من یه راهنمایی نیاز دارم و از دوستان صاحب نظر تو این زمینه واقعا ممنون میشم که جوابمو بدن.من کلاس آموزش php میرم و به ما گفتند که یه پروژه برای خودمون تعریف کنیم که اونو به عنوان نمونه کار قراره واسه استخدام نشون بدیم.حالا به نظر شما من که هنوز اول راهم چه پروژه ای بردارم که نه اونقدر سخت باشه که ناامید بشم و نه اونقدر آسون که اعتماد به نفسم الکی بره بالا؟لطفا واسم موضوع پیشنهاد بدید.ممنون.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی این لینک یکسری ایده برای پروژه های php به همراه نمونه متن بازش هست. برای شما که اول راه هستین آرزوی موفقیت میکنم و توصیه میکنم از کدهای دیگران برای یادگیری استفاده کنید و هیچ وقت کپی نکنید، با گوگل هم دوست باشید( البته با زبان انگلیسی منابع خیلی زیاده).
به یـزدان که گر ما خرد داشتیم
کجـا این سر انجـام بد داشتیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ فروردین ۰۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ)sara147 نوشته: توی این لینک یکسری ایده برای پروژه های php به همراه نمونه متن بازش هست. برای شما که اول راه هستین آرزوی موفقیت میکنم و توصیه میکنم از کدهای دیگران برای یادگیری استفاده کنید و هیچ وقت کپی نکنید، با گوگل هم دوست باشید( البته با زبان انگلیسی منابع خیلی زیاده).

با سلام و تشکر از شما به خاطر راهنمایی سازنده تون.به سایتش سر زدم و مواردو مشاهده کردم.ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان