• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن یک محتوا از تیبل داخل لوپ
سلام.
دارم توی یک صفحه ای کار میکنم که توی اون یه سری اطلاعات از دیتابیس گرفته میشه و نشون داده میشه با استفاده از لوپ while.
حالا زیر هر کدوم از این اطلاعات button دلیت باید درست کنم که کاربر بتونه اونارو پاک کنه. مشکل اینه که چطوری باید button رو تنطیم کنم که اطلاعاتی که بالاش هست رو پاک کنه نه چیز دیگه ای رو؟ میدونم که یجوری باید به button آی دی بدم و وصلش کنم به کد دلیت کردن اما دقیق نمیدونم چجوری. ممنون میشم کمک کنید!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۸ فروردین ۱۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)makaveli نوشته: سلام.
دارم توی یک صفحه ای کار میکنم که توی اون یه سری اطلاعات از دیتابیس گرفته میشه و نشون داده میشه با استفاده از لوپ while.
حالا زیر هر کدوم از این اطلاعات button دلیت باید درست کنم که کاربر بتونه اونارو پاک کنه. مشکل اینه که چطوری باید button رو تنطیم کنم که اطلاعاتی که بالاش هست رو پاک کنه نه چیز دیگه ای رو؟ میدونم که یجوری باید به button آی دی بدم و وصلش کنم به کد دلیت کردن اما دقیق نمیدونم چجوری. ممنون میشم کمک کنید
سلام
برای اینکار دو راه دارید یکی با استفاده از جی کوئری و یکی هم استفاده از GET 
توی روش جی کوئری شما اول باید آی دی اون سطر از جدول رو توی دکمت ذخیره کنی و با جی کوئری اونو بخونی و بفرستی به صفحه برای حذف شدن (اینجا برای انکه بتونی div و یا مجموعه ای که این دکمه توش هست رو که اصطلاحا میشه پدر دکمه ای که داری کلیک میکنی  ) باید از گزینه هایی مثل ()parent()و closestو remove() استفاده کنی 
لینک زیر رو بررسی کن
https://stackoverflow.com/questions/1175...r/11756275
اما در روش GET شما باید اطلاعات آی دی سطر رو به همون صفحه ارسال کنی و سطر رو حذف کنی
مثل
کد پی‌اچ‌پی:
<a href="index.php?id=felan"><button>حذف</button></a

Tongue Tongue
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان