/
  • همکاری با انجمن ساز MyBB

• صفحه‌ها (3):
  • بسته شده   امتیاز موضوع:
    • 2 رأی - میانگین امیتازات: 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی همکاری با انجمن ساز MyBB
    نویسنده پیام
    Pars آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 0
    تشکرها : 10
    ( 2 تشکر در 1 ارسال )
    ارسال: #1
    همکاری با انجمن ساز MyBB
    درود، خسته نباشید.
    من با مدیرت کل این سایت صحبتی برای همکاری با دوستانی که دانش PHP دارند داشتم.
    ابتدا توضیحاتی در مورد خودم بدم.
    من کار با انجمن سار MyBB را از نوروز 88 در سایت MyBBSupport.ir آغاز کردم و خودم هیچ دانشی در مورد PHP و... ندارم. من کاربر فعال مای بی بی ساپورت بودم. از آن جا که سایت MyBBHelp.ir سایتی پولی بود و با جو سازی مدیر آن بنده در مای بی بی ساپورت محروم شدم تصمیم گرفتم سایت MyBBIran.com را در تابستان 88 راه اندازی کنم.
    مدتی بعد سایت مای بی بی ساپورت تعطیل شد و سایت مای بی بی هلپ هم برای عقب نماندن از ماجرا خدمات خود را اندکی به سمت رایگان حرکت داد.
    ما در طول این 6 ماه فعالیت حدود 160 پلاگین و 50 پوسته را به شکل کامل به زبان پارسی ترجمه کرده ایم.
    همین طور کامل ترین پارسی ساز مای بی بی را که از همان ابتدای نصب زبان پارسی را در اختیار شما قرار می دهد آماده کردیم.
    اما سایت مای بی بی هلپ با 18 ماه سابقه و به قول خودشان سایت رسمی از طرف مادر حتی 5 درصد ترجمه های ما را انجام نداده است.
    فارسی ساز آن ها اکثر فایل هایش برای مای بی بی ساپورت است و این را می توانید از مدیر سابق مای بی بی ساپورت جویا شوید، در حالی که ما در طول یک ماه تلاش آن را از ابتدا ترجمه کردیم.
    به کنار از این قضایا، تنها ضعف ما نسبت به سایت معرفی شده نداشتن دوستان آشنا به PHP است. سایت مای بی بی هلپ در طول 18 ماه فعالیت 3 یا 4 پلاگین نوشته است و آن را از افتخارات خود می داند.
    اگر دوستانی که آشنا به PHP هستند در وقت آزاد خود گوشه ای از لطف خود را به مای بی بی ایران اختصاص دهند، دیگر کم بودی در این سایت و پشتیبانی رایگان آن به کاربر ها احساس نخواهد شد.
    البته شما می توانید محصولات خود را با توافق پیشنهاد دهنده به طور غیر رایگان هم در سایت عرضه کنید.
    ولی توجه داشته باشید که سیستم مای بی بی، انجمن ساز رایگان است و ما هم تمام وقت خود را به صورت رایگان در اختیار هم وطننان قرار داده ایم.

از این رو از هر یک از دوستانی که این مطلب را می خواند و وقت آزادی دارد، درخواست می کنم در کنار ما در تکمیل شدن سایت مای بی بی ایران کمک کند.

البته: سایت مای بی بی ایران حدود یک هفته تحت حملات شدیدی قرار داشته و فعلا از نظر ظاهری، در شرایط خوبی نیست.

امیدوارم دوستانی باشند که بتوانند با کمک آن ها تیم کاملی برای پشتیبانی MyBB به زبان پارسی داشته باشیم.

با سپاس
    Pars
    http://www.MyBBIran.com
    ۱۳۸۸ بهمن ۹ ۰۸:۱۳ عصر
    یافتن ارسال‌ها
     تشکر شده توسط : molana zoghal
    zoghal آفلاین
    صالح سوزنچی

اعتبار: 23
    تشکرها : 1500
    ( 1729 تشکر در 992 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: همکاری با انجمن ساز MyBB
    چه کمکی مورد نیاز هست؟
    ۱۳۸۸ بهمن ۱۳ ۰۲:۱۶ صبح
    یافتن ارسال‌ها WWW
     تشکر شده توسط : Pars
    Pars آفلاین
    عضو جدید
    **

( 2 تشکر در 1 ارسال )
    ارسال: #3
    درود
    از توجه شما سپاس گزارم.
    1- در بعضی مواقع سوالاتی در مورد تغییراتی می شود که نیاز به دانش PHP می باشد. از این رو ما قادر به پاسخ گویی به کاربرانمان نیستیم.
    البته تعداد این سوالات بسیار محدود است و شاید به هفته ای یک عدد هم نرسد.
    2- کمک اصلی مورد نیاز مثلا نوشتن پلاگین های کوتاه یا ویرایش پلاگین ها برای سازگاری بیشتر با زبان پارسی یا افزودن امکاناتی به آن است. البته این مورد هم زیاد نیست و فکر نمی کنم از هفته ای یا دو هفته ای یک مورد تجاوز کند.
    3- بعضی مواقع پلاگین ها برای استفاده آسان تر از MyCode ها نوشته شده اند که می توان با ویرایش آن ها، از آن ها برای استفاده از MyCode دیگر استفاده کرد. که معمولا چنین پلاگین هایی بسیار کوتاه هستند و می توان با ویرایش مختصر استفاده آن ها را تغییر داد.
    4- همین که در انجمن تیم برنامه نویس آشنا با PHP وجود داشته باشد و بتواند در مواقعی به ما کمک کند بسیار مهم است.

سپاس Heart
    ۱۳۸۸ بهمن ۱۳ ۱۰:۴۰ عصر
    یافتن ارسال‌ها
     تشکر شده توسط :
    hidensoft آفلاین
    عضو ارشد

اعتبار: 46
    تشکرها : 729
    ( 1394 تشکر در 782 ارسال )
    ارسال: #4
    قول فعالیت زیاد رو نمی دم. اما سعی می کنم سر بزنم.
    هرچند نظر من اینه که شما بیشتر به یک سی ام اس خوب نیاز دارید. سایت اصلا یوزر فریندلی نیست.
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۸ بهمن ۱۵ ۰۱:۱۶ صبح، توسط hidensoft.)
    ۱۳۸۸ بهمن ۱۵ ۰۱:۱۵ صبح
    یافتن ارسال‌ها
     تشکر شده توسط : Pars
    SaeedGh غایب
    عضو جدید
    **

تشکرها : 3
    ( 5 تشکر در 3 ارسال )
    ارسال: #5
    (۱۳۸۸ بهمن ۹ ۰۸:۱۳ عصر)Pars نوشته شده توسط:  درود، خسته نباشید.
    من کار با انجمن سار MyBB را از نوروز 88 در سایت MyBBSupport.ir آغاز کردم و خودم هیچ دانشی در مورد PHP و... ندارم. من کاربر فعال مای بی بی ساپورت بودم. از آن جا که سایت MyBBHelp.ir سایتی پولی بود و با جو سازی مدیر آن بنده در مای بی بی ساپورت محروم شدم تصمیم گرفتم سایت MyBBIran.com را در تابستان 88 راه اندازی کنم.
    مدتی بعد سایت مای بی بی ساپورت تعطیل شد و سایت مای بی بی هلپ هم برای عقب نماندن از ماجرا خدمات خود را اندکی به سمت رایگان حرکت داد.
    ما در طول این 6 ماه فعالیت حدود 160 پلاگین و 50 پوسته را به شکل کامل به زبان پارسی ترجمه کرده ایم.
    همین طور کامل ترین پارسی ساز مای بی بی را که از همان ابتدای نصب زبان پارسی را در اختیار شما قرار می دهد آماده کردیم.
    اما سایت مای بی بی هلپ با 18 ماه سابقه و به قول خودشان سایت رسمی از طرف مادر حتی 5 درصد ترجمه های ما را انجام نداده است.
    فارسی ساز آن ها اکثر فایل هایش برای مای بی بی ساپورت است و این را می توانید از مدیر سابق مای بی بی ساپورت جویا شوید، در حالی که ما در طول یک ماه تلاش آن را از ابتدا ترجمه کردیم.
    به کنار از این قضایا، تنها ضعف ما نسبت به سایت معرفی شده نداشتن دوستان آشنا به PHP است. سایت مای بی بی هلپ در طول 18 ماه فعالیت 3 یا 4 پلاگین نوشته است و آن را از افتخارات خود می داند.
    اگر دوستانی که آشنا به PHP هستند در وقت آزاد خود گوشه ای از لطف خود را به مای بی بی ایران اختصاص دهند، دیگر کم بودی در این سایت و پشتیبانی رایگان آن به کاربر ها احساس نخواهد شد.
    البته شما می توانید محصولات خود را با توافق پیشنهاد دهنده به طور غیر رایگان هم در سایت عرضه کنید.
    ولی توجه داشته باشید که سیستم مای بی بی، انجمن ساز رایگان است و ما هم تمام وقت خود را به صورت رایگان در اختیار هم وطننان قرار داده ایم.

از این رو از هر یک از دوستانی که این مطلب را می خواند و وقت آزادی دارد، درخواست می کنم در کنار ما در تکمیل شدن سایت مای بی بی ایران کمک کند.

البته: سایت مای بی بی ایران حدود یک هفته تحت حملات شدیدی قرار داشته و فعلا از نظر ظاهری، در شرایط خوبی نیست.

امیدوارم دوستانی باشند که بتوانند با کمک آن ها تیم کاملی برای پشتیبانی MyBB به زبان پارسی داشته باشیم.

با سپاس
    Pars

سلام،

این همه دروغ و تخریب چرا؟!

کار سایت پشتیبانی ترجمه‌ی عبارات انگلیسی افزونه‌ها و فارسی کردن پوسته‌ها نیست! اگرچه بخش فارسی‌سازی (راست‌چین سازی) پوسته‌ها در MybbHelp.ir مکانیزه شده است و هر کاربر می‌تواند در چند ثانیه پوسته‌ی دلخواه خود را راست‌چین کند. چه کسی غیر از خودتان گفته که فارسی‌سازی که منتشر کردید "کامل‌ترین" فارسی‌ساز است؟! فکر می‌کنید چرا سایت مرجع گروهی که جمع کردید را به رسمیت نمی‌شناسد و مدیران و کاربران فعال سایت شما همان کاربرانی هستند که پیش از آن از پشتیبانی رسمی اخراج شده‌اند؟

شما در همین سایت MybbHelp -که اکنون قصد بد جلوه دادن آن را دارید- با MyBB آشنا شدید و کار با آن به صورت رایگان به شما آموزش داده شد. هنوز خیلی تازه کار هستید و اگر می‌خواهید در جامعه‌ی متن‌باز فعالیت کنید باید قبل از هر کار
    ۱. به کپی‌رایت و حقوق دیگران احترام بگذارید
    ۲. تمرین کنید که بدون دروغگویی و تهمت زدن به دیگران و با تکیه به خلاقیت و استعدادهایی دارید به هدف خود برسید
    ۱۳۸۸ اسفند ۹ ۰۱:۵۷ عصر
    یافتن ارسال‌ها
     تشکر شده توسط : boone
    molana آفلاین
    چالیست - chalist

اعتبار: 60
    تشکرها : 1644
    ( 1550 تشکر در 1015 ارسال )
    ارسال: #6
    بی خیال بابا Big Grin
    ۱۳۸۸ اسفند ۱۰ ۰۴:۴۲ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW
     تشکر شده توسط :
    Alimokhlesi آفلاین
    مدیر کل

اعتبار: 13
    تشکرها : 601
    ( 1126 تشکر در 412 ارسال )
    ارسال: #7
    سلام
    از شما دوست عزیزم به برای پستتون سپاسگزاری میکنم
    یه جمله ای که تازگی ها خیلی معروف شده میگه ( ادب مرد به ز دولت اوست)
    دوست عزیز اخلاق حرفه ای حکم میکنه برای رسید به موفقیت یا جلب نظر دیگران از تخریب رقبا بپرهیزید.
    شاید تمامی معایبی که شما فرمودید راجع نفراتی که فرمدید صادق باشه ( بنده نه رد میکنم نه می پذیرم) ، صحیح نیست اونها رو به باد انتقاد بگیرید .
    نکته بعد اینکه صحبت شما با مدیر ارشد سایت فقط در حد درخواست همکاری بوده نه انتقاد صریح و حتی اسم بردن از اشخاص دیگه.
    من توضیح بیشتری نمیدم چون دوست عزیزمون SaeedGh توضحانی رو عنایت فرمودند.
    با احترام
    از طرف تیم مدیریت ارشد سایت
    ۱۳۸۸ اسفند ۱۰ ۰۷:۵۰ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW
     تشکر شده توسط : molana hidensoft admin parvane SaeedGh
    molana آفلاین
    چالیست - chalist

اعتبار: 60
    تشکرها : 1644
    ( 1550 تشکر در 1015 ارسال )
    ارسال: #8
    (۱۳۸۸ اسفند ۱۰ ۰۷:۵۰ عصر)alimokhlesi نوشته شده توسط:  یه جمله ای که تازگی ها خیلی معروف شده میگه ( ادب مرد به ز دولت اوست)

اسمایلی بعضی ها (مـ.ـیـ.ـر و این حرفا) Big Grin
    ۱۳۸۸ اسفند ۱۰ ۰۸:۲۸ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW
     تشکر شده توسط : SaeedGh
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

اعتبار: 100
    تشکرها : 1362
    ( 6197 تشکر در 3438 ارسال )
    ارسال: #9
    از‌ SaeedGh بابت کم توجهی من (فقط شخص من) نسبت به پست داده شده معذرت می خوام
    ۱۳۸۸ اسفند ۱۱ ۱۱:۲۸ صبح
    یافتن ارسال‌ها
     تشکر شده توسط : hidensoft
    Pars آفلاین
    عضو جدید
    **

( 2 تشکر در 1 ارسال )
    ارسال: #10
    (۱۳۸۸ اسفند ۹ ۰۱:۵۷ عصر)SaeedGh نوشته شده توسط:  
    (۱۳۸۸ بهمن ۹ ۰۸:۱۳ عصر)Pars نوشته شده توسط:  درود، خسته نباشید.

با سپاس
    Pars

سلام،

این همه دروغ و تخریب چرا؟!

کار سایت پشتیبانی ترجمه‌ی عبارات انگلیسی افزونه‌ها و فارسی کردن پوسته‌ها نیست! اگرچه بخش فارسی‌سازی (راست‌چین سازی) پوسته‌ها در MybbHelp.ir مکانیزه شده است و هر کاربر می‌تواند در چند ثانیه پوسته‌ی دلخواه خود را راست‌چین کند. چه کسی غیر از خودتان گفته که فارسی‌سازی که منتشر کردید "کامل‌ترین" فارسی‌ساز است؟! فکر می‌کنید چرا سایت مرجع گروهی که جمع کردید را به رسمیت نمی‌شناسد و مدیران و کاربران فعال سایت شما همان کاربرانی هستند که پیش از آن از پشتیبانی رسمی اخراج شده‌اند؟

شما در همین سایت MybbHelp -که اکنون قصد بد جلوه دادن آن را دارید- با MyBB آشنا شدید و کار با آن به صورت رایگان به شما آموزش داده شد. هنوز خیلی تازه کار هستید و اگر می‌خواهید در جامعه‌ی متن‌باز فعالیت کنید باید قبل از هر کار
    ۱. به کپی‌رایت و حقوق دیگران احترام بگذارید
    ۲. تمرین کنید که بدون دروغگویی و تهمت زدن به دیگران و با تکیه به خلاقیت و استعدادهایی دارید به هدف خود برسید

درود
    هر کسی با مقایسه ترجمه ها متوجه می شود که چرا فارسی ساز ما کامل تر است. این که شما متوجه نمی شود حتما دلیل روانشناسی دارد.
    سایت مرجع فقط یک سایت را به عنوان پشتیبان معرفی می کند که چون شما قبل از ما شروع کرده بودید شما را نام برده است. ببینیم شما که در آن جا معرفی شده اید کجا را می گیرید که دست ما نمی رسد. Tongue

بچه جون تو حتی نتونستی منو از سایتت اخراج کنی چرا؟ چون سایتت بی قانونی داد میزنه.
    فکر می کنی چرا این همه کاربری که از MyBB استفاده می کنند انجمن شما را در تاپیک زیر به باد انتقاد گرفتند:
    http://community.mybbiran.com/thread-602.html

انجمن شما 20 ماه است که تاسیس شده و بیشتر از 1500 عضو دارید. فکر می کنید چرا فقط 30 کاربر در 24 ساعت از سایت شما بازدید می کنند؟
    پس چرا انجمن 8 ماهه ما با 600 کاربر بیشتر از 50 کاربر در 24 ساعت به آن سر می زنند؟
    فکر می کنید چرا تعداد ارسال ها و پرسش های روزانه در سایت ما 3 برابر سایت شماست؟

من هرگز در سایت شما با MyBB آشنا نشدم. همه کاربران مای بی بی می دانند که بنده MyBB را با سایت MyBBSupport.ir شروع کردم و اصلا به انجمن شما کاری نداشتم. چون برای خط سوال کردن از کاربر ها پول می خواستید.
    چرا می خواهید این ها را دروغ جلوه دهید؟

فکر می کنم شما پیام خصوصی را که در MyBBIran.com به من دادید و درخواست کردید که با سایت ما همکاری داشته باشید فراموش کردید؟!
    در نتیجه همان توافق بود که تبادل اطلاعات آغاز شد.

هر کاربری که سایت MyBBSupport.ir و مدیران آن را می شناسد می تواند در مورد صحت این صحبت ها تحقیق کند. اگر لازم باشد بنده پیام خصوصی SaeedGh در مای بی بی ایران را هم منتشر می کنم.

شما هم تمرین کنید که کمتر حسادت کنید.
    سایت 8 ماهه مای بی بی ایران پر طرفدارترین و کامل ترین سایت MyBB در ایران شده است و شما می خواهید با جو سازی چه چیز را خراب کنید؟

از مدیران این سایت هم برای چنین بحثی واقعا پوزش می خواهم. این عادتی شده که بنده در هر جایی مطلبی می نویسم، SaeedGh به دنبال بنده دوست دارد که مطلبی هم ارسال کرده باشد.

فکر می کنم مدیریت اول این سایت هم تحت تاثیر جو سازی SaeedGh قرار گرفته اند که امیدوارم مساله برای ایشان روشن شود.

سپاس گزارم.
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۹ فروردين ۷ ۰۹:۵۱ عصر، توسط Pars.)
    ۱۳۸۹ فروردين ۷ ۰۹:۴۷ عصر
    یافتن ارسال‌ها
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

• صفحه‌ها (3):
  • بسته شده
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS