• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش نرم افزار آزاد - جایی برای پیشرفت
سلام به همه
خبر همایش زنجان رو حتما دیدین و حتما هم می دونید که این همایش استارتش از همین فروم و توسط محمد نبی زاده شروع شده. که قوا هم خیلی براش زحمت کشیده. هر چند دیگه اسمی از ایران پی اچی پی وجود نداره ولی به هر حال یک افتخاری برای این فروم هست.
متاسفانه من توی مقالات ارسالی کسی رو از ایران پی اچ پی ندیدم و این جای تاسف داره. فکر کنم جز من و محمد عضو فعال ایران پی اچی پی دیگه کسی نباشه (محمد اگر اطلاع داری به منم بگو) . به همه توصیه می کنم حتی اگر نمی تونن مقاله هم بدن داخل این همایش شرکت کنن برای این موضوع دو دلیل دارم
۱- سطح مقالات فعلی از سالهای قبل به مراتب بهتر شده.
۲- آشنایی با افرادی که در زمینه نرم افزار آزاد در ایران تلاشهای زیادی رو می کنن که شناخت و آشنایی با این افراد به هر کسی حتی خود منم انگیزه و اهداف خوبی رو میده

یک همایش تقریبا به صورت رایگان داره برگزار میشه. قیمت همین اگر می خواست با هزینه باشه حداقل قیمتش ۵۰۰ هزار تومن میشه. این همه برای همایشهای وب و همایش های دیگه در تهران هزینه می کنیم اما برای این همایش متاسفانه دوستان کسی شرکت نمی کنه. در حالی که این همایش به شدت به پیشرفتتون می تونه کمک کنه.
اتفاقا می تونید مقاله های خوبی هم بدید. من در مقالاتی که ارائه شده بود مطالب خوبی در مورد وب ندیدم.
یوشا صالح علیرضا ناصر و بقیه دوستان واقعا حیف هست. من الان برای بار سوم در این همایش شرکت می کنم . و هر بار شرکت کردم دیدم یک جهشی برای پیشرفت بیشترم بوده.
دلیل اینکه سرم شلوغه کار دارم و ... هم از دید من بهونست. یعنی تا ۳۵ روز دیگه نمیشه برنامه ریزی کرد که برای یک یا دو روز وقت آزاد داشت؟ اگر میگید نمیشه به یه مشاوره حتما نیاز دارید Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana Reza oia Bojbaj
خوب اینکه می گی کاملن درسته
هنوز هم هرجا اسمی از همایش میاد من به همه می گم که ایده ی همایش از اینجا بوده

یه پست هم دادم توی لینوکس ریویو در همین مورد.

حتمن بخونید.

به درخواست بچه ها بخش نمایش مقاله های ارسال شده رو برای کسانی که ثبت نام نکردن هم فعال کردیم که می تونید از اینجا ببینید.

سطح مقالات امسال خیلی بهتر از دوسال گذشته ست

نمیدونم چی بگم آخه
صالح هم می گفت که گویا داره روی یه مقاله کار می کنه که بعید می دونم برسونه Tongue

به هر حال امیدوارم بیشتر حضور داشته باشن بچه ها
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : Bojbaj admin scorpion
وحید می بینی یه مشت خرفت جمع کردیم دور خودمون؟

تا به حال 36 مقاله ارسال شده که می تونید لیست مقالات رو از اینجا ببینید :
http://members.zconf.ir/other_papers

خجالت بکشید یه کم Tongue

وحید درش رو تخته کن بریم خونه مونBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia admin
جدا جالب بود.
امیر درجه هم از اعضای اینجاست دیگه.
اون مقالشم که می خواد ارایه بده از همین جا شروع کرده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ینی امیر درجه اگه قرار باشه مقاله ی ارسالیش مثل سال قبل باشه حتی تایید هم نمی شه
امیدوارم اینطوری نباشه به هر حال

درضمن تو حرف نزن اصصن Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان