• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست ميگه 75 درصد رم پر شده !!!!!؟؟؟؟؟
سلام خدمت دوستان .
امروز وقتي مي خواستم به سايتم سر بزنم ديدم كه بالا نمي ياد . و خطا ميده . با مدير هاست كه تماس گرفتم گفت كه صفحات شما 75 درصد از رم رو اشغال كرده و بايد يه بازنگري توي اسكريپت هاي بكني .
سوال من از دوستان اينه كه دليل اين مشكلات ميتونه چي باشه و راه حل اون چيه . آيا اسكريپت ها خوب بهينه سازي نشد ن يا ...؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
1- عدم استفاده از
mysql_close
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ مهر ۰۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ)AHMADBADPEY نوشته: سلام خدمت دوستان .
امروز وقتي مي خواستم به سايتم سر بزنم ديدم كه بالا نمي ياد . و خطا ميده . با مدير هاست كه تماس گرفتم گفت كه صفحات شما 75 درصد از رم رو اشغال كرده و بايد يه بازنگري توي اسكريپت هاي بكني .
سوال من از دوستان اينه كه دليل اين مشكلات ميتونه چي باشه و راه حل اون چيه . آيا اسكريپت ها خوب بهينه سازي نشد ن يا ...؟
بازدیتون چقدر هست؟ کدتون رو خودتون نوشتید . البته عجیبه که چه جوری فهمیدن که رم رو شما استفاده کردین
از کجا هاست گرفتین؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:1- عدم استفاده از
mysql_close
فقط همين ! همه ما مي دونيم در صورت عدم استفاده از اين دستور اختياري برنامه PHP اتصال رو خود بخود قطع مي كنه .
نقل قول:بازدیتون چقدر هست؟ کدتون رو خودتون نوشتید . البته عجیبه که چه جوری فهمیدن که رم رو شما استفاده کردین
بازديدمون روزانه حدود 3000 تاست . روي اين هاست يه ‍CMS جوملا و يه CMS ي كه خودم نوشتم و در واقع آدرسش subdomain و زير مجموعه سايت اصلي هست قرار داره . هاستمون رو هم از http://www.drhost.ir/ گرفتيم . قبلا هم گير داده بود كه error log تون هم حجمش زياد شده .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
درست می فرمایید. خودش می بنده ولی کن زمان داره تاببنده
اگه بازدید بالا باشه می تونه تاثیر منفی بزاره .
همه ش هم این نیست
یکیش اینه. برای خود من هم یه زمانی پیش اومده بود.
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب بازدید بالا برای این هاستها جوابگو نیست. البته بازدید هم زیاد بالا نیست. سعی کنید سیستم کش جوملا رو راه بندازید. توی کد خودتون تست کنید ببینید که هر بار که صفحه ایجاد میشه چقدر رم میگیرید. تا ببینید اصلا میشه رم رو کم کرد یا نه
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان