• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوشتن سیستم مدیریت محتوا با symfony یا استفاده از drupal
سلام دوستان.
عزاداری هاتون قبول باشه.
نزدیک دو ساله که دارم از فریم ورک symfony استفاده می کنم واقعا هم ازش راضیم.
من حتی پروژه های سایتی که بهم می خوره هم با symfony یک سیستم اختصاصی کوچیک ولی به درد بخور ساختم که کارم رو خیلی خوب راه انداخته.
الان یک ایده ای تو سرمه برای یک سایت خبری که یک مقدار ایده ی بزرگیه.
می دونم کوچ کردن در آینده هم برام خیلی هزینه بره.
خلاصه بکنم مرددم بین symfony و drupal. یعنی سیتمم رو با symfony بنویسم یا با drupal پیاده سازی بکنم. من با symfony خیلی راحتم خیلی هم از کار کردن باهاش لذت می برم. ولی نمی دونم چرا وقتی سایت های بزرگ رو می بینم خیلی ها دارن از drupal استفاده می کنن. تجربه ی قوی ای تو استفاده از سیستم های مدیریت محتوا ندارم. فقط باهاشون آشنایی دارم. یک مقدار هم ماژول نویسی و طراحی قالب برای drupal رو هم کار کردم.
می خواستم ببینم کسی تجربه ی خاصی داره تا بتونه منو از این برزخ نجات بده... Confused
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
زیاد برزخ نیست
تجربه دوساله ای که دارید اگر قابل قبول باشه باید بتونید سیستمی به مراتب بهتر از دروپال (در زمینه کاربری خودتون) برای خودتون با فریم ورک سیمفونی بسازید .
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : esmahdi
از من میشنوی اگه توی سیمفونی حرفه ای هستی از همون سیمفونی استفاده کن
  پاسخ
به نظر منم همون سیمفونی رو ادامه بدی بهتره. البته اگه وقت داری بد نیست یه نگاهی هم به دروپال بزنی
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
(۱۳۹۳ آبان ۱۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ)admin نوشته: از من میشنوی اگه توی سیمفونی حرفه ای هستی از همون سیمفونی استفاده کن
وحید جان منم خودم سیمفونی رو خیلی دوست دارم.
حالا که نظر دوستان به سیمفونیه من کار رو با سیمفونی انجام می دم تا ببینیم چی پیش میاد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از SymfonyCMF استفاده کنین، بسیار خوب و کامل هست و از استاندارد PHPCR یا همون PHP Content Repository استفاده میکنه که واقعا بی نظیره
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان