• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش پست های وردپرس در لاراول
Sad 
با درود
من میخواستم پست های سایت وردپرسی خودم را در سایت لاراولی که به تازگی زدم نمایش داده بشه البته نه تمام پست ها بلکه فقط آخرین مطالب را.
این کار را قبلن با php انجام دادم ولی چون با لاراول خیلی آشنا نیستم نتونستم جواب بگیرم .
قطعه کدی که قبلن برای اینکار اسفاده کرده بودم را میگذارم و خواهشمندم راهنمایی کنید که این کد را در لاراول چگونه استفاده کنم ... با تشکر

کد پی‌اچ‌پی:
    <?php

// Include the wp-load'er

include('.../blog/wp-load.php');

// Get the last 10 posts

// Returns posts as arrays instead of get_posts' objects

$recent_posts wp_get_recent_posts(array(

'numberposts' => 10

));

// Do something with them

foreach( $recent_posts as $recent ){
?>
 <div class="span4 person">
 <?php
echo '<a href="'get_permalink($recent ['ID']), '">'$recent ['post_date'], '</a>';
  if ( 
has_post_thumbnail$recent["ID"]) ) {
      echo  
get_the_post_thumbnail($recent["ID"],'thumbnail');
    }
          echo 
'<li><h3><a href="'get_permalink($recent ['ID']), '">'$recent ['post_title'], '</a></h3></li>';

setup_postdata($recent["ID"]);

$excerpt get_the_excerpt$recent["ID"]); // $excerpt contains the excerpt of the concerned post

echo "<p>$excerpt</p>";
echo 
'<a href="' get_permalink($recent["ID"]) . '" title="Look '.esc_attr($recent["post_title"]).'" >ادامه مطلب ...</a>';

?>
 </div> 
 <?php
}

?>
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از rss خوان نمیتونی استفاده کنی ؟ ساده ترین روشش هست.
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid4023
شما در وردپرس از تابع wp_get_recent_posts برای استخراج آخرین مطالب از دیتابیس استفاده میکردید. که نمیتونید در لاراول ازش استفاده کنید.

الان در لاراول شما باید کدی برای خوندن RSS سایت وردپرسی بنویسید و مطالب سایت وردپرسی را در لاراول بوسیله RSS نمایش دهید.

اگر هم نیاز دارید خیلی حرفه‌ای مطالب رو نشون بدید میتونید از REST api وردپرس هم استفاده کنید.
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

مجله دامین هاست

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
تشکر شده توسط : hamid4023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان