• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر من و شما درباره انجمن سیستم های مدیریت محتوا
سلام مدیریت محترم،

بنظر من انجمن سیستم های مدیریت محتوا زیاد نمی تونه برای انمن شما جالب باشه. چون که هر سیستم مدیریت محتوا یک انجمن مشکلات برای خودشان دارند و کاربر ها اونجا مشکلاتشون رو بیان می کنن.
انجمن php که شما راه انداختید یکی از راه های مؤثر برای پیشرفت برنامه نویسی هست ولی این انجمن که ایجاد کردید این خاصیت رو از انجمن گرفته.
این نظر بنده هست حالا هرچی مدیریت صلاح میدونه Smile

موفق و پیروز باشید ... Angel
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
بنظر من این یعنی اون انجمن هدفش مشکل یابی یا یه هچین چیزایی هست اما نه به اون صورت که شما ( علیرضای عزیز ) می گید. بهتره که به صورت نقص و حسن یابی برنامه های باز متن بهش نگاه کنیم، شاید در عمل این هدف نشون نمی ده اما بالاخره برای انجمنی که داره روی PHP و بازمتن صحبت می کنه نیاز به همچین فرومی هم داره که مربوط به شه به برنامه های بازمتن Sleepy

SEO چی شد؟Blush
  پاسخ
تشکر شده توسط :
درسته محمد جان، حق با شماست.

تا اونجا که به یاد دارم، بحث SEO لغو شد. ولی باز من هرچی فکر می کنم میبینم انجمن iranphp.org که داره رو php کار می کنه، کاربرانی داره که از من و امثال من حرفه ای ترند. و دوست دارند برای خودشون یک پرتال یا حداقل یک سیستم کوچیک بنویسن و در اینجا ممکن هست که سوال در مورد seo بشه که، چه مدل لینکی با php بنویسیم که در گوگل طرفدار داشته باشه.

اما باز هرچی بزرگترا بگن Smile
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تنها کسی که اونجا مخالفت کرد من بودم و مخافت من با خود SEO نبود بلکه با شاخه و برگ دادن اضافی بود Confused
بهر حال هرچی بزرگترا بکن Sad
  پاسخ
تشکر شده توسط :
منم seo می خوام
همین امشب گوش وحید رو می پیچونمش و مجبورش می کنم یه بخش برای سئو راه بندازه
Big Grin
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه بابا محمد جان Big Grin این چه کاریه Tongue
میگم seo رو بسازید بیشتر کاربر جذب می کنید. چون هنوز انجمنی نیست که بخش seo رو کامل داشته باشه. البته هستند که بخش یک انجمن کوچیک ایجاد کرده باشن اما چیزی که بیشتر نیازه، یک سئو کاره حرفه ای هست که بتونه کارای کاربرانش رو راه بیاندازه و اینم که تو ایران جز اعضاء iranseo و چند شخص تنها موجود نیست.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اکلی نندازین گردن من. من بیگناهم
من که مخالفتی نداشتم فقط منتظر بودم بگین تو کدوم دسته بندی بزارم که نگفتین منم یادم رفتBig Grin
بیاین اینم SEO مدیرشم آقای علیرضا اسکندرپور
ببینم چیکار می کنی
دسته بندی رو هم خواستی عوض کنم بگو فعلا انداختم توی php
(بی مربوط ترین جای ممکن Big Grin )
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
(۱۳۸۸ اردیبهشت ۳۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ)admin نوشته: دسته بندی رو هم خواستی عوض کنم بگو فعلا انداختم توی php
(بی مربوط ترین جای ممکن Big Grin )
Big Grin Big Grin Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از لطفف ممنونم وحید جان. ولی بهتر هست که نام انجمن رو تغییر بدی به 'بهینه سازی موتور جستجو' + اینکه یک بخش باز کنید و اسمش رو بگذارید طراحی سیستم یا همچین چیزایی تا توی این بخش مواردی (انجمن هایی) که مربوط میشه به طراحی قرار بگیره. مثلا seo باید تو این بخش باشه چون مثلا من یک برنامه نویس هستم که پرتال نوشتم و نمی دونم مدل لینک هاش چطوری باشه یا ...

نظر آخر برای شماست Blush
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ولی علیرضا جن این همون شاخ و برگ بی موردی هست که خودت گفته بودی بهتره اگه قراره شاخه هم بدیم که البته در اینده لازم هم میشه به بخش های کلی تر مثل نرم افزارهای مربوط به این بحث , بحث در مورد انواع موتورهای جستجو و بخث در مورد بهینه سازی سایت باشه .

وحید جای این بخش یکمی تو ذوق میزنه اگه میشه تو یه قسمت جداگانه با همین نام قرار بده تا از php کلا جدا بشه تا جای بحث کردن برای همه باز بشه .
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان