• 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر در مورد ایجاد تالارهای جدید
با سلام خدمت دوستان
در این قسمت اگر نظری در مورد ایجاد تالارهای جدید دارید عنوان نمایید تا مورد بحث قرار گیرد.
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من فک کنم جای انجمن client side خالیه
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
اگر نظر خودتون هست می خوام که خودتون در همین تالار یک گفتگو برای این تالار ایجاد کنید تا بچه ها نظرات خودشون رو بگن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۷ دى ۰۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ)yakoza نوشته: من فک کنم جای انجمن client side خالیه

موافقم
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Bug 
خوب اینجا از هر دری گفته شد و خیلی هم مفید گفته شده فکر نمیکنید جای فلش خالی (یا اینکه من اشتباه می کنم ) سایت متحرک زیبا تره نه ؟؟؟
آن که می خواهد روزی پریدن را بیاموزد نخست باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد، پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۷ دى ۰۷, ۰۴:۴۶ ب.ظ)ahmadi81 نوشته: خوب اینجا از هر دری گفته شد و خیلی هم مفید گفته شده فکر نمیکنید جای فلش خالی (یا اینکه من اشتباه می کنم ) سایت متحرک زیبا تره نه ؟؟؟
بحث مربوط به کلاینت از قبیل جاوااسکریپت و اینها برای یک php کار میشه گفت الزامی هست و تقریبا همه PHP کاران باهاش سر و کار دارن اما بحث فلش خیر. بحث فلش نظر من توی این تالار نمی گنجه
البته بازم میگم نظر نظر همه کاربران هست. و اگر همه راضی باشند اقدام خواهد شد. اما منم نظر خودم رو گفتم
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
سلام

من با نظر وحید جان کاملا موافقم .

JS , HTML , CSS ستون های برنامه های سمت کاربر هستند .اما فلش نه . در ضمن احساس میکنم اینطوری بحث خیلی گسترده بشه . چون فلش دنیای خاص خودش رو داره .
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان