• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر خواهی برای ایجاد تاپیک
Bug 
سلام

ببخشید ولی میخواستم بگم اگه امکانش هست و بقی دوستان موافق هستن یک تاپیک به اسم محفل گفتگوی دوستانه درست بشه .

(خیلی از حرفها هست که ادم هیچ جایی پیدا نمی کنه عنوان کنه . فکر کنم اززدن تاپیکهای مختلف و بی هدف کم می شه . باز هم نظر همه شرطه )

پرسش سوال های مختلف در زمینه های مختلف در این تاپیک آزاد باشه .
باتشکر
آن که می خواهد روزی پریدن را بیاموزد نخست باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد، پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند
  پاسخ
تشکر شده توسط : Maya
بحث ازاد رو برای همین موضوعات داریم .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Bug 
درسته بحث آزاد وجود داره ولی بهتر نیست بحث آزاد اختصاص بدیم به بحث آزاد در زمینه php و تاپیک محفل گفتگو بزاریم برای مسائل غیر php اینطوری کسی که برای دفعه اول از انجمن دیدن می کنه این همه تاپیک غیر مرتبط نمی بینه (در نگاه اول )
آن که می خواهد روزی پریدن را بیاموزد نخست باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد، پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana
میشه توی مبحث آزاد هربحثی رو که خلاف قوانین نباشه ایجاد کنیم
نقل قول:بحث آزاد در زمینه php و تاپیک محفل گفتگو بزاریم
این دسته بندی درست نیست. تالار ( forum ) یعنی بحث گفتگو ، غیره اینه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگه اینطوری باشه منم دوست دارم انجمنی با نام علاقه مندان به فوتبال آمریکایی باز کنم! جالب هست ها! نمیشه دوست عزیز که اینجا انجمن PHP هست. این انجمن گفتگوی آزاد هم ایجاد شدنش زیاد جالب نیست. اما دیگه چه میشه کرد باید باشه. اما دیگه از این محفل و این چیزا نمیشه. این نظر شخصی خودم هست
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Bug 
من تابعه جمع هستم فقط چون دیدم در سایت های دیگه همچین تاپیکی هست وخوب جواب داده یعنی تاپیک اضافی دیگه ای درست نشده گفتم همین

ممنون بابت نظراتی که اعلام کردین

موفق باشید

(خواستید کلشو پاک کنید )
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوسته عزیزه یه مدت غایبم شما توی نظر دادن آزادین
قرار نیست هر نظری که باهاش منه عضو مخالف بودم پاک کنم ( قابل توجه ک من این اختیار رو ندارم )
شاید سایر اعضا این نظر رو پسندیدن...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من که پیشنهاد بدی نیست
حالا واژه ها بازی نکنیم.

ولی اصلا من می خوام یه بحثی در مورد موسیقی (که داریم) داشته باشم

چرا باید تو بخش php باشه این بحث؟؟؟؟

من موافقم
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
درنهایت نظر نظر دوستانه ولی مجمع ازدا تعریف شده برای همه چیز