• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر خواهی : براورد هرینه یک پروژه
درود بر همگی.

نیاز به نظرات شما دارم. لطفا پیشنهادات خودتون رو اعلام کنید.

پروژه : پیاده سازی یک سیستم فروشگاه ساز مشابه با opencart
امکانات : حدودی میشه گفت بین 60 - 70% سیستم opencart هست.

توضیحات : طرف قرار هست این سیستم رو در آخر به عنوان یک محصول بفروش برساند و خدماتش رو ارائه بده.

یعنی کلیه حقوق و مزایای آن به سفارش دهنده هست.

لطفا برآورد قیمت های خودتون رو به صورت تقریبی در دو حالت کمترین و بیشترین قیمت ارائه بدید.

ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
صالح قیمت دادن زیاد فایده نداره... خب الان دیگه طبیعیش 2-3 تومن هستش ولی به جیب طرف و نیاز خودت نگاه کن.
شاید پول لازم باشی با 1 تومنم بزنی و طرف هم دستش تنگ باشه.
شایدم برعکس و بیش از این قیمت ها بدی

به موقعیت خودت و جیب طرف نگاه کن
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط : amenocy zoghal shgninc
چون می خواد به عنوان سیستم محصول بفروشه باید خیلی بیشتر از اینا بگی. دردسرهای بیشتری رو برات داره. به نظر من برای این سیستم حداقل ۵-۶ تومن رو باید بگی که برات صرف کنه
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsened ali786 zoghal shgninc EleRam
ببین من تجربه این جور کارا رو دارم .

شما امروز مینویسی بعدش طرف 1 نفر که نیست شاید 20 تا مشتری داشته باشه همشو میریزه سرت . هر کدوم یه چیزی میگن غر میزنن . یکیش میگه اینجاشو عوض کن یکیش میگه اونجاشو عوض کن
ضمنا" کدی هم که نویسی و طراحی سیستمت باید کاملتر و جامعتر باشه(چون باید ساپوورت بدی و انواع تغیرات رو بتونی اعمال کنی) طبیعتا" زحمتت بیشتر میشه و باید بیشتر از حالت معمولی دستمزد بگیری . ارزش کارت رو هم خودت بیشتر از هرکسی میدونی
برای قیمت دادن باید قسمت های اصلی رو مشخص کنی مثلا" مارژولار هست یا نه ؟ 2 زبانه هست یا نه ؟ منظورم اینه که اون 70% چه مواردی هست ؟ میتونه یه CRUD ساده باشه . میتونه یه سیستم حسابداری یا ریپورت گیری زمانبر باشه .
ولی خب درآمد از پشتیبانی هم داری . من یه سیستم 2 سال پیش نوشتم هنوز هم برای پشتیبانیش ماهی 2-3 مورد دارم
  پاسخ
تشکر شده توسط : shgninc EleRam
نقل قول:چون می خواد به عنوان سیستم محصول بفروشه باید خیلی بیشتر از اینا بگی. دردسرهای بیشتری رو برات داره. به نظر من برای این سیستم حداقل ۵-۶ تومن رو باید بگی که برات صرف کنه
5-6 تومن وحید؟
خوشکلی یا شکمت سیره؟ Dodgy
یا از قیمت های دانت نتی ها خبر نداری؟ - میرن زیر 1 تومن!

پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ مرداد ۲۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ)Y.P.Y نوشته:
نقل قول:چون می خواد به عنوان سیستم محصول بفروشه باید خیلی بیشتر از اینا بگی. دردسرهای بیشتری رو برات داره. به نظر من برای این سیستم حداقل ۵-۶ تومن رو باید بگی که برات صرف کنه
5-6 تومن وحید؟
خوشکلی یا شکمت سیره؟ Dodgy
یا از قیمت های دانت نتی ها خبر نداری؟ - میرن زیر 1 تومن!

قیمت دات نتی چه ربطی به php داره. شاید اون با چهار تا کامند این کارو انجام بده. برای اون شاید کار ۱ هفته باشه و دردسری نداشته باشه. به هر حال ملاکها خیلی فرق می کنه
شکم سیری هم نداره هزینه زحمتش هست. قرار نیست که حمالی باشه که
  پاسخ
تشکر شده توسط : ali786 weblox shgninc
یوشا تو با ۱ تومن این پروژه رو انجام میدی واقعا؟ پروژه ای که کارفرما ازش راضی باشه؟ اگر آره بیا برات پروژه دارم ۱ تومن انجامش بده. ولی قرارداد و کار گرافیک و نیازهاش هم هست ها.
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal EleRam
کی گفتم 1 تومن؟ Huh
گفتم 2-3 تومن. و دات نتی ها میرن زیر 1 تومن.
نقل قول:خب الان دیگه طبیعیش 2-3 تومن هستش ولی به جیب طرف و نیاز خودت نگاه کن.
آره انجامش میدم

پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ مرداد ۲۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ)Y.P.Y نوشته: کی گفتم 1 تومن؟ Huh
گفتم 2-3 تومن. و دات نتی ها میرن زیر 1 تومن.
نقل قول:خب الان دیگه طبیعیش 2-3 تومن هستش ولی به جیب طرف و نیاز خودت نگاه کن.
آره انجامش میدم

خب پروژه راحتتره Big Grin
تازه برای ۱ نفر هم هست قرار نیست به کس دیگه ای هم بفروشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این جور پروژه ها جز دردسر چیز دیگه ای نداره . تجربه دارم که میگم . یعنی اینکه شما به عنوان برنامه نویس ، سیستمی که فروشنده بخواد بفروشه رو برنامه نویسی کنید . مخصوصا اگه فروشنده کوچکترین دانش فنی ای نداشته باشه . تا یکسال هر روز میپرسه فلان چیز رو چیکار کنم .
برای اینجور پروژه ها اگر طرف شرکت باشه و استخدام بکنه خیلی خوبه اگر نه فایده نداره . عملا سودش رو فروشنده میبره و زحمتش به گردن شماست .

البته نظر منه شاید غلط باشه .
Facebook
EMail: Mohsen [@] EDadkhah [.] ir
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal ali786 farhadfery Y.P.Y shgninc rezad EleRam

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان