/
  • نصب pear

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی نصب pear
    نویسنده پیام
    alri آفلاین
    WEB ARTISAN

اعتبار: 5
    تشکرها : 128
    ( 270 تشکر در 129 ارسال )
    ارسال: #1
    نصب pear
    سلام به برو بچ .
    قبلا سراغ pear رفته بودم ولی چون از ریخت سایتش خوشم نیومد تستش نکردم Big Grin تا بالاخره امروز ناگهانی لینک شدم به سایتش و گفتم دیگه توفیق اجباریه
    بعد از خوندن داکیومنتاش و دنگ و فنگ های نصبش . اونو نصب کردم و چند تا کتابخونه اش رو هم نصب کردم . بگذریم که پیغام لو رو چاپ می کرد ولی کار نمی کرد.
    سوال اینجاست که آیا pear رو هاست اشتراکی هم نصب می شه ؟ اون چیزی که ما تو نصبش دیدیم . به درد vps یا سرور اختصاصی می خوره .
    و کلا اصولا استفاده از چنین کتابخونه هایی با توجه به اینکه باید مسپولین هاستینگ رو التماس کنی تا فلان چیز رو نصب کنند . به درد بخوره یا نه ؟؟؟
    ۱۳۹۱ شهريور ۱۹ ۰۹:۳۶ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    alri آفلاین
    WEB ARTISAN

ارسال: #2
    RE: نصب pear
    (۱۳۹۱ شهريور ۱۹ ۰۹:۳۶ عصر)alri نوشته شده توسط:  سلام به برو بچ .
    قبلا سراغ pear رفته بودم ولی چون از ریخت سایتش خوشم نیومد تستش نکردم Big Grin تا بالاخره امروز ناگهانی لینک شدم به سایتش و گفتم دیگه توفیق اجباریه
    بعد از خوندن داکیومنتاش و دنگ و فنگ های نصبش . اونو نصب کردم و چند تا کتابخونه اش رو هم نصب کردم . بگذریم که پیغام لو رو چاپ می کرد ولی کار نمی کرد.
    سوال اینجاست که آیا pear رو هاست اشتراکی هم نصب می شه ؟ اون چیزی که ما تو نصبش دیدیم . به درد vps یا سرور اختصاصی می خوره .
    و کلا اصولا استفاده از چنین کتابخونه هایی با توجه به اینکه باید مسپولین هاستینگ رو التماس کنی تا فلان چیز رو نصب کنند . به درد بخوره یا نه ؟؟؟

پاسخ مثبت است و این کار شدنی است . ولی از طریق ftp این کار دنگ و فنگ زیادی داره و باید از pear که توسیستم نصب داریم remote کنیم به هاست . که پیکربندیش مراحل زیادی داره .
    پس در کل برای هاست اشتراکی گزینه مناسب و همه کاربره ای نیست
    ۱۳۹۱ شهريور ۲۰ ۱۱:۳۶ صبح
     تشکر شده توسط :
    ooghry آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 1
    تشکرها : 10
    ( 17 تشکر در 8 ارسال )
    ارسال: #3
    من فقط از دو تا از کتابخونه های pear استفاده کردم و زیاد بهش دقیق نگاه ننداختم.
    ولی اگه میخواین تو هاست های اشتراکی ازش استفاده کنید لازم به نصب نیست،چون کتابخونه های pear با php نوشته شده کافیه این فایلهارو از روی کامپیوتر خودت بریزی تو پوشه ی include_path سرور و بعد ازش استفاده کنی.
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱ شهريور ۲۱ ۰۶:۵۰ عصر، توسط ooghry.)
    ۱۳۹۱ شهريور ۲۱ ۰۶:۴۹ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : alri
    alri آفلاین
    WEB ARTISAN

ارسال: #4
    من چند دفعه نگاه کردم به این پوشه دسترسی نیست . من نمی دونم مگه می شه تو هاست اشتراکی به این پوشه که در بخش تنظیمات هست دسترسی داشت ؟؟؟؟Huh
    ۱۳۹۱ شهريور ۲۱ ۱۰:۰۰ عصر
     تشکر شده توسط :
    ooghry آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 1
    تشکرها : 10
    ( 17 تشکر در 8 ارسال )
    ارسال: #5
    وقتی رو هاست های اشتراکی دستور include استفاده میکنی،خب قاعدتا فایل هارو داره از یه پوشه ای میاره که هم دسترسی بهش داره و هم کاربر میتونه توش فایل بریزه.
    phpinfo بگیر و ببین include_path چه آدرسیه،فایل های pear میتونی بریزی اونجا.
    ۱۳۹۱ شهريور ۲۱ ۱۰:۵۰ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS