• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار php storm
سلام دوستان چرا این نرم افزار php storm اخه اینطوریه حدود ۲۰ دقیقه طول می کشه بالا بیاد هر بار هم بایدlicens server address را بزنم ایا برای بقیه هم اینطوری هست ؟
با این وضعیت اگه من هر بار برنامه را ببندم یه ربع بیست دقیقه طول میکشه بالا بیاد ایا برای کسایی که از این نرم افزار استفاده می کنن هم اینطوری هست
ایا اصل نسخه را تهیه کنم مشکل حل میشه تمام انگیزه برنامه نویسی را ازمن گرفته اگه ممکن هست راهنمایی کنید
با تشکر و سپاس فراوان
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
نقل قول:سلام دوستان چرا این نرم افزار php storm اخه اینطوریه حدود ۲۰ دقیقه طول می کشه
احتمالا سخت افزار ضعیفی دارین یا به هر دلیلی سیستم شما کند شده.

نقل قول:هر بار هم بایدlicens server address را بزنم ایا برای بقیه هم اینطوری هست ؟
اگر از کرک استفاده میکنید اینجا صحبت کردن در موردش ممنوعه. سعی کنید جای دیگه ای به دنبالش بگردین.

نقل قول:با این وضعیت اگه من هر بار برنامه را ببندم یه ربع بیست دقیقه طول میکشه بالا بیاد ایا برای کسایی که از این نرم افزار استفاده می کنن هم اینطوری هست
نه، برای من حدود سه ثانیه طول میکشه تا اجرا شه.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
۱) این نرم‌افزار ذاتا سنگینه ولی نه تا این حد که ۲۰ دقیقه طول بکشه!!! احتما رم شما پایینه!!!
۲) بهتره لایسنس تهیه کنید البته هیچ تضمینی مبنی بر اینکه با لایسنس سرعت لودش بهتره بشه صرفا بخاطر مسائل اخلاقی!!!
۳) برای من در لینوکس مینت با رم ۸ در کمتر از ۱۰ ثانیه بطور کامل همراه با پروژه‌ای که روش کار میکردم لود میشه.

توصیه:
۱) اگر مشکل سخت افزاری دارید ارتقا بدید.
۲) لایسنس تهیه کنید، اگر بزاعت مالی ندارید و دانشجو شرکت جت بریانز به دانشجوها با ارائه اسکن کارت دانشجویی لایسنس رایگان میده (البته نمیدونم هنوزم اینکارو میکنه یانه :-) )
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ بهمن ۰۶, ۰۸:۳۰ ب.ظ)farhadhp نوشته: ۱) این نرم‌افزار ذاتا سنگینه ولی نه تا این حد که ۲۰ دقیقه طول بکشه!!! احتما رم شما پایینه!!!
۲) بهتره لایسنس تهیه کنید البته هیچ تضمینی مبنی بر اینکه با لایسنس سرعت لودش بهتره بشه صرفا بخاطر مسائل اخلاقی!!!
۳) برای من در لینوکس مینت با رم ۸ در کمتر از ۱۰ ثانیه بطور کامل همراه با پروژه‌ای که روش کار میکردم لود میشه.

توصیه:
۱) اگر مشکل سخت افزاری دارید ارتقا بدید.
۲) لایسنس تهیه کنید، اگر بزاعت مالی ندارید و دانشجو شرکت جت بریانز به دانشجوها با ارائه اسکن کارت دانشجویی لایسنس رایگان میده (البته نمیدونم هنوزم اینکارو میکنه یانه :-) )
بسیار ممنونم از راهنماییتون رم من 4 گیگ هست ایا مشکل از رم هست؟

(۱۳۹۶ بهمن ۰۶, ۰۸:۲۱ ب.ظ)undefined نوشته: سلام
نقل قول:سلام دوستان چرا این نرم افزار php storm اخه اینطوریه حدود ۲۰ دقیقه طول می کشه
احتمالا سخت افزار ضعیفی دارین یا به هر دلیلی سیستم شما کند شده.

نقل قول:هر بار هم بایدlicens server address را بزنم ایا برای بقیه هم اینطوری هست ؟
اگر از کرک استفاده میکنید اینجا صحبت کردن در موردش ممنوعه. سعی کنید جای دیگه ای به دنبالش بگردین.

نقل قول:با این وضعیت اگه من هر بار برنامه را ببندم یه ربع بیست دقیقه طول میکشه بالا بیاد ایا برای کسایی که از این نرم افزار استفاده می کنن هم اینطوری هست
نه، برای من حدود سه ثانیه طول میکشه تا اجرا شه.
بسیار ممنونم از راهنماییتون
رم بنده 4 گیگ هست ایا باید ارتقا بدهم
و سی پی یو cpu dual core 2 gb هست باید ارتقا دهم ایا
ممنون میشم راهنمایی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:بسیار ممنونم از راهنماییتون رم من 4 گیگ هست ایا مشکل از رم هست؟
از چه سیستم عاملی استفاده میکنی؟ چه نسخه ای؟ ببین سیستم عاملت چقدر از رمُ اشغال میکنه. مثلا فکر میکنم win 10 به طور پیشفرض 4 گیگ از رمُ میگیره.
داخل پرانتز، کرک این نرم افزارُ کند نمیکنه منتها اگر از license server address استفاده کنی هر بار(یا به صورت دوره ای) موقع اجرای نرم افزار به اون سرور درخواست میده تا معتبر بودن license رو بررسی کنه.

حداقل نیازمندی های این نرم افزار به شرح زیره:
کد:
1 GB RAM minimum, 2 GB RAM recommended
1.5 GB hard disk space + at least 1 GB for caches
1024x768 minimum screen resolution
GNOME or KDE desktop
Microsoft 10/8/7/Vista/2003/XP (incl. 64-bit)
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
رمتون خوبه؛ موقع کار با phpstorm سعی کنید نرم افزارهای غیر ضروری دیگر مانند پلیر و درصورت آفلاین بودن آنتی ویروس و ... غیرفعال کنید.

شما میتونید در ویندوز با تسک منیجر و در لینوکس با htop مقدار مصرف منابع سیستمون رو رصد کنید.

بنظر سی‌پی‌تون ضعیفه...
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ بهمن ۰۶, ۰۸:۵۰ ب.ظ)undefined نوشته:
نقل قول:بسیار ممنونم از راهنماییتون رم من 4 گیگ هست ایا مشکل از رم هست؟
از چه سیستم عاملی استفاده میکنی؟ چه نسخه ای؟ ببین سیستم عاملت چقدر از رمُ اشغال میکنه. مثلا فکر میکنم win 10 به طور پیشفرض 4 گیگ از رمُ میگیره.
داخل پرانتز، کرک این نرم افزارُ کند نمیکنه منتها اگر از license server address استفاده کنی هر بار(یا به صورت دوره ای) موقع اجرای نرم افزار به اون سرور درخواست میده تا معتبر بودن license رو بررسی کنه.

حداقل نیازمندی های این نرم افزار به شرح زیره:
کد:
1 GB RAM minimum, 2 GB RAM recommended
1.5 GB hard disk space + at least 1 GB for caches
1024x768 minimum screen resolution
GNOME or KDE desktop
Microsoft 10/8/7/Vista/2003/XP (incl. 64-bit)
لپ تاپ بنده سونی و ویندوز 7 هست و رم 4 گیگ و هارد 300 گیگ ایا باید ارتقا دهم
در حال حاضر 3.74 گیگ از رم هم اشغال شده
GNOME or KDE desktop از کجا بدونم در سیستم نصب هست یا نه؟
بنده اطلاعات بسیار کم هست ممنونم از راهنمایی تون

(۱۳۹۶ بهمن ۰۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)farhadhp نوشته: رمتون خوبه؛ موقع کار با phpstorm سعی کنید نرم افزارهای غیر ضروری دیگر مانند پلیر و درصورت آفلاین بودن آنتی ویروس و ... غیرفعال کنید.

شما میتونید در ویندوز با تسک منیجر و در لینوکس با htop مقدار مصرف منابع سیستمون رو رصد کنید.

بنظر سی‌پی‌تون ضعیفه...
بسیار ممنونم از راهنمایی تون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:GNOME or KDE desktop از کجا بدونم در سیستم نصب هست یا نه؟
اینا محیط های دستکتاپ لینوکس هستن. نیازی نیست شما برریشون کنید چون ویندوز دارین.

نقل قول:در حال حاضر 3.74 گیگ از رم هم اشغال شده
رمتون پر شده، اینجا نوشته 1 یا 2 گیگ رم برای win 7 نیاز هست. یعنی نرم افزار های دیگه ای رم شما رو پر کردن. برای تست نرم افزار های دیگه رو ببندین و ببینید که باز هم این مشکل وجود داره یا نه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ بهمن ۰۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)undefined نوشته:
نقل قول:GNOME or KDE desktop از کجا بدونم در سیستم نصب هست یا نه؟
اینا محیط های دستکتاپ لینوکس هستن. نیازی نیست شما برریشون کنید چون ویندوز دارین.

نقل قول:در حال حاضر 3.74 گیگ از رم هم اشغال شده
رمتون پر شده، اینجا نوشته 1 یا 2 گیگ رم برای win 7 نیاز هست. یعنی نرم افزار های دیگه ای رم شما رو پر کردن. برای تست نرم افزار های دیگه رو ببندین و ببینید که باز هم این مشکل وجود داره یا نه.
من چن بار نرم افزار php storm را پاک کردم و بعد از اول نصب کردم ممکنه به خاطر این باشه اگه مشکل از اینجا باشه باید چه کار کنم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببخشید این فایل bin من هست این باید به همین شکل باشه
بنده در نصب نرم افزار برای کرک این مراحل را رفتم که اشتباه رفتم شاید درست نصب نشده که این قدر دیر بالا می اید ایا تصویر فایل bin به همین شکل هست ایا فایل اجرایی به صورت نوت پد است ممنون میشم راهنمایی کنید تصویری که فرستادم را مشاهده کنید
- بعد از نصب نرم‌افزار، فایل Patch.jar را در محل نصب نرم‌افزار کپی کنید. مثلا در آدرس زیر:

C:\Program Files (x86)\JetBrains\PhpStorm 2016.1.1\bin

2 - به پوشه ی bin محل نصب برنامه بروید و فایل با پسوند vmoptions. را بیابید. در صورتی که دو فایل با این پسوند وجود دارند، فایل مناسب با ویندوز خود (64 یا 32 بیت) را انتخاب کنید و میانبر دسکتاپ را روی فایل اجرایی مناسب ست کنید. سپس آن را با نرم افزار Notepad باز کنید.

3 - خط زیر را در آخر فایل اضافه کنید و آدرس Patch.jar در هارد خود را قرار دهید:

javaagent:C:\Program Files (x86)\JetBrains\PhpStorm 2016.1.1\bin\Patch.jar-

4 - برنامه را باز کرده و با هر متنی آن را فعال‌سازی کنید.

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر و سپاس فراوان

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان