/
  • نرخ برنامه نویسی

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی نرخ برنامه نویسی
    نویسنده پیام
    iraniancoder آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 0
    تشکرها : 9
    ( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #1
    نرخ برنامه نویسی
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    دوستان من تقریبا حرفه ای هستم یعنی تمام امکاناتی که سایت باید داشته باشه مثل فروشگاه اینترنتی ، اخبار ، گالری و .. را می تونم بسازم با zend می سازم
    بعد از دانشگاه رفتم تو یک شرکتی کار کردم پول خوبی نمی گرفتم می خواهم خودم کار کنم
    تعرفه های برنامه نویسی قسمت های مختلف سایت را می خواستم
    یا علی
    ۱۳۹۱ مهر ۱۴ ۱۰:۴۵ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

اعتبار: 22
    تشکرها : 384
    ( 702 تشکر در 427 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: نرخ برنامه نویسی
    این چیزی نیست که بشه همینجوری براش نرخ تعیین کرد....
    کاملا بستگی به خودتون داره...
    موضوع پروژه ، حجم کار ، مدل برنامه نویسی ،زمان پروژه ، سفارش دهنده( شخص، شرکت خصوصی، سازمان دولتی)، مدل ماژول ها، میزان پیچیدگی یا سادگی ماژول ها و امکانات مختلف .... همه و همه تاثیر داره روی نرخ کارتون... کاملا به خودتون برمیگرده و تجربه تونBlush

مثلا ممکنه من برای یک پروژه به یکی بگم 1میلیون تومن. عین همون پروژه رو به کس دیگه ای بگم 600هزار تومن... تمام مواردی که گفتم تاثیر داره توی نرخی که شما اعلام میکنین
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۲:۰۳ صبح، توسط webnevesht.)
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۲:۰۲ صبح
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : ali786 iraniancoder
    iraniancoder آفلاین
    عضو جدید
    **

( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #3
    متشکرم از اینکه جواب دادید
    حالا شرایط طرف مقابل را کنار بگذاریم و شرایط متعادل در نظر بگیریم یعنی همه مشتریان را در یک قشر ثابت در نظر بگیریم و فرقی برای ما نباشد در نظر بگیریم شرکت خصوصی که عمد پرژه های این گونه است.سایتی که با زند نوشته بشه قیمت ماژول های مختلف چقدر میشه؟ مثلا حالتی را در نظر بگیرید که من بگیرم خودم یک cms بسازم از بیس با zend بعد با یک دستکاری کوچیک رو هر مازول برای مشتری customize کنم:
    1.ادمین با امکانات معمولی
    2.صفحه اصلی با اسلاید شو و منو و چند تا ماژول وکوچک جدیدترین اخبار و جدیدترین محصولات
    3.عضویت
    4.اینترفیس یوزر که فقط امکان درج نظر یا ارسال پیام و دریافت پیام از مدیر و یا یک امکان حاص مربوط به آن سایت مثلا اگر نماینده است بتواند اطلاعات نمایندگی خودش را وارد کند
    5.اخبار با امکان کامنت
    6.وبلاگ با کامنت
    7.گالری تصاویر با مکان مجموعه و نمایش تصاویر به صورت معمولی یعنی وقتی وارد مجموعه شد با یک اسلایدشو ساده برای او نمایش دهد یا کلیک بر روی عکس هر عکس را بزرگ کند
    8.مقالات با امکان مجموعه
    9.محصولات با امکان مجموعه و زیر مجموعه و paginator و sort کردن
    10.یک ماژول content که فقط بتواند صفحات ثابت مثل about,contact که رو خودش از ادمین تغییر بده یا صفحات ساده را ایجاد کند
    11.فروشگاه با امکان سبدخرید و اتصال با بانک
    12.افتخارات و گواهی نامه ها
    13.گرافیک سایت در حد معمولی باشه خودم css, html,jquery را کامل بلدم یعنی بگیرم یک template آماده را تغییر بدم و برای اون سایت آماده کنم حالا این قسمت چون زیاد ربطی به برنامه نویسی نداره شاید نامربوط باشه در اینجا اما در حالت کلی بفرمایید اگر بخواهم قالب سایت را بدم گرافیست برام فقط psd را بسازه چند باید بهش بدم؟یک کار متوسط
    این یک حالت روتین هر سایتی هست که تقریبا هر سایتی دارد حالا برای برنامه نویسی که اختصاصی طرف برای هر ماژول میشه باید ساعتی چقدر حساب کنم مثلا بگیرم به قسمت محصولات امکان مقایسه کردن محصولات هم اضافه کنم
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۰۱:۵۷ صبح، توسط iraniancoder.)
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۰۱:۵۶ صبح
     تشکر شده توسط :
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

ارسال: #4
    راجع به زند من نمیتونم نظربدم....چون کار نکردم. آقا وحید یا سایر دوستان بهتره نظر بدن ولی بعید میدونم قیمتی داده بشه به اون صورت چون کاملا همه چی بر حسب شرایطه.... مثلا من خودم همینجوری یه قیمت بابت یه نرم افزار دادم بعد که شروع کردم به پیاده سازیش فهمیدم چه اشتباهی کردم و قیمتی که دادم کمتر از یک پنجم قیمتی بوده که الان اگه میگفتن پیشنهاد میدادمDodgy
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۰۹:۱۶ صبح
     تشکر شده توسط : iraniancoder
    ali786 آفلاین
    I'm learning to coding

اعتبار: 10
    تشکرها : 771
    ( 161 تشکر در 104 ارسال )
    ارسال: #5
    سلام
    معمولا هر پروژه تعریف و مختصات خاص خودش را دارد و قالبا نمی شود یک حکم کلی برای همه پروژه ها صادر کرد ،
    در ضمن تجربه ، اعتبار ، شهرت ، تعداد کارها و ... هم از موادری هست که بیشتر به تولید کننده مربوط هست و نه به محصول اما تاثیر زیادی در قیمت خواهد داشت .
    اما با توجه به اینکه سیستم های مشابه آنچه شما تعریف کردید بسیار زیاد هست یک راه معقول و منطقی این هست که در گوگل کمی جستجو کنید و لیست قیمت ها و امکانات شرکت هایی که پکیج های مشابه را تولید می کنند ببینید .
    موفق باشید
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۱:۲۸ صبح
    amenocy آفلاین
    امین عباسی

اعتبار: 4
    تشکرها : 61
    ( 102 تشکر در 76 ارسال )
    ارسال: #6
    (۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۰۱:۵۶ صبح)iraniancoder نوشته شده توسط:  متشکرم از اینکه جواب دادید
    حالا شرایط طرف مقابل را کنار بگذاریم و شرایط متعادل در نظر بگیریم یعنی همه مشتریان را در یک قشر ثابت در نظر بگیریم و فرقی برای ما نباشد در نظر بگیریم شرکت خصوصی که عمد پرژه های این گونه است.سایتی که با زند نوشته بشه قیمت ماژول های مختلف چقدر میشه؟ مثلا حالتی را در نظر بگیرید که من بگیرم خودم یک cms بسازم از بیس با zend بعد با یک دستکاری کوچیک رو هر مازول برای مشتری customize کنم:
    1.ادمین با امکانات معمولی
    2.صفحه اصلی با اسلاید شو و منو و چند تا ماژول وکوچک جدیدترین اخبار و جدیدترین محصولات
    3.عضویت
    4.اینترفیس یوزر که فقط امکان درج نظر یا ارسال پیام و دریافت پیام از مدیر و یا یک امکان حاص مربوط به آن سایت مثلا اگر نماینده است بتواند اطلاعات نمایندگی خودش را وارد کند
    5.اخبار با امکان کامنت
    6.وبلاگ با کامنت
    7.گالری تصاویر با مکان مجموعه و نمایش تصاویر به صورت معمولی یعنی وقتی وارد مجموعه شد با یک اسلایدشو ساده برای او نمایش دهد یا کلیک بر روی عکس هر عکس را بزرگ کند
    8.مقالات با امکان مجموعه
    9.محصولات با امکان مجموعه و زیر مجموعه و paginator و sort کردن
    10.یک ماژول content که فقط بتواند صفحات ثابت مثل about,contact که رو خودش از ادمین تغییر بده یا صفحات ساده را ایجاد کند
    11.فروشگاه با امکان سبدخرید و اتصال با بانک
    12.افتخارات و گواهی نامه ها
    13.گرافیک سایت در حد معمولی باشه خودم css, html,jquery را کامل بلدم یعنی بگیرم یک template آماده را تغییر بدم و برای اون سایت آماده کنم حالا این قسمت چون زیاد ربطی به برنامه نویسی نداره شاید نامربوط باشه در اینجا اما در حالت کلی بفرمایید اگر بخواهم قالب سایت را بدم گرافیست برام فقط psd را بسازه چند باید بهش بدم؟یک کار متوسط
    این یک حالت روتین هر سایتی هست که تقریبا هر سایتی دارد حالا برای برنامه نویسی که اختصاصی طرف برای هر ماژول میشه باید ساعتی چقدر حساب کنم مثلا بگیرم به قسمت محصولات امکان مقایسه کردن محصولات هم اضافه کنم

یه چیزی در مورد این مواردی که نوشتی بگم ! یکی به من تقریبا" همچین چیزی داد گفت شما مینویسی و ما حق فروش و این چیزا داریم ... من گفتم 1250 . یکی دیگه با 300 تومن کار کرده بود براشون Smile . میدونی چرا قبول کردن ؟ چون کیفیت براشون اهمیتی نداشت (شایدم داشته) ولی خودشون سر در نمیاوردن ...

Apkmafia Android apk download blog
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۲:۰۴ عصر
     تشکر شده توسط : ali786 iraniancoder zoghal
    Reza آفلاین
    رضا شیخله

اعتبار: 133
    تشکرها : 2724
    ( 2715 تشکر در 1691 ارسال )
    ارسال: #7
    من همیشه به یه همچین کارفرماهایی این جمله رو میگم .
    پیکان و بنز جفتشون وسیله نقلیه هستن ، جفتشون یک کارو انجام میدن ، اما این کجا و آن کجا ...
    Big Grin
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۲:۵۳ عصر
     تشکر شده توسط : amenocy ali786 iraniancoder
    iraniancoder آفلاین
    عضو جدید
    **

( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #8
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    آخه من نمی دونم اصلا برچه اساسی قیمت بدهم ؟ بعنی حدود ندارد
    شما اگر جای من بودید برای هر ماژول بالا چقدر حساب می کردید برای یک شرکت خصوصی تقریبا 2 سال هست php کار می کنم اما به صورت پیوسته 9 ماه ولی پیشرفتم خوبه
    احساس می کنم کارفر
    یا علی
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۰:۲۲ عصر، توسط iraniancoder.)
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۰:۲۱ عصر
     تشکر شده توسط :
    zoghal آفلاین
    صالح سوزنچی

اعتبار: 23
    تشکرها : 1500
    ( 1729 تشکر در 992 ارسال )
    ارسال: #9
    شما دنبال فاکتور خاص نگردید. باید به نوع کار نگاه کنید.

این مواردی که گفتید مخصوصا ماژول ها در شرایط خاصی می تونید دارای ارزش باشه.

فرضا یک سفارش طراحی سایت دانلود معمولی هست. اگر به شما بگن شاید 800-900 قیمت بدید چون دارید اختصاصی مینویسید.
    اما همین رو به یک وردپرس کار بدن با 200 تومن هم انجام میده. همون مازول ها رو که میخواهید به مشتری ارائه بدید رو ارائه میده.

اما در یک سری موارد نوع کار سفارشی و اختصاصی هست. و نمیشه به خوبی با سی ام اس های معمول پیاده سازی بشه. در این مواقع شما باید بر اساس پیچیدگی و زمانبر بودن فیمت بدید.
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۰:۵۹ عصر
     تشکر شده توسط : iraniancoder Reza webnevesht
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

ارسال: #10
    یک راه ساده واسه شروع کار...شما هر پروژه ای که بهت پیشنهاد میدن رو بیا اینجا مطرح کن و شرایط پروژه رو بگو بعد از بچه ها مشورت بگیر سر قیمتش...
    Blush
    ۱۳۹۱ مهر ۱۵ ۱۱:۱۹ عصر
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS