/
  • نحوه دیکد کردن

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی نحوه دیکد کردن
    نویسنده پیام
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

اعتبار: 100
    تشکرها : 1360
    ( 6193 تشکر در 3436 ارسال )
    ارسال: #11
    RE: نحوه دیکد کردن
    (۱۳۹۵ اسفند ۱۸ ۰۷:۲۶ عصر)Y.P.Y نوشته شده توسط:  کاری به این تاپیک ندارم اما:
    نقل قول: اگه یه بحث امنیتی به چالش کشیده نشه امنیت ایجاد نمیشه.
    بحث امنیتی با اهلش و درجای خودش. فرق میکنه با دادن راه حل برای کرک/نال نرم افزار

نقل قول: اینا دیگه توی دنیای IT حل شدس.
    بعله، ولی چجور حل شدنی که گوگل نمی کنه و اینجا عضو میشه و میپرسه؟ Big Grin
    یا گوگل کرده و چیزی بدرد بخوری دستگیرش نشده!

نقل قول: علم هک کردن و دیکد کردن مشکلی نداره مشکل سو استفاده ازش هست. اگه علم هک کردن و دیکد کردن وجود نداشت اصلا بحثی به اسم امنیت هم معنی نداشت
    اول اینکه بحث امنیت نرم افزار وابسته به یه هک و دیکد نیست، خیلی گسترده تر و وسیع تر از این حرفاست
    امنیت و امنیت نرم افزار یک شاخه بزرگی از علمه
    و بقول خودت "مشکل سو استفاده ازش هست" که هست. پس با علم به اینکه میدونی و میدونم هست و میشه پس چرا بازگو کنیمش؟ نه جاشه نه اهلش
    خود من هم بارها شده مباحث امنیتی رو بازگو کردم که به اشتباه داشته از کلیات وارد جزییات میشده. اما همونجا متوقف کردم - یادته؟ شل کد نویسی, اکسپلوت پورت, spoof کردن و hijacking...

هک وجود داشته که امنیت هم تعریف شده. امنیت برای جلوگیری از نفوذ و هک هست مگه غیر از اینه؟
    امنیتی که به این راحتی شکسته میشه نباید ادامه پیدا کنه. اینکه من بیام و از روشهای غیر اصولی شروع به ایجاد امنیت کنم از هک و نفوذ هم مخرب تره.

مثلا در مورد مشکلی که توی openssl به وجود اومد به همه اعلام شد که مشکل وجود داره و از این طریق هم میشه نفوذ کرد. که تعداد خیلی زیادی کامپیوتر قابل نفوذ شده بودن. کار اشتباهی بود؟
    ۱۳۹۵ اسفند ۱۹ ۱۰:۱۰ صبح
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : ayoubsys
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS