/
  • میشه سایتم چند تا sitemap داشته باشه ؟

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی میشه سایتم چند تا sitemap داشته باشه ؟
    نویسنده پیام
    abi2016 آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 0
    تشکرها : 3
    ( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #1
    میشه سایتم چند تا sitemap داشته باشه ؟
    سلام دوستان

من با بوت استراپ یک سایت ریسپانسیو استاتیک درست کردم و فایل sitemap سایتمم درست کردم و در گوگل قرار دادم.

ولی چون سایتم استاتیک و مجبورم هر مطلب جدید می خوام بذارم دستی خودم اضافه کنم و مانند cms چیزی اتوماتیک نیست.

اگر مطلب جدید اضافه بشه یعنی فایل sitemap قبلی ناقصه و باید یک فایل جدید درست کنم و اگر برم قبلی پاک کنم و دوباره یه دونه جدید بذارم. رتبه سایتم پایین میاد.

آیا میشه هر بار که مطلب جدیدی میذارم یک فایل sitemap جدید بسازم و به فایل قبلی گوگل اضافه کنم ؟

یه سوال دیگه ؟

چرا وقتی تو گوگل سایتمو جستجو می کنم و میادش. قسمت توضیحش نمیاد، منظورم قسمت content description سایتم.
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۵ آبان ۱۸ ۰۸:۴۸ عصر، توسط abi2016.)
    ۱۳۹۵ آبان ۱۸ ۰۸:۳۰ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    farhad.programmer آفلاین
    عضو مهم

اعتبار: 1
    تشکرها : 149
    ( 97 تشکر در 65 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: میشه سایتم چند تا sitemap داشته باشه ؟
    (۱۳۹۵ آبان ۱۸ ۰۸:۳۰ عصر)abi2016 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من با بوت استراپ یک سایت ریسپانسیو استاتیک درست کردم و فایل sitemap سایتمم درست کردم و در گوگل قرار دادم.

ولی چون سایتم استاتیک و مجبورم هر مطلب جدید می خوام بذارم دستی خودم اضافه کنم و مانند cms چیزی اتوماتیک نیست.

اگر مطلب جدید اضافه بشه یعنی فایل sitemap قبلی ناقصه و باید یک فایل جدید درست کنم و اگر برم قبلی پاک کنم و دوباره یه دونه جدید بذارم. رتبه سایتم پایین میاد.

آیا میشه هر بار که مطلب جدیدی میذارم یک فایل sitemap جدید بسازم و به فایل قبلی گوگل اضافه کنم ؟

یه سوال دیگه ؟

چرا وقتی تو گوگل سایتمو جستجو می کنم و میادش. قسمت توضیحش نمیاد، منظورم قسمت content description سایتم.

قرار نیست شما هر بار سایت مپ رو از داخل گوگل وب مستر پاک بکنید و دوباره اضافه بکنید
    فقط کافیه فایل سایت مپ رو آپ دیت بکنید و بر روی سایت نیز با همان اسم قبلی overwrite بکنید.
    ۱۳۹۵ آبان ۲۴ ۰۶:۳۷ عصر
     تشکر شده توسط :
    www.lono.ir آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 0
    تشکرها : 0
    ( 0 تشکر در 0 ارسال )
    ارسال: #3
    RE: میشه سایتم چند تا sitemap داشته باشه ؟
    نیازی به تغیییرات در وب مستر نیست

نام فایل سایت مپ و نباید تغییر بدید و محتوای سایت مپ و آپدیت کنید
    میتونید با php هم سایت مپ رو به صورت اتوماتیک آپدیت کنید که با ارسال هر مطلب خودش آپدیت بشه

ضمنا پاک کردن سایت مپ از وب مستر هیچ تغییری در رتبه گوگلتون نداره سایت مپ فقط فایلیه که لینک های جدید و به گوگل معرفی میکنه که زود تر ایندکس بشه
    ۱۳۹۵ دي ۶ ۰۱:۰۹ صبح
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS