• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم کردن موضوع در صفحه اول
با سلام
من توی پروژه ام یکی از فیدهای Allpost رو مهم کردم که توی صفحه اصلی نشون داده بشه
ترتیب عادی پست ها به صورت زیر است:

کد پی‌اچ‌پی:
        $order 'id desc'

وقتی مطلبی مهم میشه:
کد پی‌اچ‌پی:
important=

میشه

الان اینطوری مطلبی که مهم شده توی صفحه اصلی نشون داده نمیشه چون ترتیب قرار گرفتن مطالب بر اساس id است و اگر id مطلبی که مهم شده کمتر از مطالب صفحه اصلی باشه نشون داده نمیشه و اونو فقط توی صفحه خودش نشون میده!
من ترتیب رو به این صورت قرار دادم:
کد پی‌اچ‌پی:
$order 'important desc,id desc'
الان مطالبی که مهم کرده ام توی صفحه اصلی نشون داده میشن ولی بخواهی از صفحه اصلی به صفحات بعدی بری شناسه اون مطلب رو دخالت میده در انتخاب صفحات بعدی
یعنی ایدی اون مطلب هر مقداری باشه بخوام به صفحه بعدی برم با توجه به ایدی اون مطلب صفحه بعدی رو انتخاب میکنه!
در حالیکه نباید اینطوری باشه چون شاید آخرین مطلب با شناسه 100 باشه و ایدی اون مطلبی که مهم شده 20 باشه!
الان من نمی دونم چیکارش کنم که وقتی به صفحات دیگه میرم ایدی اون مطلبی که مهم شده دخالت داده نشه و صفحات به صورت عادی جابه جا بشن!
لطفا راهنمایی کنید
اگر نمونه ای و یا کدی برای این موضوع با فریمورک yii دارید ممنون می شم برام بذارید
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام و وقت بخیر

ساده ترین روش به نظرم ،از یه کوئری جداگانه دیگه برای موارد مهم استفاده کنین و نتیجه رو در قبل از کوئری قبلی به نمایش بذارین.
(اگر تعداد نتایج کمتر از تعداد یک صفحه بود ، فقط در صفحه یک کوئری دوم نمایش داده بشه. در غیر این صورت مثلا در صفحه دوم کوئری دوم ، کوئری جدید نیز صفحه دوم موارد مهم رو نشون بده)

موفق باشین
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۸ مهر ۲۸, ۰۹:۲۴ ق.ظ)ayoubsys نوشته: سلام و وقت بخیر

ساده ترین روش به نظرم ،از یه کوئری جداگانه دیگه برای موارد مهم استفاده کنین و نتیجه رو در قبل از کوئری قبلی به نمایش بذارین.
(اگر تعداد نتایج کمتر از تعداد یک صفحه بود ، فقط در صفحه یک کوئری دوم نمایش داده بشه. در غیر این صورت مثلا در صفحه دوم کوئری دوم ، کوئری جدید نیز صفحه دوم موارد مهم رو نشون بده)

موفق باشین

با سلام
نمیشه که بگی این مطلب رو توی صفحه دوم نشون بده این مطلب رو هم توی صفحه سوم! چون صفحات پشت سر هم میان و نمیشه ترتیب صفحات رو دستکاری کرد و یا واسه هر کدوم از صفحات یه کوئری نوشت!
ببخشید نوشته ی شما کمکی به بنده نکرد
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان