• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقدار دهی به div ساخته شده با ajax
من یک div دارم که به وسیله ی فایل سمت سرور (ajax) ساخته میشه. اما من نمی تونم این div رو بعدا مقدارش رو تغییر بدم. در صورتی که با مقدار دهی div هایی که به صورت معمولی ساخته میشه مشکلی ندارم.
مشکل از کجاست؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کد:
document.getElementById("divid").innerHTML="some text"
  پاسخ
تشکر شده توسط : imez08
این کد در موردی که در زیر توضیح میدم کار نمی کنه.
یک فایل index دارم یک فایل ajax.php .
فایل index یک درخواست میده و فایل ajax.php بر حسب درخواست تعدادی div می سازه . با کد <div id="divid"></div>
این div ها بدرستی توی index دیده میشه اما وقتی میخوام بهش مقدار بدم نمی تونم. کدی هم که شما گفتی رومیدونم ولی فکر می کنم چون این div ها با ajaxساخته میشه نمیشه با اون کد مقداری بهش داد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگر به کلیه div ها می خوای استایل بدی باید با css این کارو انجام بدید
  پاسخ
همه div ها رو که نمی تونی یه id بدی
  پاسخ
برای یک div . و به css هم کاری ندارم.
document.getElementById("divid").innerHTML="some text"
من با این کد می خوام به div مقدار بدم اما مقدار نمی گیره. فکر می کنم به خاطر اینه که div توسط ajax ایجاد شده.
اگه ممکنه شما هم این نوع div رو تست کنید.
حل شد. ایراد از کدم بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من تست کردم خیلی خیلی زیاد
وقتی که div توسط ajax جایگزاری شد می تونید بهش دسترسی داشته باشید. فقط مطلب اینه که نمی تونید چند تا المنت با یه id داشته باشید
  پاسخ
هیچ فرقی بین یک تگ که با Html داخل صفجه نوشته شده وتگی که توسط ajax برای صفحه فرستاده شده وجود نداره و مشکل از جای دیگست .

شاید داری موقعی داخل اون می تویسی که هنوز وجو نداره .

از error consol فایر فاکس یا opera استفاده کن راحت خطا پیدا میشه . ببین خطایی که میده به چه دلیلی هست . در ابتدا هم تمام خطا ها رو پاک کن
  پاسخ
نکته انحرافی اینجاست که با getElementById نمیتونی بهش دسترسی داشته باشی

یه فرم بساز و div رو تو اون فرم بزار از طریق نام فرم و نام div میتونی به اون div دستسی داشته باشی توجه کن که باید برای div به جای

id از name استفده کنیBlush
  پاسخ
تشکر شده توسط : famarini

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان