• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مفسر php برای ویندوز

سلام
برای اجرای فایل‏های php به مفسر php نیاز دارم. از سایت‏های php.net و سپسwampserver.com دانلود کردم اما هر دوی اونا بعد از نصب، فایل‏های php رو اجرا نمیکردن. من از ویندوز سون (32 بیتی) استفاده میکنم. لطفا راهنمایی کنین
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما بعد از نصب wamp اون رو اجرا کن و فایل هایphp رو توی پوشه www در محلی که wamp نصب هست بریز و تو مرورگرت loacalhost رو تایپ کن ! الان میتونی به فایل هات دسترسی داشته باشی .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ضمن تشکر از پاسختون، عینا همین کارایی که گفتین رو انجام دادم اما مرورگر چیزی نشون نداد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بعد از اجراي ومپ ، خودش هيچ خطايي نميگيره؟ مثلا اشغال بودن پورت يا مورد اينجوري؟ يا اينكه apache و phpتون استارت هستن؟

پاسخ
تشکر شده توسط :
نه، هیچ خطایی نشون نمیده. اما توی استارت نه php هست، نه apache.
البته این رو هم اضافه کنم که آیکون ومپ توی تسکبار به رنگ نارنجیه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
احتمالا دوتا وب سرور تو سیستم تون ران هست این اشکال ایجاد می شه
شما یا باید از wamp استفاده کنید و یا از مفسر php تو سایت php.net -- نباید هر دوش رو نصب کنید!!

کلا هر چی نصب کردید رو حذف کنید ( منظورم مربوط به مفسرهای php و wamp و مربوط به اینا ) و سپس فقط wamp رو نصب کن
بعد طبق گفته دوستان تست کن ببین جواب می گیری یا نه

و اینکه اون wamp هم باید سفید باشه تا کار کنه ( البته نسخه قدیمی ها اینطوری بود ) / نارنجی اگه اشتباه نکنم یعنی وب سرور ران نشده (apache) و conflict ای چیزی رخ می ده
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
اگه بازم کارت راه نیفتاد ببین آیا IIS رو سیستمت فعاله؟ ( IIS روهم غیر فعال کن! )
  پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775
وقتی بعد از نصب مفسر php یی که از سایت php.net گرفته بودم، فایل‏های php اجرا نشدن، هم مفسر php رو پاک کردم و هم iis رو غیر فعال. سیستم رو هم ریستارت کردم. اونوقت wamp server رو نصب کردم اما فایل‏های php اجرا نشدن.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
wamp رو هم حذف کن. بعد اونوقت ببین این آدرس http://localhost/ ( روش کلیک کن ) باز می شه؟
یا روی wamp کلیک کن و از اون منو یه shut screen بگیر اینجا بزار!!!

----
یه کاره دیگه هم می تونی بکنی! کلا ویندوزت رو حذف کن ubuntu نصب کن بعد ... Wink ( شوخی کردم!!! )
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه، باز نشد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان