/
  • معرفی 5 راه ساده برای بهینه بودن وبسایت که حتما باید مورد استفاده قرار گیرد

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی معرفی 5 راه ساده برای بهینه بودن وبسایت که حتما باید مورد استفاده قرار گیرد
    نویسنده پیام
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

اعتبار: 42
    تشکرها : 1258
    ( 2239 تشکر در 1089 ارسال )
    ارسال: #1
    معرفی 5 راه ساده برای بهینه بودن وبسایت که حتما باید مورد استفاده قرار گیرد
    درود بر شما،

وقتی حرف از بهینه سازی می شود فکر ها می رود به سمتی که حرفه ها فعالیت می کنند درصورتی که از این ساده ها شروع میشه و اگر این ها را رعایت نکنید بنظر من رتبه بالایی را بدست نخواهید آورد. البته در سیستم های مدیریت محتوای تازه این موارد در نظر گرفته میشه اما بهتر است خودتان نیز این ها را بدانید.

1. از تگ alt بر روی تصاویر خودتون استفاده کنید. حتما شنیدید که گوگل تصاویر رو نمی بینه و کاریم باهاشون نداره اما وقتی نوشته ای روش باشه بحثش فرق داره!

2. حساسیت بالایی در انتخاب متن برای تگ alt برای عکساتون به خرج دهید. مثلا یک چیزی شبیه این "سلام-بازی-علیرضا-سالیتک-ایرانیها-تکخور-فوتبالیستها-نمیدونم" . اینی که دیدید 8 کلمه بود و مورد خوبی است اما پیشنهاد من بین 3 تا 5 کلمه است.

3. از وردپرس برای سیستم بلاگ خودتون استفاده کنید. چون بهینه ترین سیستم برای بلاگ است.

4. به هیچ وجه از فریم ها استفاده نکنید!!! درسته فریم ها آمار را بالا میبرند اما در حقیقت از این آمار ها کاذب هستند و درست مثل این می مونه که من قصد دارم وارد وبسایت X بشم و فقط بهش فکر نکنم و اصلا واردش نشم و این فکر من یک آمار برای شما محسوب بشه. اما آمار واقعی برای ورود کاربران حقیقی است که مطالب را میخوانند و بر روی لینک ها کلیک می کنند.

5. حتماً حتماً زمان و تاریخ ارسال پستتون رو در صفحه اولی در گوشه ای از پست قرار دهید چون کاربران دوست دارند بدونند که این پست برای کی هست.
    ۱۳۸۹ فروردين ۲۷ ۰۸:۱۱ صبح
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : amir.s
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS