/
  • معرفی 3 ابزار برتر برای بررسی دامنه های مسدود شده توسط گوگل

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی معرفی 3 ابزار برتر برای بررسی دامنه های مسدود شده توسط گوگل
    نویسنده پیام
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

اعتبار: 42
    تشکرها : 1258
    ( 2239 تشکر در 1089 ارسال )
    ارسال: #1
    معرفی 3 ابزار برتر برای بررسی دامنه های مسدود شده توسط گوگل
    درود بر شما،

گاه بر اثر اشتباه هایی که مرتکب می شویم وبسایت خود را از داشتن رتبه ای بالاتر محروم می کنیم و شاید به هیچ وجه دیگر نتوان وبسایت را به حالت اولیه بازگرداند و مجبور به ترک آن شویم.
    در این تاپیک قصد داریم به معرفی وبسایت های برتری که در زمینه ابزار بهینه سازی موتور جستجو گرایش بررسی دامنه های مسدود شده توسط گوگل فعالیت می کنند بپردازیم.
    با استفاده از وبسایت های فهرست شده در زیر می توانید از مسدود بودن/نبودن دامنه وبسایت خود مطمئن شوید.

* وبسایت ها بر اساس رتبه گوگل آنها مرتب شده است.

selfseo.com
    iwebtool.com
    banchecker.com

با آرزوی بهترین ها،
    علیرضا
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۱۱:۳۸ صبح
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : admin php amir.s Hamid YasFun.Ir
    mojtabajml آفلاین
    مجتبی جمالی

اعتبار: 2
    تشکرها : 20
    ( 119 تشکر در 72 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: معرفی 3 ابزار برتر برای بررسی دامنه های مسدود شده توسط گوگل
    من سایتی دارم که مدتهاست با زوپس راه اندازی کردم(حدود 3ماه) ولی هیچ اثری ازش توی گوگل نیست بقیه کارهای مشابه معمولا بعد 5-6 روز توی گوگل پیدا می شد. داخل گوگل وبمستر هم verify کردم ولی هیچ تفاوتی نکردAngel
    سایتهایی که معرفی کردید این پیغام را بهم دادن:
    نقل قول: No results found, attempting a different look-up...

The domain name has no PageRank value, it is LIKELY to be banned.

The domain name has no records with Google. It is either new or MAY BE banned.

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه.
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۰۶:۲۴ عصر
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

ارسال: #3
    (۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۰۶:۲۴ عصر)mojtabajml نوشته شده توسط:  من سایتی دارم که مدتهاست با زوپس راه اندازی کردم(حدود 3ماه) ولی هیچ اثری ازش توی گوگل نیست بقیه کارهای مشابه معمولا بعد 5-6 روز توی گوگل پیدا می شد. داخل گوگل وبمستر هم verify کردم ولی هیچ تفاوتی نکردAngel
    سایتهایی که معرفی کردید این پیغام را بهم دادن:
    نقل قول: No results found, attempting a different look-up...

The domain name has no PageRank value, it is LIKELY to be banned.

The domain name has no records with Google. It is either new or MAY BE banned.

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه.

تابحال از xoops استفاده نکردم و نمی دانم چطور کار می کند و همینطور کسی در باره این سیستم مدیریت محتوا حرفی با من نزده است و نمی توانم بگویم که آیا مشکل از بهینه بودن سیستم درحال استفاده است یا خیر ولی نخستین دلیلی که می تواند وبسایت را از داشتن ایندکس و رتبه محروم کند مربوط به سیستم مدیریت محتوا می شود پس در مورد این سیستم تحقیق کنید و نظر دیگر استفاده کننده ها را نیز بپرسید و به بنده ارجاع دهید.
    * در مورد دیگر دلایل تا زمان روشن شدن نخستین دلیل که پیش از این درمورد آن بحث شد نمی توانم حرفی بزنم.

ابزاری که گوگل در بخش وبمستر برای کاربرانش قرار داده مانند verify کردن که شما فرمودید، تنها برای این است که گوگل به اهداف خویش برسد یا بهتر بگویم، خود را بهینه تر از پیش کند. البته بی انصافی است که بگوییم در این میان به فکر مدیران وبسایت ها نیز نبوده اند! زمانی که شما verify می کنید دامنه خود را، به گوگل می فهمانید که من با این آدرس ایمیل مدیر این وبسایت هستم و از خدمات شما برای وبسایت خود استفاده می کنم.
    توجه: verify نکردن تأثیر چندانی بر ایندکس شدن صفحات ندارد!

ابزار هایی که در بالا معرفی کردم اینطوری کار می کنند که نام دامنه شما را در گوگل جستجو می کند و رتبه شما را می سنجد اگر موردی یافت نشد و رتبه شما 0 بود خروجی اش همانند متن بالا که شما نقل کردید خواهد بود.

بهتر است که خود شما نیز بصورت دستی این را امتحان کنید: "site:site.com" !بدون دابل کوتیشین!
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۰۷:۴۹ عصر، توسط cyletech.)
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۰۷:۳۶ عصر
     تشکر شده توسط :
    mojtabajml آفلاین
    مجتبی جمالی

( 119 تشکر در 72 ارسال )
    ارسال: #4
    من 2ساله که زوپس توسعه میدم هم بصورت متن باز و هم بصورت تجاری و همون طور که گفتم کارهای مشابه زیادی داشتم که روی هیچ کدوم از اون ها این مشکل وجود نداشته و برای خودم هم این اتفاق عجیب بود. زوپس برای موتورهای جستجوگر بخوبی بهینه شده و ماژولهایی هم که استفاده شدن بخوبی seo را رعایت میکنن.

این آدرس سایته میتونید توی سورس htm متاها را ببینید.

تنها تفاوت این کار با کارهای قبلی تعویض سرور بوده که فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۰۷:۵۵ عصر
     تشکر شده توسط :
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

ارسال: #5
    (۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۰۷:۵۵ عصر)mojtabajml نوشته شده توسط:  من 2ساله که زوپس توسعه میدم هم بصورت متن باز و هم بصورت تجاری و همون طور که گفتم کارهای مشابه زیادی داشتم که روی هیچ کدوم از اون ها این مشکل وجود نداشته و برای خودم هم این اتفاق عجیب بود. زوپس برای موتورهای جستجوگر بخوبی بهینه شده و ماژولهایی هم که استفاده شدن بخوبی seo را رعایت میکنن.

این آدرس سایته میتونید توی سورس htm متاها را ببینید.

تنها تفاوت این کار با کارهای قبلی تعویض سرور بوده که فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.

* تعویض سرور اگر مدت طولانی انجام بشه قاعدتاً باید تمام ایندکس های وبسایت شما حذف شود و اگر این کار چندبار تکرار بشه وارد لیست سیاه می شوید!

اگر بخواهم مشکلات ظاهری وبسایت شما را بگم می تونم به کدهای اضافی که باعث سنگین شدن صفحه در نتیجه دیر آپدیت شدن توسط روبات ها میشه اشاره کنم که ساده ترینش هست!

من از شما دو سوال دارم. آیا چیزی که به هیچ وجه وجود ندارد در کنار خود احساس می کنید؟ | اگر چیزی که وجود دارد را کاملاً محدود کرده باشید می تونید در کنار خود احساس کنید؟

وبسایت شما هیچ مطلبی درش وجود نداره گوگل چطوری می تونه چیزی که وجود نداره رو ایندکس کنه؟ شاید بپرسید خوب این همه لینک. یکیش آدرس ارتباط با ما. خود اینطور آدرس ها معمولاً در robots.txt محدود می شن اگر هم نشوند چون چیز بخصوصی در آن وجود ندارد و هرگز بروز نمی شود روبات آنها را ایندکس نمی کند.
    این فعلاً تنها دلیلی بود که می تونستم برای حرف شما بیارم. کمکم کنید تا بتونم راهی برای حل مشکل شما پیدا کنیم. بهتره شما یک نمونه وبسایت دیگر که عین همین است یعنی صفحه اول فقط یک متن وجود دارد و اون وبسایت از این سیستم استفاده می کند.

راستی من به بهینه بودن این سیستم اعتقادی ندارم! البته بعلاوه نیوک (نمی دونم حالا نیوک درست کرده خودشو یا نه!) چونکه به ساده ترین چیز در بهینه بودن توجهی نکردند و اون هم اینه که لینک ها نباید بصورت http://peymaneasr.ir/modules/news/article.php?storyid=2 باشند! بلکه باید مثلا http://www.site.com/iran-php.html باشد یا یک مثال ساده تر. تو نیوک اگر دقت کنید در قسمت لینکستانش همه لینک ها ریدایرکت میشن که از نظر بهینه سازی اصلا خوب نیست. البته در وبسایت شما من لینکستان هنوز ندیدم ولی می تونم حدث بزنم که فرقی با نیوک نداره!!!
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۳ ۱۱:۰۱ عصر
     تشکر شده توسط :
    mojtabajml آفلاین
    مجتبی جمالی

( 119 تشکر در 72 ارسال )
    ارسال: #6
    اين سايت با سيستم مشابه پياده شده.

ماژولي که براي توليد صفحات ثابت بکار رفته براي موتورهاب جستجو بهينه شده:
    http://modirangroup.ir/modules/content/i...&page=دعوت به همکاري

اما ماژول توليد خبر اين طور نيست.ولي هردو متاها را بخوبي پشتيباني مي کنن.

در مورد اين سايت من فقط انتظارم ثبت آدرس سايت توي گوگل هست و خيلي عجيبه که حتي دامين را هم جستجو کنيد گوگل پيداش نميکنه:
    http://www.google.com/search?q=peymaneas...=firefox-a
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۴ ۱۰:۴۵ صبح
     تشکر شده توسط :
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

ارسال: #7
    مجتبی جان بیا با هم مشکلات رو بر طرف کنیم تا شاید وبسایت شما هم آماده برای ایندکس شدن بشه.

1. چرا از متای google-site-verification دو تا وجود داره؟ اصلی رو نگه دار و فرعی رو پاک کن و اگر در دو اکانت gmail نام دامنه رو verify کردی از فرعی تأییدیه رو پاک کن.
    2. مثل وبسایت modirangroup.ir یک منو برای اخبار موجود قرار بده و چندین پست با عناوین مناسب و کلیدواژه های مناسب قرار بده.
    3. فایل robots.txt رو چک کن ببین آیا روبات ها محدود شدن یا نه.
    4. کد زیر دقیق به یاد ندارم چون خیلی وقته ازش استفاده نکردم اما فکر کنم هر جفتشون یکی باشن. گوگل دو مدل بهت میده تو اون جدیدرو بگذار فقط!
    کد PHP:
    <script type="text/javascript"
    var 
    gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." "http://www.");
    document.write(unescape("%3Cscript src='" gaJsHost "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
    </script>
    <script type="text/javascript">
    try {
    var pageTracker = _gat._getTracker("UA-13133871-1");
    pageTracker._trackPageview();
    } catch(err) {}</script> 
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۴ ۰۵:۳۴ عصر
     تشکر شده توسط :
    mojtabajml آفلاین
    مجتبی جمالی

( 119 تشکر در 72 ارسال )
    ارسال: #8
    ممنونم. من این روال را طی کردم.
    نقل قول: 1. چرا از متای google-site-verification دو تا وجود داره؟ اصلی رو نگه دار و فرعی رو پاک کن و اگر در دو اکانت gmail نام دامنه رو verify کردی از فرعی تأییدیه رو پاک کن.
    دومی حذف شد.

نقل قول: 2. مثل وبسایت modirangroup.ir یک منو برای اخبار موجود قرار بده و چندین پست با عناوین مناسب و کلیدواژه های مناسب قرار بده.

منوی جدید با زیرشاخه هاش اضافه شد.

نقل قول: 3. فایل robots.txt رو چک کن ببین آیا روبات ها محدود شدن یا نه.
    محتوای robot.txt:
    کد:
    User-agent: *
    Disallow: /cgi-bin/
    Disallow: /tmp/
    Disallow: /cache/
    Disallow: /class/
    Disallow: /images/
    Disallow: /include/
    Disallow: /install/
    Disallow: /kernel/
    Disallow: /language/
    Disallow: /templates_c/
    Disallow: /themes/
    Disallow: /uploads/

[quote]4. کد زیر دقیق به یاد ندارم چون خیلی وقته ازش استفاده نکردم اما فکر کنم
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۹ ارديبهشت ۵ ۰۴:۰۶ عصر، توسط mojtabajml.)
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۵ ۰۳:۳۸ عصر
     تشکر شده توسط :
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

ارسال: #9
    بسیار خوب مجتبی جان. چهارمین قسمت هم که گفتم خوب بررسی کن. من که اون منو رو تو سایتت نمی بینم برادر! راستی آقا مجتبی یک خبر خوش!!!!! اول یکچیزی بده تا بهت بگم Big Grin حیف که نمیشه چیزی ازت بگیرم وگرنه جیبت رو خالی میکردم Tongue این آدرس رو ببین http://www.google.com/search?hl=en&sourc...gle+Search 3 تا صفحه از وبسایت شما ذخیره شده
    توی نتایج اولین رو عشقست فقط! آدرس سایتت که اولین باشه یعنی تمومه دیگه. ولی کنترل صفحاتی که ایندکس می شند خیلی مهمه. سعی کن صفحاتت رو طوری طراحی کنی که واقعاً کاربرپسند باشند. منظورم پوسته نیست ها! منظورم محتوا و نوع قالب بندی و فرمت نوشته و از راست به چپ بودن و ایناست.
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۸۹ ارديبهشت ۵ ۰۷:۵۹ عصر، توسط cyletech.)
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۵ ۰۷:۵۷ عصر
     تشکر شده توسط :
    mojtabajml آفلاین
    مجتبی جمالی

( 119 تشکر در 72 ارسال )
    ارسال: #10
    نقل قول: بسیار خوب مجتبی جان. چهارمین قسمت هم که گفتم خوب بررسی کن. من که اون منو رو تو سایتت نمی بینم برادر!

سورس را ببینید خط 73:
    کد:
    <script type="text/javascript">
    var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
    document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
    </script>
    <script type="text/javascript">
    try {
    var pageTracker = _gat._getTracker("UA-13133871-1");
    pageTracker._trackPageview();
    } catch(err) {}</script><!-- Additionals Scripts -->

نقل قول: راستی آقا مجتبی یک خبر خوش!!!!! اول یکچیزی بده تا بهت بگم Big Grin حیف که نمیشه چیزی ازت بگیرم وگرنه جیبت رو خالی میکردم Tongue این آدرس رو ببین http://www.google.com/search?hl=en&sourc...gle+Search 3 تا صفحه از وبسایت شما ذخیره شده توی نتایج اولین رو عشقست فقط! آدرس سایتت که اولین باشه یعنی تمومه دیگه. ولی کنترل صفحاتی که ایندکس می شند خیلی مهمه. سعی کن صفحاتت رو طوری طراحی کنی که واقعاً کاربرپسند باشند. منظورم پوسته نیست ها! منظورم محتوا و نوع قالب بندی و فرمت نوشته و از راست به چپ بودن و ایناست.

گوگل من هیچی توش نیست:
    [تصویر:  peymaneasr.jpg]
    ۱۳۸۹ ارديبهشت ۵ ۱۱:۱۷ عصر
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

• صفحه‌ها (2):
  • ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS