• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب با کوکی
سلام به همگی اولین پستم هم لطفا کمک کنید
من تابستان یک اسکرییپت ساده سیستم پروفایل متصل به etchat نوشتم با امکانات زیاد.الان روی لوکال کاملا کار می کنه و روی یک هاست رایگان هم کاملا کار می کنه: البته قستم چت روم و بعضی جاهاش ناقصه هنوز...ولی در کل کار می کنه اینم آدرسش
sharif92.cloudsite.ir

حالا الن یه هاست خریدم و اینو روش ریختم هیچ گونه کوکی ذخیره نمی شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا وارد سایت زیر بشید عضو بشید بعداز عضویت خود به خود باید وارد بشید ولی پیروفایل باز می شه و تشخیص نمی ده شما عضو هستید.پس بالطبع گزینه مدیریت پروفایل هم نمیاد و هیچ پروفایلی هم روی مرورگر ذخیره نشده.
manos.ir

برای اطمینان از درستی اسکریپت توی یه صفحه خالی نمایش ارور ها رو روشن کردم و در خط اولش دو تا کوکی تعریف کردم ولی پیغام می ده که header ها فرستاده شده درحالی که خط اول هستند اینم ادرسش:
manos.ir/is_auth.php

این در حالیه که صفحه هایی که اصلا از کوکی استفاده نمی کنند و از آژاکس و ... هستند کاملا کار می کنند مثل
http://manos.ir/search/

حدس زدم شاید دامین سایت رو تشخیص نمی ده بعد از انتقال از لوکال ولی آخه تو هاست رایگان کار می کنه. و تازه بلد نیستم دامین از کجا عوض کنم...

لطفا کمکم کنید هفته بعد ترم جدیدم شروعمی شه و دیگه وقت ندارم به این کارا برسم...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اول اسکریپتت قبل از هر کد دیگه ای این کد رو وارد کن.
کد پی‌اچ‌پی:
ob_start(); 
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان