• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل سبد خرید (تولید پیش فاکتور) برای enamad
سلام

برای گرفتن "نماد اعتماد الكترونیكی" یک فروشگاه اینترنتی که نوشتم اقدام کردم و ازم این ایرادات گرفتن:

1- درج تمامی هزینه‌هایی که برای خرید کالا/خدمت برعهده‌ی مشتری خواهد بود، در فرآیند سفارش‏گذاری در سبد کالا یا پیش فاکتور (مانند قیمت کالا یا خدمت ، هزینه تماس، هزینه حمل، هزینه بسته‌بندی)

2- تولید پیش فاکتور یا نمایش سبد خرید

سوالم اینه منظورشون از تولید پیش فاکنور چیه؟ یعنی باید قبل از خرید و اتصال به درگاه بانک یک فاکتور ایجاد کنم و با شماره پیگیریش به مشتری نمایش بدم که بعد از تایید پیش فاکتور به بانک بره؟

کاری که الان می کنم اینه که کاربر سبد خرید مشاهده می کنه وارد مرحله بعد میشه و اطلاعات خودش و آدرس وارد میکنه در صفحه سوم اطلاعات وارد شده مشاهده میکنه(اما در دیتابیس سفارش ذخیره نشده هنوز) و پس از تایید به درگاه بانک ارجاع داده میشه(قبل از ارسال به درگاه اطلاعات در تیبل order ذخیره میکنم و از سبد خرید پاک میکنم)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
انجمن اشتباهی رو انتخاب کردین برای سوالی که پرسیدین.
پیش فاکتور یعنی یه صفحه‌ای باشه قبل از رفتن به بانک، توش کالاها مشخص باشن، روش ارسال مشخص باشه، هزینه کل مشخص باشه. کلا یعنی هر هزینه و تخفیفی تفکیک شده مشخص باشه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsenkw
(۱۳۹۵ تير ۲۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ)Alaa نوشته: سلام،
پیش فاکتور یعنی یه صفحه‌ای باشه قبل از رفتن به بانک، توش کالاها مشخص باشن، روش ارسال مشخص باشه، هزینه کل مشخص باشه. کلا یعنی هر هزینه و تخفیفی تفکیک شده مشخص باشه.

ممنون از پاسختون
ببخشید نتونستم انجمن مناسب پیدا کنم

پس اجباری نیست که جایی پیش فاکتور ذخیره کنم که کد پیگیری داشته باشه مثلا برای پرداخت در آینده؟ همینکه اطلاعات ادرس وارد شده و محصولات و هزینه نمایش بده کافیه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ تير ۲۰, ۱۲:۳۱ ب.ظ)mohsenkw نوشته:
(۱۳۹۵ تير ۲۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ)Alaa نوشته: سلام،

ممنون از پاسختون
ببخشید نتونستم انجمن مناسب پیدا کنم

پس اجباری نیست که جایی پیش فاکتور ذخیره کنم که کد پیگیری داشته باشه مثلا برای پرداخت در آینده؟ همینکه اطلاعات ادرس وارد شده و محصولات و هزینه نمایش بده کافیه؟

من چندوقت پیش یه سایتی کار کرده بودم که فقط نمایش میداد جزئیات رو و تایید شد.
این تایید شدن‌ها خیلی سلیقه‌ای هست، یک بار از من چند ایراد گرفته بودن، بدون هیچ تغییری دوباره درخواست فرستادم و سایت تایید شد. بستگی داره به شانستون که کی می‌خواد تایید کنه.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsenkw

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان