• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کد پی اچ پی میل سندر
با سلام خدمت دوستای عزیز
من اینجا تازه واردم Confused

یه سوال داشتم مشکل این کد هایی که پیوست میکنم چی هستن ؟؟

با تشکر ...

فایل‌های پیوست
.zip   Problems.zip (اندازه 3.42 KB / تعداد دانلود: 5)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز
فقط یک بار پست ارسال کنید و کد هاتون رو پیوست نکنید.
همینجا از تگ کد استفاده کنید که دوستان ببینند و نظرشون رو بگن

پست دومتون رو پاک کردم
ممنون که مراعات خواهید کرد
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۰۶ ق.ظ)molana نوشته: دوست عزیز
فقط یک بار پست ارسال کنید و کد هاتون رو پیوست نکنید.
همینجا از تگ کد استفاده کنید که دوستان ببینند و نظرشون رو بگن

پست دومتون رو پاک کردم
ممنون که مراعات خواهید کرد

سلام !
چشم حتما دیگه دوبار پست نمیدم !
این پیوست 2 تا فایل هستش که کلی کد توشه واسه همین نمیشه از تک ها یا این چیزا استفاده کرد
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این منوال تابع mail() هست. http://php.net/manual/en/function.mail.php
پارامتر هاش مشخصه. من دیدم شما اشتباه پارامتر هارو وارد کردی.

مابقیشم جدا حال ندارم ببینم Blush Undecided

شما خطایی میده، یا هرچی رو اینجا قرار بده تا حوصلش باشه برای بررسی کردن.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۲۴ ق.ظ)cyletech نوشته: این منوال تابع mail() هست. http://php.net/manual/en/function.mail.php
پارامتر هاش مشخصه. من دیدم شما اشتباه پارامتر هارو وارد کردی.

مابقیشم جدا حال ندارم ببینم Blush Undecided

شما خطایی میده، یا هرچی رو اینجا قرار بده تا حوصلش باشه برای بررسی کردن.

دوست عزیز اروری نمیده ولی فرم رو ارسال هم نمیکنه !
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: دوست عزیز اروری نمیده ولی فرم رو ارسال هم نمیکنه !
fiirebug رو روی فایرفاکس نصب کن. یه تستی کن باهاش ببین خطای خاصی داره یا نه. منظورم خطایی سمت کلاینت هست نه سرور که توی فایل log رو ببینی.
اینم مد نظرت داشته باش ارسال ایمیل رو لوکال انجام نمیشه مگر دستی بری تنظیم کنی. اگه رو سرور این مشکل هست باید بیشتر بررسی کنی و مارو راهنمایی کنی.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Dan.Designer
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ)cyletech نوشته:
fiirebug رو روی فایرفاکس نصب کن. یه تستی کن باهاش ببین خطای خاصی داره یا نه. منظورم خطایی سمت کلاینت هست نه سرور که توی فایل log رو ببینی.
اینم مد نظرت داشته باش ارسال ایمیل رو لوکال انجام نمیشه مگر دستی بری تنظیم کنی. اگه رو سرور این مشکل هست باید بیشتر بررسی کنی و مارو راهنمایی کنی.

من یه فرم دیگه هم ساختم که کار میکنه که تو فایل پیوست گذاشتم الان
اینو ببینید کاملا کار می کنه
در ضمن من نتم خیلی سرعتش پایینه اگه امکانش هست و زحمتی نیست لطفا یه تستی بکنید خودتون ممنونتون میشم !
چون اگه من بخوام انجامش بدم یه قرنی طول میکشه !

فایل‌های پیوست
.php   Contact.php (اندازه 3.25 KB / تعداد دانلود: 4)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ)Dan.Designer نوشته:
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ)cyletech نوشته:

من یه فرم دیگه هم ساختم که کار میکنه که تو فایل پیوست گذاشتم الان
اینو ببینید کاملا کار می کنه
در ضمن من نتم خیلی سرعتش پایینه اگه امکانش هست و زحمتی نیست لطفا یه تستی بکنید خودتون ممنونتون میشم !
چون اگه من بخوام انجامش بدم یه قرنی طول میکشه !

کسی نیست کمک کنه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من نمیتونم تست کنم چون نیاز به سرور دارم و رو لوکال همونطور که گفتم تابع میل کار نمیکنه اگر تنظیم نشه. از طرفی اون پیوست جدیدت ظاهرا درست کار میکنه ولی متغیر هدرت رو من ویرایش کردم،
کد پی‌اچ‌پی:
$headers "From: {$mail}\r\nX-Mailer: PHP/".phpversion()."\r\nMIME-Version: 1.0\r\nContent-type: text/html; charset=utf-8"
یه چیز دیگه، شما روی رویداد onclick دگمه سابمیت از جاوا اسکریپت استفاده کردی، وقتی از فایرباگ استفاده کنی بهت نشون میده اون کار میکنه یا نه و مشکلی اون سمت هست یا نه. نکته بعدی اینکه شما action رو روی فرم گذاشتی contact.php . من جدا نمیدونم همه عملیات توی همین فایل صورت میگیره یا شما اومدی یکی کردی؟ اگر همه چی توی همین فایل انجام میشه اون خصیصه action رو بردار.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Dan.Designer
(۱۳۹۱ مرداد ۰۹, ۱۲:۰۶ ب.ظ)cyletech نوشته: من نمیتونم تست کنم چون نیاز به سرور دارم و رو لوکال همونطور که گفتم تابع میل کار نمیکنه اگر تنظیم نشه. از طرفی اون پیوست جدیدت ظاهرا درست کار میکنه ولی متغیر هدرت رو من ویرایش کردم،
کد پی‌اچ‌پی:
$headers "From: {$mail}\r\nX-Mailer: PHP/".phpversion()."\r\nMIME-Version: 1.0\r\nContent-type: text/html; charset=utf-8"
یه چیز دیگه، شما روی رویداد onclick دگمه سابمیت از جاوا اسکریپت استفاده کردی، وقتی از فایرباگ استفاده کنی بهت نشون میده اون کار میکنه یا نه و مشکلی اون سمت هست یا نه. نکته بعدی اینکه شما action رو روی فرم گذاشتی contact.php . من جدا نمیدونم همه عملیات توی همین فایل صورت میگیره یا شما اومدی یکی کردی؟ اگر همه چی توی همین فایل انجام میشه اون خصیصه action رو بردار.
اینم آدرس صفحه اینترنتیش : www.selindesign.org/form1.php
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان