• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در چاپ background یک جدول یا div
سلام.
همونجوری که میدونین هنگام چاپ یک صفحه background جداول یا div های اون چاپ نمیشن....راهی هست برای حل این مساله و اینکه بشه یک عکس رو به عنوان background چاپ کرد؟
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مگه داری PHP مینویسی Dodgy که میگی چاپ کنم!! بگو قرار بدم.
عکس رو میشه بکگراند قرار داد. تو چی مینویسی؟ من اصلا منظورتو نفهمیدم.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببینین فرض کنین توی یک صفحه یک عکس رو با CSS ،بعنوان Background یک جدول یا div قرار دادین درسته؟حالا اگه بخواین اون صفحه رو با پرینتر چاپ کنین چی میشه؟صفحه چاپ میشه اما اون عکسه توی چاپ نمیوفته
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین وقتی استایل رو تعریف میکنی media رو برابر all بذاری فکر کنم مشکلت حل بشه
کد:
<link rel='stylesheet' href='system.css' type='text/css' media='all' />
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal af6900
نه اونجوری که جواب نمیده...چون کلا بکگروندها رو چاپ نمیکنه پرینتر....
یه راهش اینه که اون عکس بکگروند رو با تگ img بذارم و z-indexشو منفی درنظر بگیرم...که بیوفته زیر لایه های فرم و حالت بکگروند بگیره به خودش...اینجوری پرینت میگیره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بالاخره اینو پست کردی، پس آخر تگ img با z-index منفی استفاده کردی؟
خب همین اگه سلول های جدولت بک گراند کالر نداشته باشن خوبه دیگه؟

من یه جا خوندم اگه تو تنظیمات مرورگر Enable print background فعال باشه، از تصاویر ضمیمه هم ایمیل گرفته میشه، ولی خودم تو IE اینو زدم، منتهی کار نکرد، تو کروم هم که اصلاً گزینه اش رو پیدا نکردم...

اون مشکل تنظیم صفحه ات هنوز حل نشده؟

Media Print براش تعریف کردی؟
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مشکل تنظیم صفحه حل شد....خیلی راحت ته هر بلیت اینو که میذاری بلیت بعدی رو توی یه صفحه جدید چاپ میکنه:
کد:
<p style="page-break-after:always;">&nbsp;</p>
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکر میکردم تو تنظیم صفحه مشکل داری، در واقع تو تقسیم بندی مشکل داشتی Tongue
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نمیدونم والاBig Grin بهرحال همه چیزو که آدم از اول یاد نداره که...گاهی اوقات نکته های به این ریزی رو هم آدم نمیدونه و باید جایی ببینه و یاد بگیره دیگه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان کسی راه حلی سراغ نداره برای این تاپیک؟ موقعی که این تاپیک رو گذاشتم مشکلی وجود داشت که با استفاده از عکس حل شد...اما الان فقط بکگروند یکی دو تا ردیف رو میخوام مشکی و خاکستری کنم که موقع پرینت مشکی بیوفته... کلی سرچ کردم راه حلی پیدا نکردمHuhUndecided
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان