• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود و خروج سایت
سلام

نمی دونم دوستان شما هم مشکل منو با این سایت دارین یا نه؟؟

من از همون اول که تو این سایت ثبت نام کردم ساین این شدم و دیگه وقتی مرورگرم میبندم و دوباره وارد سایت میشم همون خود به خود ساین این هستم.(نمیدونم شاید یکی مزیت باشه آخه کار آدمو راحت میکنه.Big GrinBig Grin)ساین اوت تو مرامش نیست.

خواستم این مشکلو مطرح کنم شاید مشکل از من باشه.(در هیچ سایتی این وضعیتو ندارم).HuhHuh

با تشکر
موفق باشید
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۷ اسفند ۲۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ)Maya نوشته: سلام

نمی دونم دوستان شما هم مشکل منو با این سایت دارین یا نه؟؟

من از همون اول که تو این سایت ثبت نام کردم ساین این شدم و دیگه وقتی مرورگرم میبندم و دوباره وارد سایت میشم همون خود به خود ساین این هستم.(نمیدونم شاید یکی مزیت باشه آخه کار آدمو راحت میکنه.Big GrinBig Grin)ساین اوت تو مرامش نیست.

خواستم این مشکلو مطرح کنم شاید مشکل از من باشه.(در هیچ سایتی این وضعیتو ندارم).HuhHuh

با تشکر
موفق باشید

سلام.

اين سيستم يك كوكي توي سيستم شما مياندازن كه در ورودهاي بعدي نياز به لاگين نداشته باشيد.

اگر ميخواهيد ديگه اين امتياز / عيب وجود نداشته باشه ، در بالاي صفحه كنار نام كاربري خود روي لينك خروج كليك كنيد تا در ورودهاي بعدي نياز به لاگين داشته باشيد.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Maya
(۱۳۸۷ اسفند ۲۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ)aligilani1986 نوشته: سلام.

اين سيستم يك كوكي توي سيستم شما مياندازن كه در ورودهاي بعدي نياز به لاگين نداشته باشيد.

اگر ميخواهيد ديگه اين امتياز / عيب وجود نداشته باشه ، در بالاي صفحه كنار نام كاربري خود روي لينك خروج كليك كنيد تا در ورودهاي بعدي نياز به لاگين داشته باشيد.

با تشکر دوست عزیز

ولی این کار باید به صورت اتوماتیک بعد بسته شدن مرورگر انجام بشه. از لحاظ امنیتی کار درستی نیست که همون به صورت لاگین بمونی.

موفق باشید
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
زمانی برای ذخیره کوکی وجود داره که اگر شما انتخاب کنید که من را به خاطر بسپار این زمان زیاد هست
من زمان دقیقش رو نمی دونم الان هم دسترسی ندارم
ولی در اولین فرصت یه نگاه بهش می ندازم که ببینم مدت زمان ذخیره کوکی چقدر هست
  پاسخ
زمانیش رو صفر کنم که اصلا نمیشه لاگین باشه. مگر اینکه کوکی روی حالت session بزارم که بعد از بسته شدن مرورگر کوکی هم پاک بشه
دوستان نظرشون چیه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia Maya
سلام
من فکر میکنم در صورت استفاده از Remember Me از کوکی استفاده میکنه و در صورت عدم استفاده از سشن، یعنی این یه چیز معموله.
اگر شما میخواید وقتی مرورگرو میبندی خارج بشه اون Remember Me را تیک نزن.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
(۱۳۸۷ اسفند ۲۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ)admin نوشته: کوکی روی حالت session بزارم که بعد از بسته شدن مرورگر کوکی هم پاک بشه
دوستان نظرشون چیه؟

این عالی میشه
(۱۳۸۷ اسفند ۲۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ)میلاد نوشته: سلام
من فکر میکنم در صورت استفاده از Remember Me از کوکی استفاده میکنه و در صورت عدم استفاده از سشن، یعنی این یه چیز معموله.
اگر شما میخواید وقتی مرورگرو میبندی خارج بشه اون Remember Me را تیک نزن.

بابا این تیکی که میگید کجاست؟؟ من نه اول این Remember Me رو تیک زدم نه بعدا!!

استاد من جناب مولانا خودت به فربادم برسBig GrinBig Grin

موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:ولی این کار باید به صورت اتوماتیک بعد بسته شدن مرورگر انجام بشه. از لحاظ امنیتی کار درستی نیست که همون به صورت لاگین بمونی.

من تا حددوی با نظر شما موافقم ولی خیلی لز سایت های بزرگ از این روش استفاده می کنن و در وقابل از روش های امنیتی ویژه ای استفاده می کنند .

البته مشکلی که اینجا وجود داره این امکان برای همه فعال هست و کسی نمی تونه برای خودش غیر فعالش کنه مثل بغییه سایت ها که مثلا تیکی با عنوان به خاطر بسپار یا غیره دارند .
  پاسخ
(۱۳۸۷ اسفند ۲۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ)php نوشته: البته مشکلی که اینجا وجود داره این امکان برای همه فعال هست و کسی نمی تونه برای خودش غیر فعالش کنه مثل بغییه سایت ها که مثلا تیکی با عنوان به خاطر بسپار یا غیره دارند .

منم همینو میگم آخه چنین تیکی تو این سایت وجود نداره. اگرم وجود داشته باشه من ندیدم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
لی بهتره اون تیک باشه و اعضا حق انتخاب داشته باشن .

هر کسی خواست بتونه فعال یا غیر فعالش کنه .
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان