• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در طراحی فرم
مشکل در طراحی فرم
با سلام و خسته نباشید.
سوالی دارم ممنون میشم اگر جوابی بهش بدید .
متغیرهایی که تنها یک جواب دارند مثل نام و نام خانوادگی یا شماره تلفن و غیره رو میتونم دریافت کنم و در دیتا بیس ثبت کنم .
یک فرم دارم که میخام اینترنتیش رو طراحی کنم و در دیتابیس ثبت کنم
این فرم شامل یک جدول هست(جدولی که در پائین برگه ی پیوست شده ام می باشد)    
که کاربر میتونه به تعداد دلخواه ردیف های اون رو پر کنه

1. تو طراحیش چطور عمل کنم که بتونم متغیر ها رو دریافت کنم ؟
با توجه به اینکه نمیدونم چند تا ردیف ها ممکنه پرشده باشه ، و با توجه به اینکه هر متغییر برای این کاربر چند مقدار میگیره
------
این برگه رو هم جدولام هست که طراحی کردم که تو پی اچ پی مای ادمین طراحی بشه .    
IDC:کلید اصلی جدول مشتری
IDS:کلید اصلی جدول ورقه
IDP:کلید اصلی در جدول نوار هست.
ID:هم شماره ردیف توی جدول اصلی ارتباط هست ک کلید اصلی هست
  پاسخ
تشکر شده توسط :
coll_form_elements
accessing-form-elements-array-with-javascript
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : mohsensaeb14
(۱۳۹۴ مرداد ۲۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ)shgninc نوشته: coll_form_elements
لینک اول که ساختارش جالب بود اما فکر میکنم جواب من نبود چون تعداد المنت های یک فرم رو نشون میده .
اما سوال من توی عکس اول ک فرستادم یک جدول هست که چند تا ردیف داره و به ترتیب میخام ردیفاش پر شه و توی دیتابیسم ثبت شه .
یک راهنمایی میخام برای اینکه چطوری محتواش رو دریافت کنم و در دیتا بیس ثبت کنم ؟
با تقدیم تشکر .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگر درست متوجه شده باشم، بخش پایینی فرم شما تعداد فیلدها مشخص نیست؟
اگر این طور باشد در دو لینک فوق به شما آموزش میده که چطور در فرم html المان ها را به صورت آرای بگیرید و سپس سمت php اون آرایه ها را گرفته و پردازش کنید.
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : kimidoonekekie mohsensaeb14
(۱۳۹۴ مرداد ۲۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ)shgninc نوشته: اگر درست متوجه شده باشم، بخش پایینی فرم شما تعداد فیلدها مشخص نیست؟
اگر این طور باشد در دو لینک فوق به شما آموزش میده که چطور در فرم html المان ها را به صورت آرای بگیرید و سپس سمت php اون آرایه ها را گرفته و پردازش کنید.
این کد دومی یک جای دیگه خیلی به دردم خورد . اون قسمت از جدولم که
L1,L2L و W1,W2 را دارم به صورت چک باکس هست که تیک میخوره که کدوم قسمت نوار بشه .بعد با این کدی که توی لینک داده میتونم بفهمم کدوماش چک خورده و سپس در دیتا بیس ثبت کنم(یه سوال تو اسکریپت میشه کد بنویسم ک تو دیتابیس ثبت شه؟

---------------------
اما سوال اصلیم
ببینید تفاوتش اینه که توی لینک دومی مثلا ,تعداد المنت ها مشخصه و ما میخایم مثلا اونایی ک تیکش خورده رو تعدادش رو داشته باشیم
اما یکی از مشکلات من اینه که نمیدونم چه تعداد از ردیف های جدولم پر میشه

باتقدیم تشکر.

اگر امکانش هست که دو تا ضمیمه ها رو ببینید
ضمیمه ی اولیم مال صفحه ی دریافت اطلاعاتم هست که اینطوری طراحی کردم. یه کمک مختصر میخام درباره جدول پائین صفحه اش که چطوری کدش رو بزنم که کاربر بتونه اطلاعات رو وارد کنه .(جدول های بالایی که اطلاعات تکی وارد میشه رو مشکل ندارم)

و ضمیمه ی دوم رو هم اگه میشه ببینید طراحی جدول هام هست .اگه میشه شکم رو برطرف کنید که درسته یا نه و بازهم همون ارتباط طراحی و پرکردنش باز مشکل هست.

با تشکر.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان