• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تقویم فارسی extjs در php
سلام

من از extjs در php استفاده میکنم . تقویمش رو براساس پست ها و کدهایی که وجود داشت به تقویم شمسی تیدیل کردم.

درحال حاضر تنها مشکلی که دارم اینه که وقتی می خوام یه event برای روزهای آینده ثبت کنم با زدن دکمه ok ،
error زیر فقط نمایش داده میشه و پروسه کامل نمیشه :

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (@) at position 0 (@): Unexpected character
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کدتون رو قرار بدید
کد PHP
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میدونید چیه؟
من رو وب میل group - office که اساسش با php و extjs نوشته شده کار میکنم. این تقویم رو هم برای اون میخوام. طبق پست هایی که از شما دیدم تکه کد مربوط به شمسی شدن تقویم رو استفاده کردم و کلا جواب داد(همه قسمتها تقویمش درست کار میکنه.) به جز بخش event ها که وقتی event ای رو ست میکنم و ok میکنم همون error ای که براتون فرستادم رو میده. تازه متوجه شدم که وقتی event ای رو ست میکنم مثلا در بخش تاریخ شروع 1391/01/30 رو انتخاب کنم و بعدش خودم مثلا به جای سال1391 ، shg 2012 رو قرار بدم event من ذخیره میشه (یعنی سال میلادی رو قبول میکنه ولی با سالهای ایرانی مشکل داره به جای 1391 این سالها رو گذاشتم و جواب گرفتم 1900 - 1800 - 2000 ولی وقتی 1500 یا 1600 رو گذاشتم درست کار نکرد.)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من نمی دونم روی چی کار می کنید.
ولی روی تقویمتون وقتی که ارسال می کنین تاریخ میلادی رو می تونین برگردونین و استفاده کنین.
یا اینکه توی php با توابع موجود در pdate تاریخ شمسی رو به میلادی تبدیل کنین
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکر کنم webmin یه کنترل پنل باشه برای سرورهای لینوکس!
البته شاید این دوستموم منظورش چیز دیگه ای باشBig Grin
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اون webmin چه ربطیه به group-office داره
اتفاقا خودم دارم تاریخش رو شمسی می کنم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان