• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل جستجوی تصاویر در گوگل
سلام . خسته نباشید. جدیدا تصاویر جستجو شده در گوگل در نمای خیلی بدی باز میشن . حتی standard رو هم میزنم ؛ خیلی جالب نمیشه .
در موردش جستجو کردم ولی به نتیجه نرسیدم . کلی عکس احتیاج دارم و این نوع نمایش تصاویر خیلی وقت گیر هست.
شما با این مشکل چه کار کردید ؟
ممنونم.
آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
چه نمایی؟
الان این دو تصویری که گرفتم نماشون بده؟

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi
ممکنه از کلماتی که برای جستجو استفاده می کنی هم باشه!
کلید های جستجوت چیان ؟
یا مثه احسان اسکرین شات بده.
  پاسخ
تشکر شده توسط : undefined
ممنون.برای من اینطوری هستش . البته این سایت هم رفتم این مشکل رو مطرح کرده اما فعلا پاسخ نگرفتم :
http://best.bloghaa.com/archives/259#comment-1025
دو 2 تصویر گذاشتم . اولی قبل از اینه که حالت standard رو کلیک کنم و دومی بعد از کلیک بر روی استاندارد هست . ولی صفحه بندیش مشکل داره . تصاویر صفحات 2 به بعد رو نشون نمیده و اون پائین هم مثل قبل دکمه های صفحه بندی نداره. خیلی بدجوریه .

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

آرام باش ؛ توكل كن ؛ تفكر كن و سپس آستينها را بالا بزن , آنگاه دستان خداوند را خواهي ديد كه زودتر از تو دست به كار شده است.امام علي عليه السلام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بهتره از حالت استاندارد استفاده نکنی.
سرعت اینترنتت چقدره؟
احتمال زیاد مشکل از اون باشه. من رو حالت استاندارد هم رفتم مشکلی نبود!
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تو اون کادر زرد رنگ نوشته ما تصور میکنیم سرعت اتصال شما آرومه . ولی من مثلا Adsl دارم .Undecided
نوشته 100mbps
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یقینآ مشکل سرعت اینترنت داری. می تونید تصاویری که می خوای از دیگری بخوای برات بگیره بشزط اینکه ایمیل برات باز بشه. یا در ساعت کم ترافیک تری سعی کنی.
  پاسخ
تشکر شده توسط : pary_daryayi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان