• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با سشن
این ارور واسه چیه؟

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/inlayonw/public_html/login-exec.php:22) in /home/inlayonw/public_html/login-exec.php on line 23

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inlayonw/public_html/login-exec.php:22) in /home/inlayonw/public_html/login-exec.php on line 96
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نباید قبل از
کد پی‌اچ‌پی:
session_start(); 
هیچ چی قرار داشته باشه ، حتی white space که همون جا خالیه خودمونه Tongue
یعنی اول صفحتو اینجوری کن
کد پی‌اچ‌پی:
<?php
    session_start
();
    *
    *
    * 
?>

اون ستاره ها منظورم ادامه ی کدت بودا Big Grin
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 newphp
در ضمن اگه گذاشتید اول صفحه بازم همین اررو رو داد دلیلش اینه که Encoding صفحه اشتباه هست

با یه پردازشگر متنی مثل ++NotePad فایل PHP رو باز کنید و encoding فایل رو برابر UTF-8 Without BOM قرار بدید...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson newphp
اولی درست شد ولی ارور دوم هنوز سرجاشه

درست شد

از این مدها استفاده کردم تو اول و آخر صفحم درست شد

[php]

<? ob_start(); ?>

<? ob_flush(); ?>
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کلاً ob_start تو اینجور جاها راهگشا هست
ولی مشکل رو پیدا کنی بهتره
چون اگه حجم صفحه ت بالا باشه و پردازش صفحه طولانی لود شدن صفحه دیر میشه با ob_start و کلاً برای کاربر نا خوشایند میشه...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : newphp
(۱۳۹۱ خرداد ۲۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ)hamid_80386 نوشته: کلاً ob_start تو اینجور جاها راهگشا هست
ولی مشکل رو پیدا کنی بهتره
چون اگه حجم صفحه ت بالا باشه و پردازش صفحه طولانی لود شدن صفحه دیر میشه با ob_start و کلاً برای کاربر نا خوشایند میشه...

والا ارور اینه
من نفهمیدم دردش چه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/inlayonw/public_html/login-exec.php:22) in /home/inlayonw/public_html/login-exec.php on line 96
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اخطار خودش داره داد می زنه مشکل چیه
میگه توی فایل login-exec.php توی خط ۲۲ خروجی ارسال شده. session_start چون هدر ارسال می کنه قبلش نباید هیچ خروجی ارسال بشه
  پاسخ
تشکر شده توسط : newphp masoudmanson
داد که میزنه من زبونشو بلد نیستم حالا چی کار کنم که درس بشه

از ریدایرکت استفاده کنم واسه رفتن به صفحه مورد نظرم یا نه باید کار دیگه ای انجام بدم؟؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:والا ارور اینه
من نفهمیدم دردش چه

یه کاراکتر اضافی قبل ؟> هست اونو وردار . بهش میگن whitespace
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 newphp
این فایل رو اینجا قرار بده
login-exec.php
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان