• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با جدول
سلام .
با توجه به اینکه پهنا جدول بیرونی را 100 تعیین کردم پس چرا وقتی در جدول دوم مقدار زیاد قرار می دهم . پهنایی که برای جدول اول در نظر گرفتم رو نادیده می گیره
من می خواهم که مقادیر به اندازه پهنا جدول اول برود و اضافه ها به خط بعد یا سطر بعد منتقل شود .
لطفا راهنمایی کنید

فایل‌های پیوست
.htm   a.htm (اندازه 481 بایت / تعداد دانلود: 4)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان من هر چی با استایل و خاصیت overflow آن خواستم پهنا جدول را کنترل کنم نشد . خواهشا راهنمایی کنید . مدت ها است که دست به گریبان این قضیه هستم Angry
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ميتوني از pre استفاده كني
کد پی‌اچ‌پی:
<pre style="width:50px" width="50px">
this is a test this is a test this is a test this is a test this is a test this is a test 
this is a test this is a test this is a test this is a test this is a test this is a test 
</pre
  پاسخ
تشکر شده توسط : alri
تشکر از پاسختون
ولی قرار نیست که من داده را خودم وارد کنم . که enter بزنم و مقادیر بعدی از خط بعد خوانده شوند . قرار است که داده ها از بانک خوانده شود و این کار هم به صورت پشت سر هم انجام می شود و بعد جایی که اندازه جدول از حالت استاندارد خارج می شود داده ها به سطر بعد برود .
من چند تا سایت رو زیر و رو کردم که همگی گفتند با جدول این کار نشدنی است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزيز اول كد رو تست كنيد اگه جوابگو نبود دوباره مطرح كنيد. اگر همه محتواتون توي pre قرار بگيره و چه اينتر خورده باشه چه نخورده باشه مشكلي نخواد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
جان خودم تست کردم . نشد.
یعنی می گید از جدول استفاده نکنم اصلا .
جلو چشم خواهرم تست کردم بازم نشد .خواهرم شاهدهSmile
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کدی که تست کردید رو بذارید
با چه مروگری تست میکنید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوب در اینجا 2 نکته وجود دارد :
1 - آیا کدی که شما گذاشتید را داخل جدول بگذارم ؟ که اگر این طور باشد باز هم جواب نمی دهد
2- آیا خارج جدول بگذارم این pre را ؟ که در این صورت خود شما محتوایش را دو خط وارد کردید . یعنی enter از طرف خود شما بوده و وقتی که با محتوای یک خط تست می کنم به خط بعد نمی رود
مرورگر من = firefox 3.5

فایل‌های پیوست
.htm   a.htm (اندازه 449 بایت / تعداد دانلود: 1)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب عزیزم هیچ جا نمیشه که یه کلمه بهم چسبیده رو نصفشو بذاره و نصفشو ببره خط بعد !
شما بین حروفت فاصله نداریا ! اینو به صورت یک کلمه میبینه !
بین کاراکتر ها و کلماتت فاصله بذار همه چی درست میشه !
  پاسخ
تشکر شده توسط : alri
حق با شماست با گذاشتن فاصله هم با pre هم با جدول کار درست شد. حالا باید سرو کله بزنم که بین داده هام فاصله ایجاد بشه .
باز هم از هر دو شما به خاطر کمکتون تشکر می کنم .
100 در دنیا میلیارد در آخرت نصیبتان شود .
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان