• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با تگ video در html5
یک سوال چطوری میشه به تگ video یک لیست پخش اضافه کرد یا یک دکمه next بهش اضافه کنم که فیلم های بعدی رو هم پخش کنه ؟؟
اگر کمکم کنید ممنون میشم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
واسه این کار مثلا اینطوری که بجای استفاده از کنترلر پیش فرض خود تگ video خودتون یه سفارشی شده می سازید و این دکمه بعدی/قبلی هم می تونید بهش اضافه کنید (این کنترلرهای پایین ویدیو مثلا واسه play و stop کردن ویدوی و تغییر بلندی صدا و ...)

از طرف دیگه هم لیستی از ویدیوهاتون رو در اختیار دارید که با زدن بعدی یا قبلی (که خودتون این دکمه ها رو می سازید) با javascript می تونین ویدیویی که نمایش داده می شه رو تغییر بدید.
که می یایین توسط جاوااسکریپت تگ ویدیو رو می گیرید و سورسشو که property اش می شه .src و مقدار اون رو با ویدیوی دیگه تغییر می دید و بعد هم پخش می کنید.

--
اینکه راه بهتری داشته باشه، یا مثلا امکانی واسه اینکه لیست فایل ها رو بدیم یه تگ مثلا ویدیو و خودش این دکمه های قبلی و بعدی رو نمایش بده خبر ندارم ولی بطور دستی هم می شه این کارو با ایجاد کنترلر سفارشی شده ایجاد کرد.

این لینک رو هم ببینین بد نیست:
https://developer.apple.com/library/safa...cript.html

این ویدیوهارم مربوط به همین موضوع ببینین خوبه:
کد:
www.youtube.com/watch?v=_JbFcQF5OR4
www.youtube.com/watch?v=p1bTTHVhlfM
www.youtube.com/watch?v=d8PRA5kqL9s
www.youtube.com/watch?v=-M9dUfcmpuJY
www.youtube.com/watch?v=wX0CdtO_1T0
www.youtube.com/watch?v=6Ag9Gnv0o_8
www.youtube.com/watch?v=FtvGVpSg4wA
  پاسخ
تشکر شده توسط : af6900
بعد از کلی گشتن تو نت نتونستم پلیر ی که لیست پخش داشته باشه رو پیدا کنم بخاطر همین خودم یکی طراحی کردم . البته بود ولی اونی که من میخواستم نبود.
این پلیر از تگ ویدئو html5 استفاده میکنه و یک لیست پخش گذاشتم براش راحت میشه فیلم ها رو عوض کرد.
این پلیر رو هم میزام تو انجمن تا هرکی خواست استفاده کنه

لینک دانلود
  پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان