• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اسکریپت webid
سلام دوستان
من اسکریپت webid رو روی سایتم نصب کردم یه اسکریپت برای حراجی آنلاین هست.
وقتی کاربر ثبت نام میکنه و برای کالای خودش تو قسمت گالری عکس میذاره ، عکس ها روی هاست آپلود میشه ولی تویه سایت به نمایش در نمیاد. هر کاری میکنم نمایش داده نمیشه بعد از کلی تحقیق گفتند مشکل از سرور هاست هست که باید safe mode شما off باشه که من چک کردم دیدم off هست و یه سری هم گفتند باید برید تویه فایل upldgallery.php و کدهای زیر رو permissinion اشون رو به 0755 تغییر بدید که تغییر دادم ولی مشکلم حل نشد

chmod($thumb_image_name, 0777);
mkdir($upload_path . session_id(),0777);
chmod($upload_path . session_id(), 0777);
کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کسی نظری نداره؟ Sad
البته این اسکریپت وقتی زبانش انگلیسی هست با IE و سایر مرورگر ها به جز فایرفاکس عکس های آپلود شده رو نمایش میده ولی تویه فایرفاکس نمایش نمیده ولی وقتی اسکریپت رو ترجمه می کنی اصلا تو هیچ مرورگری نمایش نمیده این همه بابت ترجمه اش زمان گذاشتم هیچی به هیچی .

کسی میتونه به من یک اسکریپت حراجی آنلاین معرفی کنه که با فارسی سازگاری داشته باشه یا کسی فارسی سازی ش کرده باشه از phpPenny هم استفاده کردم اونم فایده ایی نداشت صفحاتش اصلا نمیاد کامل نیست .
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان من با چند تا اسکریپت دیگه هم امتحان کردم ولی بازهم عکس های آپلود شده تویه سایت نمایش داده نمیشه .
کسی تا حالا با این مشکل برنخورده؟ چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم که عکس های آپلود شده نمایش داده بشن؟
یه نفر نیست جواب بده؟ Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان