• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در مورد پنل کاربری سایت !
سلام خدمت اساتید گراممییی ...
سوالم اینه ی سایتی دارم برای خودم مییزنم که میخوام علاوه بر مطالب و اینجور چیزا که با وردپرس میشه انجام داد پنل کاربری پیشرفته هم براش بسازم که از داخل پنل کاربر با مدیر در ارتباط باشه و بتونن عکس اپلود کنن و اینجور امکاناتی که فک نمیکنم با وردپرس بشه انجامش داد ... ی مدتی لاراول کار کردم در حد ساده بلدم اما میخوام بدونم به نظرتون با پی اچ پی خام یا شی گرایی میشه انجام داد همچین چیزیو ؟ ی راهنمایی بکنین ممنون میشم ...
هووووف ببخشید خیلی حرف زدم Big GrinRolleyes
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هم میتونی با وردپرس انجامش بدی،
هم میتونی پی اچ پی خام بنویسی،
و هم میتونی از لاراول استفاده کنی.
جای شما بودم با لاراول این کارُ انجام میدادم تا هم بیشتر روش مسلط بشم، هم تجربه ام در موردش زیادتر بشه و هم یه نمونه کار با این فریمورک برای خودم دست و پا کنم.
موفق باشی.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
(۱۳۹۵ آذر ۲۸, ۰۳:۴۱ ب.ظ)undefined نوشته: هم میتونی با وردپرس انجامش بدی،
هم میتونی پی اچ پی خام بنویسی،
و هم میتونی از لاراول استفاده کنی.
جای شما بودم با لاراول این کارُ انجام میدادم تا هم بیشتر روش مسلط بشم، هم تجربه ام در موردش زیادتر بشه و هم یه نمونه کار با این فریمورک برای خودم دست و پا کنم.
موفق باشی.

اقا احسان ممنونم از توضیح کاملتونAngel ... راستش من پی اچ پی اوکی هستم ولی شی گرایی تسلط کافی ندارم مطالبشو خوندم ولی تسلط زیاد ندارم روش از طرفی یه کسی میگفت تا شی گرایی فوله فول نشدی و mvc بلد نیستی نرو سراغ لاراول ... حتی معماری mvc هم مطالعه کردم و در حد متوسط بلدم ... همشو متوسط بلدم Sad( به نظر شما بازم با این شرایط برم رو سر لاراول خراب شم ؟Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
mvc و oop تا حد آشنایی و متوسط کافیه. کارتون با فریمورک انجام بدین.
برای لاوال هم به حد کافی اموزش فارسی وجود داره که به مشکل برنخورید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ آذر ۲۸, ۰۴:۱۶ ب.ظ)undefined نوشته: mvc و oop تا حد آشنایی و متوسط کافیه. کارتون با فریمورک انجام بدین.
برای لاوال هم به حد کافی اموزش فارسی وجود داره که به مشکل برنخورید.

متشکرممممم ....
جسارتا ی سوال برام پیش اومد Big Grin وب سایت خودتون دوتا فریم ورک همزمانه ؟:|
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خواهش میکنم.
وبسایت خودم با yii نوشته شده.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ آذر ۲۸, ۰۴:۳۱ ب.ظ)undefined نوشته: خواهش میکنم.
وبسایت خودم با yii نوشته شده.

چون خیلی وارد نیستم با این سایتای اماده زدم نوشته که cms شما yii بعد ی ruby on rails هم زده Big GrinBig Grin معذرت که سوالام سادس Sleepy
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان