• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محیط حرفه ای برای PHP کاران؟
با سلام خدمت همه دوستان
می خوام اینجا یه ذره هم درد دلی کرده باشیم و هم انتقادی داشته باشیم. (البته این صحبتها به منزله نادیده گرفتن زحماتی که تک تک اعضا برای سایت میکشن نیست)
همه ماها جز قشر تحصیل کرده با دید بازی هستیم که همیشه در حال گفتگو با دوستان خود در محیطهای گوناگون هستیم. ما یاد گرفتیم که چطوری رفتار کنیم و چطوری با دوستان و افراد دیگه که در این محیط مجازی هستن صحبت کنیم. یاد گرفتیم که هر جایی باید رفتاری رو داشته باشیم.
همه ما که در این محیط مجازی جمع شدیم از اول دو هدف را داشتیم و هنوز هم همین دو هدف پابرجاست.
۱- یک محیط دوستانه
۲- یک محیطی برای تبادل نظر و برطرف کردن مشکلات به صورت تخصصی در زمینه php و مواردی که به php مربوطه
این دو موضوع همیشه محور اصلی ما بوده و خواهد بود.
ما در اینجا به عنوان یک سری آدمهای حرفه ای ( می تونه در هر حدی باشه) جمع شدیم. حالا به عنوان یک سری آدم های حرفه ای و منطقی طرز رفتار ما با همدیگه نسبت به سوالات همدیگه و جوابهایی که داریم و همینطور طعنه زدن ها و کنابه های دیگران چطور باید باشه؟ من چیزهای رو دیدم که واقعا دوست نداشتم به هیچ وجه اتفاق بیفته. و همینطور به هیچ عنوان یک همچین توقعی رو نداشتم.
احترام گذاشتن به دیگران برای ماها که افرادی منطقی و حرفه ای هستیم جز ضروریات هست. ما باید نسبت به اشتباهات دیگران ملایمتر رفتار کنیم و همینطور در صورت برخورد ناشایست از طرف دیگری شروع به جنجال نکنیم. مدیران اینجا وظیفه برخورد دارن(که چه بسا همین برخورد هم باید به نرمی و همینطور به صورت حرفه ای باشه). قرار باشه چهار تا حرف به قول خودمونی تپل به هم بزنیم که اسم سایت هم از iranphp بزاریم یه چیز دیگه.
همه ما با هم دوست هستیم. iranphp دیگه داره وارد سال چهارم زندگیش میشه. برای نگهداری این سایت خیلی زحمت کشیده شده. همه ما توش سهیم هستیم. همه ما براش زحمت کشیدیم. در طول این مدت این سایت باعث پیشرفت افراد و دوستی هایی شده. این محیط رو خواهش دارم که خراب نکنید و با محیط گرم دوستانه و حرفه ای که براش به وجود میارید به حیات Iranphp کمک کنید.

در آخر بگم اصلا منظورم شخص خاصی نیست و منظورم همه حتی خودم هم بود.

کوچیک همه شما
  پاسخ
وحید حرف دل منو زدی بخدا...

بابا بخدا تیکه انداختن های به قول وحید تپل و برخورد پرخاشگرانه کلاس انجمن رو لوس میکنه، چرا باید سطح مهندسی این انجمن رو بیاریم پایین با دست خودمون؟ مگه خودمون نیستیم که اینجا زحمت میکشیم؟ ناسلامتی معتبرترین سایت php ایران هست...

یه چیز دیگه هم در تأیید حرفهای وحید میخوام بگم خطاب به دوستانی که بیشتر مهندس ترن Shy اونم اینه که به پشتوانه دانش بالاتون به تازه کار ها و کم دانش تر ها از خودتون طعنه نزنید، البته زیاد نیست این مورد، ولی چند مورد از یه شخص خاص دیدم و چون شخص مهمی هم هست تو این سایت (البته خودم هم خیلی دوسش دارم) به نظرم در شأن شخصیت خودش نبود اون رفتار...

یه مسأله دیگه:

- "دوست عزیز این سایت برای ارائه کد های آماده نیست، برای ارائه راه حل مشکلات شما در زمینه کدنویسی هست"

خیلی قشنگتر از:

- "آقاجون من، ما اینجا کد به کسی نمیدیم، برو پی کارت"

هست (نقل به مضمون بعضی از پست ها کردم، منظورم شخص خاصی نبود)، چون اینجور جمله ها مساوی با کلمه "هررری" هست!

بخاطر احترام به سایت عزیز خودمون، بیاید ادبیاتمون رو مؤدبانه تر کنیم... Heart
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y Reza admin masoudmanson undefined webnevesht
این حرکت عالی بود وحید آقای دوست داشتنی.
خیلی از مدیرای جاهای دیگه باید بیان یاد بگیرن.
محیط ،محیط دوست داشتنی ای هستش،بعلاوه اینکه مدیری مثل شما همیشه دلگرم تازه واردا بوده و وقت میذاره و جواب ملت رو با صبر حوصله میده،تا ادمایی مثل شما هستن علاوه بر پیشرفت این جامعه شاهد این همبستگی و دوستی بین اعضا هم خواهیم بود.
ما به این جمع میگیم ،اهل بیت،اهل بیت ایران پی اچ پی با اعضای دوست داشتنیش.
اخلاقتو خیلی قبول دارم،کارت بیسته. Heart

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

افلاطون را گفتند چرا هرگز غمگین نمیشوی؟
گفت :دل برآنچه نمی ماند،نمی بندم.
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin masoudmanson Y.P.Y Rohan
من پست بالاییمو اینجا پاک کرده بودم کی دوباره ریستور داد ؟ Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کسی این کار رو نکرده. کسی تغییری ایجاد نکرده. می خوای پاک کنی دوباره پاک کن
  پاسخ
تشکر شده توسط :