• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مایکروسافت این‌بار غول های دنیای آنتی ویروس را به رقابت خواند!
#1
بالاخره بعد از حدود یک هفته ، نسخه‌ی جدید آنتی ویروس مایکروسافت ارائه شد. آنتی ویروس جدید مایکروسافت که با نام “Marro”ارائه شده است ،رایگان است و برای دریافت آن کافی است که به سایت مایکروسافت برای دانلود مراجعه کنید.این آنتی ویروس که با نام “Microsoft Security Essentials” نیز خوانده می شود دیروز نسخه‌ی بتای آن ارائه شد.

به گفته‌ی مسئولین شرکت مایکروسافت این آنتی ویروس با ویندوز های XP و ویستا هماهنگی دارد و بزودی نسخه‌ی هماهنگ آن با ویندوز هفت هم ارائه خواهد شد. همچنین این آنتی ویروس [بازهم به گفته ی مسئولین مایکروسافت] نسبت به دیگر آنتی ویروس ها فضای کمتری را هم اشغال می کند .مطوئنن ارائه‌ی این آنتی ویروس آن هم به صورت رایگان از غول نرم افزاری دنیا خطر بزرگی برای کمپانی های بزرگ آنتی ویروس سازی خواهد بود.کمپانی هایی مثل کسپرسکی ،سیمانتک و … .

J.R. Smith مسئول بخش CEO کمپانی AVG در این زمینه گفته است:

محصول جدید مایکروسافت برای کاربران شخصی و همچنین کمانی ها بسیار مفید خواهد بود. به دلیل اینکه این محصول باعث افزایش امنیت نرم افزاری افراد و شرکت ها خواهد بود.بر همین اساس انتظار می رود شرکت هایی مثل AVG، Kaspersky و Symantec محصولات قدرتمندتری را در این زمینه روانه‌ی بازار کنند.

برای دریافت این برنامه اینجا کلیک کنید.

منبع: 1nevis.com
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y Maya molana Alimokhlesi
#2
سپاس بزرگوار
بد نیست این مطالب تو صفحه اول سایت هم قرار بگیره
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
#3
خواهش میشه محمد جان Heart - چشم امروز میزارم.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان