• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت یک لب تاب !
سلام دوستان
امروز یه لب تاب دست دو خریدم با مشخصات زیر
Dell
cpu intel core i5
ram 4gig
hdd 500 gig

بعد کیبورد عربی ، مال یه بابایی بود از دوبی براش آورده بودن ، تنها کاری هم که ازش کشیده فقط عکس و فیلم و موزیک گوش داده ، همین !
خلاصه هنوز چسبش روشه Tongue

ویندوز 7 هم هست بعد توی hardwareهاش نگاه کردم 4 تا داریور نصب نشده داشت . گفتم بهش سی دی چیزی باهاش بود گفت نه! حالا نمیدونم واقعاً اینجوریه

خلاصه یه همچین چیزی چند قیمتشه ! (بعداً میگم چند خریدم)

راستی اینو بگم که فقط به عشق لینوکس خریدمش چون میخوام روش لینوکس نصب کنم ، ویلا من با همین اینترنت بوق و همین xp خوشمTongue
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من بودم Dell نمیخریدم رضا
وزنش چنده؟
چند اینچ؟
با DVD-RW یا بدون اون؟

الان که میدونی لپ تاپ گرون شده، بعد قضیه دلار
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من نمی دونم این قضیه چیه توی بچه های انجمن : << بعدا می گم >>
رضا جان در هرصورت خریدی و تمام . پس مبارکت باشه . بشینی باهاش بازی کنی Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اگه 600 تا 700 خریده باشی خوبه!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
رضا مبارکه
چند اینچه ؟
من چند روز پیش دنبال لپتاپ بودم ، قیمت دل با همین امکانات و 15" طرفای 1.100 بود . حالا دست دو احتمالا باید طرفای 800 باشه
ولی اخه چرا دل [عکس: angry25.gif][عکس: angry25.gif][عکس: angry25.gif] Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خوش بحال اونایی که حمید و محمد ازشون خرید کنن Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد HuhHuh
قیمت نوش 1100 بعد تا این حد نوه که درایورش نصب نشده و چسبش باز نشده ! میخوای بگم 500 ؟ Big Grin
عجب نامردی هستی تو TongueBig GrinBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
DELL خیلی هم خوبه. دیگه من با همه لپتاپها کار کردم. البته اگر DELL چینی هایی که دسته سه وارد ایران میشه باشه به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره.
خب مدل لپتاپ هم می گفتی. همین چیزی که داری میگی از ۷۰۰ تومن قیمتش هست تا ۱ و خورده ای.
چون دست دوم هست به نظرم اگر قیمتش داخل بازار ۱ و صد باشه ( که بعید می دونم اینقدر باشه با این مشخصات) و با توجه به اینکه قیمت لپتاپ هم داره کم کم میاد پایین به نظرم ۶۰۰ -۷۰۰ بدی خوبه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۹, ۱۱:۱۸ ق.ظ)hamid_xever نوشته: حمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد HuhHuh
قیمت نوش 1100 بعد تا این حد نوه که درایورش نصب نشده و چسبش باز نشده ! میخوای بگم 500 ؟ Big Grin
عجب نامردی هستی تو TongueBig GrinBig Grin
باور کن من اگه بودم همون 400-500 بر میداشتم Big GrinTongue

(۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۹, ۱۲:۱۸ ب.ظ)Y.P.Y نوشته: dell خیلی هم خوبه
همیشه نباید با برترین ها مقایسه کنید که
مثل اپل یا سونی
دیگه از کار compile حساس تر؟

(۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۹, ۰۱:۱۱ ب.ظ)admin نوشته: DELL خیلی هم خوبه. دیگه من با همه لپتاپها کار کردم. البته اگر DELL چینی هایی که دسته سه وارد ایران میشه باشه به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره.

بابا من یه عمری رو تو پاساژ پایتخت گذروندم، از Dell مزخرف تر خودش، اینقدر برگشت داره که نگو، از شرکت گارانتی ها بپرسید میگن چقدر دلشون خونه...
برند تاپ یعنی Asus Cool
آخه از نظر کامپایل باید به cpu , Ram سایر Config توجه کرد، که این کانفیگ ها هم تو همه برندی پیدا میشه
لپ تاپ یعنی قابلیت اطمینان، گارانتی، وزن، مانیتور، برگشت و غیره... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
نقل قول:بابا من یه عمری رو تو پاساژ پایتخت گذروندم، از Dell مزخرف تر خودش، اینقدر برگشت داره که نگو، از شرکت گارانتی ها بپرسید میگن چقدر دلشون خونه...
این بخاطر عدم مدیریت نمایندگی های رسمی dell توی ایرانه! که هر نادانی میاد بایه برگه 1000 تومنی شرکت گارانتی راه میندازه و کالا میاره توی بازار
برای کالاهای وارداتی/قاچاق، در ازای روزی 1000 تا فروش، 10 تا برگشت خب طبیعیه.
بعدم برگشت چی؟ شکسته؟ سوخته؟ آسیب دیده؟ یا یهو منفجر شده؟
طبیعتاً هر جنسی قبل از خروج از کارخونه تست میشه. پس اون شرکت گارانتی ***** دره پیت خودش زده جنس رو ترکونده(یا مثلاً stock گرفته) خواسته به مشتری بندازه که نتونسته

همگی اینو بدونید اکثراً این لپ تاپ ها رو بصورت خام (یعنی یک لپ تاپ بدون هیچ لوازم جانبی + سیستم عامل داس!) وارد ایران می کنن مثلاً 500 تا 800 تومن، 4 تا چرت و پرت میندازن کنارش + یه ویندوز میدن 800 تا 1 تومن و بیشتر
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط : oia

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان