• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفل کردن سایت در صورت حذف کپی رایت
با سلام و درود
توی همین سایت ، وب فارسی و انگلیسی خیلی سرچ کردم ، اما به نتیجه نرسیدم.

ممنون میشم در صورت امکان بفرمایید چطور میتونم با پی اچ پی کاری کنم که در صورتیکه مثلا فلان div یا متن کپی رایتی که روی سایت قرار دادم اگر حذف شد سایت بالا نیاد و پیام کپی رایت را قرار دهید نمایش دهد؟!

با تشکر
درباره قوانین فتا و سایتهای پیش بینی فوتبال و کازینوآنلاین بیشتر بدانید | طراحی سایت

پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
راه که خیلی زیاده و تقریبا همه راه ها هم قابل دور زدنه! بنابراین اینکه سورس رو به صورت باز ارائه بدید بنابراین نباید انتظار داشته باشید شکسته نشه.
اما برای سخت تر شدن میتونید یه صورت شرط رو base64 encode کنید و چک کنید اگر استرینگ خاصی توی فوتر وجود نداشت سایت ارور بده.
راه های دیگه ای هم هست مثلا با جاوا اسکریپت چک کنید اگر فلان استرینگ وجود نداشت سایت به درستی نمایش داده نشه!
کلا بستگی به خلاقیت خودتون داره
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : hanijafari
تشکر دوست عزیز
من دنبال کد همین موضوعی که گفتید هستم.
راههای مختلفی هست و یا به ذهنم خطور کرده ، اما توی پیاده سازیش نمیتونم چطوری تعریف کنم.

ممنون میشم در صورت امکان یک کد ساده از موردی که گفتید قرار بدید.

بیس64 که راحت دیکد میشه و نمیشه ازش انتظاری داشت.
تنها راه ، بازی با کدها و پیچوندن کد هست که میشه یکم سخت کرد کار رو.

کدی که اسکریپت کلیجا هم استفاده کرده یه چیزی توی همین مایه هاست ، خیلی پیچونده بود ولی خودم دیکدش کردم و با کپی رایت خودم جایگزینش کردم.Big GrinBig Grin

یادمه روی سایز فایلی که حاوی کپی رایت بود قفل کرده بود و اگر با دستکاری توی اون فایل حجم فایل به اندازه 1KB تغییر میکرد ارور میداد که کپی رایت رو برگردونید.
بتونم اونو جایگزین کنم توی قالبم خوب میشه و اگر شد نحوه کارش رو اینجا قرار میدم.WinkWink
درباره قوانین فتا و سایتهای پیش بینی فوتبال و کازینوآنلاین بیشتر بدانید | طراحی سایت

پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:کدی که اسکریپت کلیجا هم استفاده کرده یه چیزی توی همین مایه هاست ، خیلی پیچونده بود ولی خودم دیکدش کردم و با کپی رایت خودم جایگزینش کردم.
از همون روش کلیجا استفاده کن؛ روش بسیار جالبیه Big Grin
همیشه برای یادگیری، موضوعاتی هست!

فرهاد حسن پور / بیرگیک

پاسخ
(۱۳۹۶ اردیبهشت ۲۷, ۱۱:۲۴ ب.ظ)farhadhp نوشته:
نقل قول:کدی که اسکریپت کلیجا هم استفاده کرده یه چیزی توی همین مایه هاست ، خیلی پیچونده بود ولی خودم دیکدش کردم و با کپی رایت خودم جایگزینش کردم.
از همون روش کلیجا استفاده کن؛ روش بسیار جالبیه Big Grin

خودمم گفتم که روش جالبیه Big Grin ولی تعریف کردن اون کدها خودش زمانگیر هست Smile

این تاپیک رو زدم گفتم بپرسم شاید روشی ساده تر یا معقولتر باشه که حداقل افراد معمولی نتونن کپی رایت رو حذف کنن که با راهنمایی دوستان مشخص که هر راهی قابل دورزدن هست ، فقط دیرتر یا زودتر

پاسخ
تشکر شده توسط :
کلا بیخیال شو چون موفق نمیشی Big Grin
۲۰۰ روز زمان میزاری و بالاخره یه چیز مینویسی که طرف نتونه دورش بزنه

طرف هم فقط با یه خط javascript میاد روی کپی رایتت یه div میندازه و تمام Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa hanijafari Reza
(۱۳۹۶ خرداد ۰۱, ۱۰:۲۳ ق.ظ)Hamid نوشته: کلا بیخیال شو چون موفق نمیشی Big Grin
۲۰۰ روز زمان میزاری و بالاخره یه چیز مینویسی که طرف نتونه دورش بزنه

طرف هم فقط با یه خط javascript میاد روی کپی رایتت یه div میندازه و تمام Big Grin

واقعا حرف حقیقتی هست Big Grin Big Grin Big Grin

پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid
(۱۳۹۶ اردیبهشت ۲۷, ۱۱:۱۸ ب.ظ)hanijafari نوشته: تشکر دوست عزیز
من دنبال کد همین موضوعی که گفتید هستم.
راههای مختلفی هست و یا به ذهنم خطور کرده ، اما توی پیاده سازیش نمیتونم چطوری تعریف کنم.

ممنون میشم در صورت امکان یک کد ساده از موردی که گفتید قرار بدید.

بیس64 که راحت دیکد میشه و نمیشه ازش انتظاری داشت.
تنها راه ، بازی با کدها و پیچوندن کد هست که میشه یکم سخت کرد کار رو.

کدی که اسکریپت کلیجا هم استفاده کرده یه چیزی توی همین مایه هاست ، خیلی پیچونده بود ولی خودم دیکدش کردم و با کپی رایت خودم جایگزینش کردم.Big GrinBig Grin

یادمه روی سایز فایلی که حاوی کپی رایت بود قفل کرده بود و اگر با دستکاری توی اون فایل حجم فایل به اندازه 1KB تغییر میکرد ارور میداد که کپی رایت رو برگردونید.
بتونم اونو جایگزین کنم توی قالبم خوب میشه و اگر شد نحوه کارش رو اینجا قرار میدم.WinkWink

نظر من همین راه هست که ایشون گفت. کد گذاری کن
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان