• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قفل شدن صفحه سایت در موبایل
سلام دوستان وقت بخر
من یک مشکلی جدیدا توی سایت پیدا کردم این هست که وقتی سایت رو باز میکنم یک صفحه شیشه ای مانند میاد روی صفحه و امکان اینکه روی گزینه های سایت بخوای کلیک کنی رو نداره دیگه.دقیقا مثل زمانی که modal استفاده میکنی یک صفحه شیشه ای میاد دقیقا مثل همون هست با این تفاوت که الان توی صفحه نمیتونی روی چیزی کلیک کنی.
البته این رو هم بگم فقط موقع بازکردن سایت از موبایل این اتفاق میافته و زمانی که با دسکتاپ صفحه رو باز میکنم هیچ مشکلی ندارم و راحت با سایت کار میکنم.فقط توی موبایل این مشکل رو ندارم.
هم اینکه اگر توی آدرس بار قسمت سمت چپ نگاه کنید یک گزینه مثل چند خط تیره روی هم میاد که از وقتی این مشکل بوجود اومده میاد.
ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن.

[عکس: 1.jpg]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
روی دستکاپ از طریق مرورگر روی Inspect Element کلیک کنید و سپس Toggle Device Toolbar کلیک کنید. روی کروم یه Ctrl+shift+I بزنید و بعد Ctrl+Shift+M و سایز رو کوچک کنید مثل حالت موبایل و ببینید کدوم المنت باعث این مشکل شده
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : esmaelzadeh
(۱۳۹۶ شهریور ۱۰, ۰۸:۵۷ ب.ظ)Maysam.m نوشته: روی دستکاپ از طریق مرورگر روی Inspect Element کلیک کنید و سپس Toggle Device Toolbar کلیک کنید. روی کروم یه Ctrl+shift+I بزنید و بعد Ctrl+Shift+M و سایز رو کوچک کنید مثل حالت موبایل و ببینید کدوم المنت باعث این مشکل شده

ممنون دوست عزیز از پاسختون
الان متوجه این موضوع شدم که توی دسکتاپ هم همین اتفاق میوفته ولی وقتی روی صفحه کلیک میکنی میره.این رو زمانی فهمیدم که رفتم کوکی ها رو پاک کردم.وقتی یکبار اجرا میکنی کوکیش اجرا میشه تا زمانی که کوکی رو پاک نکنی نمیاد.ولی وقتی کوکی رو پاک میکنی میاد که با کلیک روی صفحه میره.توی دسکتاپ با کلیک روی صفحه میره ولی موبایل نه
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان